Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални РОМ-ове за българските оператори
#76

momchito15 написа:Имам въпрос ,изискващ вниманието на някой компетентен . На 1 стр има всичките ромове и по-специално за 4.0.4 ,който е Версия 4.1.B.0.431. В момента пуснах пс компениън-а и видях ,че има ъпдейт за арк с (купен от мтел) за 4.0.4 (4.1.B.0.587) .Възможно ли е това да е някакъв фикс на ИЦС ?
Точно така-подобрено е бързодействието на дайлъра и извикването на контактите
Цитирай
Аксесоари
#77

А скорлването между екраните оправено ли е ?

Xperia Arc S™   Xperia Z™    Xperia XZ1
Nexus 7 II 16GB
Цитирай
#78

Споменава се за по-плавно преминаване между екраните, но трябва да се вземе предвид, че дори при Galaxy Nexus има лагване... Ето ти точната тема за този ъпдате https://www.androidbg.com/forum/topic424...b0587.html
Цитирай
#79

Трябва ми някакъв generic ром ICS за региона, т.е. да не е от някой от 3те оператора.
Цитирай
#80

^ Няма такъв, защото в България единствено операторите продават официално телефони. Всички останали магазини работят със сив внос. Даже телефоните в Sony Center са с глобулски фърмуер.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#81

Здравейте живея във Гърция и ме интересува тези ромове да ли ще ми свършат работа да се върна до стоков ром или не

Горд собственик на Sony Ericsson Xperia Arc s (Misty Silver Version)
Цитирай
#82

Да, можеш да се върнеш към стара версия на Андроид с тези РОМ-ове, но зависи откъде ти е купен телефона. Всеки регион и оператор си имат своят SI номер (Sales Item), и когато сложиш РОМ с различно SI от това на телефона ти губиш гаранцията. Откъде ти е купуван телефона?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#83

Искам да се варна кам стоков ром....Но няма за Sony Ericsson Xperia Arc LT15i някои да помогне ...

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай
#84

Глобул, Мтел, Виваком? Ако не, от тук си дърпаш стоков РОМ, руутваш, слагаш в build.prop твоя SI номер и даваш repair от PCC.
Цитирай
#85

Здравейте колеги,
4.1.B.0. 587 4.0.4 Вивакомски искате ли ?

https://docs.google.com/file/d/0B-DbuUx1...sp=sharing

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#86

LT15i 4.1.B.0. 587 4.0.4 М-тел ако има някой Cool
Цитирай
#87

Колеги, първо здравейте, малко съм новак в андроид средите защото преди седмица си взех Xperia Arc. Забелязвам че всичко тук е за Arc S. Със Gingerbread 2.3.4 съм и много ми се иска да си инсталирам 4.0.4 ICS. Незнам поради каква причина PCC ми казва че съм с най-новия софтуер. Телефона е от М-тел купуван. Рутнах го, смених SI-номера но нищо не се промени. И въпроса ми е мога ли да направя нещо по официалния път или трябва да си инсталирам със Flashtool по някакъв начин. И също така по въпроса на Rule2kiLL дали ще има 4.0.4 за М-тел който да е за Arc.

Благодаря предварително и се извинявам ако затормозявам някой с невежеството си Confusedtupid:

Sony Ericsson Xperia Arc
Цитирай
#88

DRONEOSX написа:Здравейте колеги,
4.1.B.0. 587 4.0.4 Вивакомски искате ли ?

https://docs.google.com/file/d/0B-DbuUx1...sp=sharing

Колега, как се държи ром-а? В момента съм с 2.3, но мисля да кача на 4.0.4. Отзиви за конкретния ром?

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#89

Същия като другите 4.0.4...

Nexus 6
Цитирай
#90

PharrellVP написа:
DRONEOSX написа:Здравейте колеги,
4.1.B.0. 587 4.0.4 Вивакомски искате ли ?

https://docs.google.com/file/d/0B-DbuUx1...sp=sharing

Колега, как се държи ром-а? В момента съм с 2.3, но мисля да кача на 4.0.4. Отзиви за конкретния ром?

Здравей, колега! Ром-а се държи прилично като за в ръцете на жената. Няма рестарти ей така за спорта. Замисля се понякога ама не е винаги. Като цяло е добре за даденото потребление.
Поздрави

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#91

Rule2kiLL написа:LT15i 4.1.B.0. 587 4.0.4 М-тел ако има някой Cool

Здравей колега, намери ли м-телски 4.0.4 ?
Цитирай
#92

някой да знае защо след ъпдейтване от 2.3.4 на 4.0.4 с флаштул и телефона показва че е зареден напълно непрекъснато и не иска да се зарежда.
Цитирай
#93

Няма логика да е така.
Да разбираме, че независимо колко време го ползваш или оставиш настрани, заряда на телефона показва постоянно 100%?
Може да опиташ с рестартиране на телефона.
Вариант е и връщане на фабрични настройки, а ако не, би могъл да му флашнеш и друг фърмуер и да следиш за статуса на батерията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)