Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални РОМ-ове за българските оператори
#26

xn3k написа:А, ти си с ХР... я виж по този път:

C: –> Documents and Settings –> All Users –> Application Data –> Sony Ericsson –> Update-Engine –> db –> 13740270 -> blob_fs


Колега, обърнах цялото C: и такова нещо не намерих :capitulation: За сега се предавам, че ще излизам, но утре пак ще се мъча! Съжалявам, че за момента не мога да помогна.

Sony Ericsson Xperia Arc S Android 2.3.4
Sony Ericsson K800i
Цитирай
Аксесоари
#27

spas90 написа:Колега, обърнах цялото C: и такова нещо не намерих :capitulation: За сега се предавам, че ще излизам, но утре пак ще се мъча! Съжалявам, че за момента не мога да помогна.


Виж какво е писал другият колега Smile

ivelinpetrov написа:Имай в предвит, че за да ти излезе папката "ProgramData" Във C:\ , си пусни да се виждат скритите папки, че тя е скрита Smile И нали си със глобулски телефон??

ОК, да го оставим за утре. Благодаря ти за желанието да помогнеш. То е най-важно Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#28

Е това със скритите папки го бях забравил :rofl:
Давам линк с архива на 3-те файла, надявам се да помогнат :thumbup:
http://uploaded.to/file/c8wf5nxw

Sony Ericsson Xperia Arc S Android 2.3.4
Sony Ericsson K800i
Цитирай
#29

spas90 написа:Е това със скритите папки го бях забравил :rofl:
Давам линк с архива на 3-те файла, надявам се да помогнат :thumbup:
http://uploaded.to/file/c8wf5nxw
Това е 4.0.2.A.0.62 на Глобул, така ли? Щото вече го спретнах като LT18i_4.0.2.A.0.62_GLOBUL.ftf и да не се окаже, че е .42? Big Grin
Цитирай
#30

dedovec написа:Това е 4.0.2.A.0.62 на Глобул, така ли? Щото вече го спретнах като LT18i_4.0.2.A.0.62_GLOBUL.ftf и да не се окаже, че е .42? Big Grin


Няма как да е .42 щом колегата е ъпдейтвал през РСС Big Grin

Благодарности на spas90 за предоставените файлове :cheers:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#31

xn3k написа:Няма как да е .42 щом колегата е ъпдейтвал през РСС Big Grin
Да бе загрех :thumbup: Да ме питаш и мен що са ми толкова фтф- та, дет ги имам... :facepalm:
Цитирай
#32

Твоят телефон май не беше купуван от БГ оператор?! Защо вярно ги трупаш?! :rofl:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#33

xn3k написа:Твоят телефон май не беше купуван от БГ оператор?! Защо вярно ги трупаш?! :rofl:
Пробвах секви варианти да докарам свесен ICS, ама след толкова опити остана да чакам да ми пуснат орГиналния... :unknw: :rofl:
Цитирай
#34

dedovec написа:Пробвах секви варианти да докарам свесен ICS, ама след толкова опити остана да чакам да ми пуснат орГиналния... :unknw: :rofl:

Ми и той ще е като другите, що очакваш нещо различно! :rofl:

Аз моя го закрепих и работи прилично. Засега ще карам с него Tooth

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#35

xn3k написа:Ми и той ще е като другите, що очакваш нещо различно! :rofl:

Аз моя го закрепих и работи прилично. Засега ще карам с него Tooth
Хаха, то аз се отказах вече, ако дойде, когато дойде! Иначе ми е ясно, че ще е същото говно. Така или иначе ще си сменям телефона и това ще е последното ми Сони. :unknw:
Цитирай
#36

dedovec написа:Така или иначе ще си сменям телефона и това ще е последното ми Сони. :unknw:


Aaaaa, недей така. Играл съм си с Xperia S и е великолепен. Освен това не видя ли онзи ден какво писах в другата тема?! Tongue

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#37

xn3k написа:Aaaaa, недей така. Играл съм си с Xperia S и е великолепен. Освен това не видя ли онзи ден какво писах в другата тема?! Tongue
Xperia S не ми допада грам. HTC One S, One X ме отвратиха в момента, в който ми попаднаха в ръцете. Гей телефон никога. Чакам едно Галакси С3, едно LG плюс Huawei един. Хубавото е, че мога да си поиграя с всички, преди да купувам, но ако никой не ми допадне... Отплеснахме се от темата, да нема наказания... Smile
Цитирай
#38

Между другото бих се радвал, ако някой колега със закупен черен Арк С от гет.бг би могъл да сподели необходимите файлове от .42, бих се радвал да спретнете един тфт и за нас. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#39

Offtopic

Хахахах Lol

По темата:

Ъпдейтнах първият пост с версията на Глобул. Smile

@GH0STFACE, ще качиш ли новият фърм в Mediafire и да подмениш линка от транзита? :cheers:

---

Хайде честито! Имаме си вече последните 2 официални версии за Глобул и Мтел.

Има ли колеги с телефони на Виваком? :whistle:


ЕДИТ:
monipeev написа:Между другото бих се радвал, ако някой колега със закупен черен Арк С от гет.бг би могъл да сподели необходимите файлове от .42, бих се радвал да спретнете един тфт и за нас. Smile

Файлове от .42 едва ли ще има някой Tongue

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#40

Здравейте,

преди 2 дена ъпдейтнах Xperia Arc S на Vivacom от .62 на 4.1.А.0.562 през Sony PC Companion. В момента търся Vivacom версия на .62 за да направя downgrade, понеже тази версия има доста недомислици, най-вече в камерата. Някой може ли да ми посочи от къде мога да намеря такъв ROM?
Цитирай
#41

Нямаме още за Виваком, но ти ако имаш желание можеш да дадеш файлчетата на сандвича :cheers:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

Намерих 3-те файла от предните постинги, ама не знам как да ги направя на ftf. Иначе тая версия е див боклук. Sony направиха от Cameraphone на 2012 - неизползваем Cameraphone.
Цитирай
#43

Alvin написа:Намерих 3-те файла от предните постинги, ама не знам как да ги направя на ftf. Иначе тая версия е див боклук. Sony направиха от Cameraphone на 2012 - неизползваем Cameraphone.

Архивирай ги и ги качи някъде. Аз ще направя tft

Надявам се да се появи колега с .62 и ще можеш да се върнеш на 2.3.4 :cheers:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#44

http://depositfiles.com/files/boe6yu9ng

Ето ги файловете.
Цитирай
#45

Alvin написа:http://depositfiles.com/files/boe6yu9ng

Ето ги файловете.


Благодарности, колега Smile Свалям ги, и когато направя tft файла ще го кача в първият пост и GH0STFACE ще помага за Mediafire Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#46

Много благодаря за рома от глобул 2.3.4 о.62 компилация ще го кача него че с ицс нещо не ми харесва Smile

ЕДИТ: Моя телефон е закипен от германос нали няма проблем ако взема този РОМ който е за глобул ?

И ще помоля да ми обясните само стъпките как да го върна набързо .. Защото никога не сам работил с такива програми като Flashtool Smile :cheers: :cheers:

Поздрави!!!!

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#47

Погледни темата за флаштуул. Там има инструкций + снимков материал как се флашва .фтф файл. Не е никак сложно Smile

https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#48

Хайде, честитутка! Lol Имаме си пълна колекция от сандвича! Lol

Първият пост е ъпдейтнат Smile

Колеги, чакаме някой от Виваком, който е ъпдейтнал от .42 до .62, но не и до сандвича! :whistle:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#49

Колеги нали не се бъркам, и за downgrade към 2.3 ми трябва файла от първия пост за съответния оператор + обясненията от колегата ghostface към точка Как да флашнем фърмуер [стоков SE софтуер] на телефона ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#50

Да, но не е точно даунгрейд, а е по-скоро преинсталация. Подменя се всичко, което е на телефона без значение коя версия на Андроид е. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)