Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво слушаме в момента!

(2022-02-17, 19:44:35)pepy1 написа:  ЧУек, имам желязо в кръвта. Къде отиде ти на 2000 и много км и се кефиш на тази повръщня наречена чалга? Заради работата ми/път около границата/, понякога слушам турски песни, също така съм имал досег и с арабски, такова като нашята чалга няма никъде/с изключение на няколко кавъра от Турция, Сърбия и Гърция/ - отврат. Независимо, че рок и метъл са ми в кръвта, мога да понеса много, ама чалга от БТ-то ми идва в повече. Не искам да ти влияя на музикалния вкус, явно при мен нещата са други.
Ем евреите нямат музика бе човек, или някакви надрусани трансове или обичат да пеят депресивни песни как котката им умряла или баба им не е получила пенсията навреме.

Иначе в работата ги побърквам с това, особено миксовете на Jordan Venti. https://www.youtube.com/watch?v=b38iLFjn4r4
Нямам проблем нито с Азис, турци или роми, стига да пеят на Български.
Иначе любимата ми е Ивана, няма проблеми, няма как да ми повлияеш на вкуса, като има задръствания а тук има много, дъня само чалгаSmile настроението е винаги на макс, няма как в толкова депресивна страна да се слуша друго освен "глупости".

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Абе кво им се обясняваш, да си слушат дед метъла , като ги кефи. Секи сам си преценя какво да слуша.. Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Цитирай

Цитирай

Цитирай

Цитирай

Много добър кавър на Jorn
Цитирай


Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

(2022-01-19, 22:51:28)divna написа:  Има още едно изпълнение на Adagio, което също много харесвам:
Олга Павенская – Adagio 

Huawei P30
Цитирай

Не харесвам Мария Илиева, но тази песен много ми хареса  Smile


Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай


Цитирай


Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай


Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай


времето е като парите - никога не стига
Цитирай

За почитателите

Huawei P30
Цитирай


Цитирай

Цитирай


Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Цитирай


Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Цитирай

Нещо от втората хип хоп вълна в България преди 20 години.
Няма вече такъв хубав и смислен рап. Поздрав за всички!

Цитирай


Цитирай

Малко хеви метъл от Перу, в стил 80-те

Цитирай

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)