Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Някой може ли да ми даде съвет , как да си сложа друга мелодия за SMS - събщения, от картата памет, пробвах много варианти,но... ми дава само вградените си мелодии...
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.androidbg.com/forum/topic173...id-os.html

Точка 3
Цитирай
#3

Здравейте!
До тук направих всичко възможно за да си сложа друга мелодия за звънене на SMS-си ,но нищо не се получава рестартирам , но пак е същото.
Пробвах 3 варианта със създаване на папки и подпапки с файловете ми в картата памет, но нищо не се получи , все си стоят заводските мелодии.
И нещо друго , как мога да си махам иконите от главния прозорец ?
Или варианта е само един : връщане на заводските настройки...?
Ще съм благодарен за вашите мнения!
Цитирай
#4

Има ли идея някой защо не мога да пращам чрез Bluetooth файлове към друг мобилен апарат, намират се но нямам опция за изпращане през Bluetooth.
Модела е Defi Mini
Цитирай
#5

Свали си Bluetooth file transfer от Market-a
Цитирай
#6

Благодаря, а как се актуализира температурата на главното меню?
Цитирай
#7

jijinio написа:Здравейте!
До тук направих всичко възможно за да си сложа друга мелодия за звънене на SMS-си ,но нищо не се получава рестартирам , но пак е същото.
Пробвах 3 варианта със създаване на папки и подпапки с файловете ми в картата памет, но нищо не се получи , все си стоят заводските мелодии.
И нещо друго , как мога да си махам иконите от главния прозорец ?
Или варианта е само един : връщане на заводските настройки...?
Ще съм благодарен за вашите мнения!
Отново съм аз, днес се обадих в сервиза за Motorola , там ми казаха , че не могат да се слагат други мелодии в смартфона,толкова ме е яд,но какво да се прави явно от MOtorola така са решили.
Цитирай
#8

Изтегли си от Маркета Zedge и там търси мелодията, която искаш да ти е за СМС-а, след това като се мъчиш да си я смениш, няма да цъкаш System,ами Zedge ringtones/notifications Android

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#9

Peichew написа:Изтегли си от Маркета Zedge и там търси мелодията, която искаш да ти е за СМС-а, след това като се мъчиш да си я смениш, няма да цъкаш System,ами Zedge ringtones/notifications Android
Ок стана,но аз искам от картата памет да си сложа определена мелодия,явно това няма да стане май
Цитирай
#10

За това вече нямам представа.

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#11

Peichew написа:За това вече нямам представа.
Не става,но пък за сметка на това тази програмка ми свърши отлична работа и ми намери тези неща които ми бяха в картата -памет...
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО за цената информация!!!!
Цитирай
#12

jijinio написа:
Peichew написа:За това вече нямам представа.
Не става,но пък за сметка на това тази програмка ми свърши отлична работа и ми намери тези неща които ми бяха в картата -памет...
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО за цената информация!!!!
Няма проблем, програмата е хубава, има всякакви картинки, музика и т.н.
Който търси от къде да си тегли нещо- да я тегли.

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#13

Peichew написа:
jijinio написа:
Peichew написа:За това вече нямам представа.
Не става,но пък за сметка на това тази програмка ми свърши отлична работа и ми намери тези неща които ми бяха в картата -памет...
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО за цената информация!!!!
Няма проблем, програмата е хубава, има всякакви картинки, музика и т.н.
Който търси от къде да си тегли нещо- да я тегли.
А можеш ли да ми кажеш , как да си махна някои от иконите, например си сложих нов калкулатор, защото този на смартфона не ми хареса ?
Цитирай
#14

Къде са тия икони? На хоум скрийна ли?

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#15

Peichew написа:Къде са тия икони? На хоум скрийна ли?

Да там , а как мога да намаля хабенето на батерията, че ми държи 2 дни само, махнал безжичната мрежа и GPS-са, но все тая, а и не го ползвам много,в смисъл не си играя да го ровичкам?
Цитирай
#16

jijinio написа:
Peichew написа:Къде са тия икони? На хоум скрийна ли?

Да там , а как мога да намаля хабенето на батерията, че ми държи 2 дни само, махнал безжичната мрежа и GPS-са, но все тая, а и не го ползвам много,в смисъл не си играя да го ровичкам?
Два дни е нормално. Смартфоните са така.
От настройките за дисплея си сложи на яркоста тикчето, да е автоматична. Това пести батерия.
Иконите ги махаш като задържиш върху тях и ги завачиш до кошчето, което ще се появи.

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#17

И при Нокията ли е така?
Така няма ли при многото цикли на зареждане да замине бързичко батерията?
Цитирай
#18

Не! Няма, даже напротив, по-бавно заминава. При лити-* батериите остаряването зависи от заряда наличен в батерията. Тоест една батерия ако стои 1 година на 100% и друга на 40% то при първата ще имаме намаление на живото примерно около 10%, а при другата ще е 4%. Моя телефон рядко е повече от 24ч на 1 зареждане. Всяка вечер е в зарядно рядко пропускам или когато съм на вън го включвам чак сутринта. След година и половина е на 96% или от 1500mAh сега е около 1440mAh, което е загуба около 2-3 часа работа в стендбай /без уифи, гпс и прочие/ или 2-3 минути 3Д игри, 10-15 интернет без флаш и тн.

Xiaomi Mi6
Цитирай
#19

dir2 написа:Не! Няма, даже напротив, по-бавно заминава. При лити-* батериите остаряването зависи от заряда наличен в батерията. Тоест една батерия ако стои 1 година на 100% и друга на 40% то при първата ще имаме намаление на живото примерно около 10%, а при другата ще е 4%. Моя телефон рядко е повече от 24ч на 1 зареждане. Всяка вечер е в зарядно рядко пропускам или когато съм на вън го включвам чак сутринта. След година и половина е на 96% или от 1500mAh сега е около 1440mAh, което е загуба около 2-3 часа работа в стендбай /без уифи, гпс и прочие/ или 2-3 минути 3Д игри, 10-15 интернет без флаш и тн.
Ок, схванах,тогава наистина няма от какво да се притеснявам, това ми направи впечатление , защото преди смартфона си имах една нокия 5310 която ми държеше 5 дни в стенбай...но вече всико ми се изясни..
Мерси за отговорите и помощта на всички...
А някой да знае за хубав плеър за по силна музика, че нещо не ме кефи звука, много е слаб, т.е. да е със повече екстри,като AIMP2 за компютрите например
Цитирай
#20

За музика препоръчвам Neutron music player.Има си екулайзери,съраунд и всякакви ефекти.В Маркета е платен,ама из форума и в Blackmarket си има пиратска версия.
Цитирай
#21

propov написа:За музика препоръчвам Neutron music player.Има си екулайзери,съраунд и всякакви ефекти.В Маркета е платен,ама из форума и в Blackmarket си има пиратска версия.
дай ми точния сайт за пиратската версия
Цитирай
#22

https://play.google.com/store/apps/detai...roncode.mp

Xiaomi Mi6
Цитирай
#23

dir2 написа:https://play.google.com/store/apps/detai...roncode.mp
това е платен сайт
Цитирай
#24

Има много черни маркети!
Blackmart Alpha примерно.
Цъкни отдолу на "покажи"

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#25

Peichew написа:Има много черни маркети!
Blackmart Alpha примерно.
Цъкни отдолу на "покажи"
От компа го записвам на смартфона после и оттам да го инсталирам нали?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)