Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

jijinio написа:
Peichew написа:Има много черни маркети!
Blackmart Alpha примерно.
Цъкни отдолу на "покажи"
От компа го записвам на смартфона после и оттам да го инсталирам нали?
:capitulation:
Да, влизаш в инсталираното приложение и отиваш на търсачката!

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,отново!
Интересува ме , как мога да си актуализирам времето ,което се вижда на началния екран на смартфона,сто и си все със една и съща дата и градуси?
Цитирай
#28

Пусни си ви-фито или мобилният интернет и си цъкни на уиджета Smile


Цитирай
#29

costi.kocev написа:Пусни си ви-фито или мобилният интернет и си цъкни на уиджета Smile
Оправих се , от настройките било
Цитирай
#30

Тази машинка дали има светлинен индикатор за пропуснати събития?

Xperia U
Цитирай
#31

да има си свети синьо ,но не съм все още разучил навигатора дали говори на български език
Цитирай
#32

Здравейте отново!
Имам следното питане: Защо има файлове ,които сваля от маркета не мога да ги преместя в картата и много бързо ми се запълва паметта на смартфона и не мога да правя актуализации и да свалям.
Има ли някаква програма за да мога да изместя някои файлове на картата памет или не?
Много е малко паметта за смартфон .
Цитирай
#33

Здравейте!
Искам да попитам някой пробвал ли е видео разговор.
Цитирай
#34

jijinio написа:
jijinio написа:Здравейте!
До тук направих всичко възможно за да си сложа друга мелодия за звънене на SMS-си ,но нищо не се получава рестартирам , но пак е същото.
Пробвах 3 варианта със създаване на папки и подпапки с файловете ми в картата памет, но нищо не се получи , все си стоят заводските мелодии.
И нещо друго , как мога да си махам иконите от главния прозорец ?
Или варианта е само един : връщане на заводските настройки...?
Ще съм благодарен за вашите мнения!
Отново съм аз, днес се обадих в сервиза за Motorola , там ми казаха , че не могат да се слагат други мелодии в смартфона,толкова ме е яд,но какво да се прави явно от MOtorola така са решили.
Това не е вярно! Влез в сд картата си и отиди на мелодията при което задръж пръст върху нея и ще ти излезе "Задай като мелодия за входящо повикване". А това за блутута сащо не е вярно като си избереш файл задръж пръст отгоре и цъкни споделяне там можеш да изпращаш с блутут.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#35

за какви рестартирания и филми говориш, отиваш на мелодията задържаш пръста си на нея и можеш да я зададеш и като тон за съобщение и като тон за звънене,аз съм с моторола дефи мини и при мене е така,и колегата ти е обяснил по този начин,няма папки и подпапки.

samsung galaxy s2 stock 4.1.2
Цитирай
#36

И това с папките става ама е излишна занимавка!

Пиша ви от моята моторолка Smile

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#37

vinetu написа:за какви рестартирания и филми говориш, отиваш на мелодията задържаш пръста си на нея и можеш да я зададеш и като тон за съобщение и като тон за звънене,аз съм с моторола дефи мини и при мене е така,и колегата ти е обяснил по този начин,няма папки и подпапки.

И с папките става, но пътя трябва да е примерно:

\Media\audio\ringtones и т.н.
Цитирай
#38

Здравейте на всички. От 5-6 дни имам това прекрасно телефонче и много му се радвам Имам въпрос към запознатите, искам да му кача IGO но не знам коя версия и от къде да я взема. Свалих Сиджик но ми се струва, че е малко тромава... Моля помогнете!

Благодаря предварително!
Цитирай
#39

Anubisrd написа:Здравейте на всички. От 5-6 дни имам това прекрасно телефонче и много му се радвам Имам въпрос към запознатите, искам да му кача IGO но не знам коя версия и от къде да я взема. Свалих Сиджик но ми се струва, че е малко тромава... Моля помогнете!

Благодаря предварително!
Още при влизането във Форума има раздел GPS, а там се намира ето тази тема: https://www.androidbg.com/forum/topic572...0x320.html

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
#40

Прав си глупаво е да се пита без да се пробвам да намеря вече съществуваща тема. Все пак благодаря!
Цитирай
#41

Здравейте, днес забелязах следния проблем с моето Defy Mini : прекалено малко свободна вътрешна памет - само 38 МВ. Освен стандартните неща от стоковия РОМ съм инсталирал само Skype и той е в SD картата. Някакви идеи как да поосвободя повече вътрешна памет. За съжаление не обърнах внимание колко беше паметта в началото още когато го купих.
Цитирай
#42

Днеска от виваком ми пратиха дефи мини (фирмени договори с апарати) , та кутията е отворена и фабричния протектор е много надраскан. Мисля си , че телефона е ползван - какъв код да въведа за да разбера моторолката на колко минути разговори е ? Благодаря!

Като го потапяте във вода , кога му се оправя говорителчето и пуска ли вода около камерата, светкавицата и отново говорителчето ?
Цитирай
#43

Говорителчето се оправя сравнително бързо а за камерата вода не влиза по принцип като махнеш капака ще видиш едно като гума но е само около батерията.Много интересно след като е мокрен и му пуснеш музика как пръска вода от говорителчето Smile
Цитирай
#44

Дайте идея как да изчистя микрофончето доста се хораа се оплакват че не ме чуват добре.Има нещо като мрежичка която е пълна с боклуци и не знам как мога да я изчистя.
Цитирай
#45

Компресор със сгъстен въздух и по- отдалеч. В никакъв случай не човъркай с клечки за зъби и други твърди предмети.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#46

Така не набивам ли мръсотията на вътре не трябва ли да е по скоро нещо което смуче ще пробвам твоя начин дано има успех.
Цитирай
#47

с магнит. Става.

Motorola Defy - LiquidArc Gingerbread V2.0 - ICS CM9
Цитирай
#48

assen_l_s написа:Здравейте, днес забелязах следния проблем с моето Defy Mini : прекалено малко свободна вътрешна памет - само 38 МВ. Освен стандартните неща от стоковия РОМ съм инсталирал само Skype и той е в SD картата. Някакви идеи как да поосвободя повече вътрешна памет. За съжаление не обърнах внимание колко беше паметта в началото още когато го купих.


Чисти си кеша!
Цитирай
#49

Да знае някой от къде да намеря карти за iGOMyWay_v8.4.3?
Изпробвани и работещи...
Цитирай
#50

Има си тема за навигациите и конкретно за iGO! Разделът е за дискусии, свързани с Motorola Defy.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)