Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Ми да и темата е свързана не пряко с модела, изнамерих това
http://autostylemania.com/bg/gps-info/karti-za-gps.html Tooth
Цитирай
Аксесоари
#52

Има ли вече възможност да се root-не телефона и да се трият системни приложения?

Motorola Defy Mini
Цитирай
#53

Може ли да се махне звука при снимане ??
Цитирай
#54

Няма ли вече опция за root-не на телефона, че ми писна от да трия свалени неща
Цитирай
#55

Явно няма още рут за тоя телефон, а някой да има на идея, как за по-мощна батерия, че с тая само 1 ден ми държи, ако съм в фейсбук или скайпа
Цитирай
#56

Някой рутнал ли си е телефона вече? Има тема за рут в XDA http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2079202. Кой фирмуеар ползвахте има ли проблем с имей при някои след префлашването?
moto defy mini
фирм:TBNST_4_0A.1F.3ARPS - WE_RETAIL_CEE_V5-0524_FLEX
not fastboot

motorola defy mini
Цитирай
#57

Здравейте... От два дни съм щастлив собственик на Дефи мини. Имам два въпроса :
1- инсталирах си IGO,и не мога да намеря как се спира приложението . Трябва да вляза в Настройки- Приложения и оттам принудително да ги спирам. Това ли е правилния начин ?
2- как работи мобилния нет през 3G мрежата? Питам,защото видях,че има опция да се ползва телефона като безжичен рутер,тоест да споделя нета на телефона с лаптопа си. Лаптопа се свързва чрез WiFi с телефона,но излиза съобщение - "Не е свързан с интернет" . Тоест има само връзка между телефона и лаптопа,а няма споделен нет.
Цитирай
#58

Отиваш в меню и в долният ляв ъгъл има пауър бутон /червено пресечено кръгче

X96 Air Smart TV Box 4gb/32
Цитирай
#59

Аз успях да го рутна в другата тема съм писал с кой фирмуеар съм.Не ми се наложи да префлашвам слава богу защото още не знам и как.Като цяло съм доволен реших си проблема с липсата на памет качих си от маркета Link2Sd и си преместих всички приложения които преди това не искаха да се местят.Изтрих туитър и фейсбук защото не ги ползвах и си махнах звука при снимане защото много ме дразнеше.
Цитирай
#60

bendjy написа:Здравейте!
Искам да попитам някой пробвал ли е видео разговор.
Видео разговори съм правил само по Skype, през мобилен интернет по GSM мрежата, но точно с Defy e много неудобно, понеже няма фронтална камера, иначе ми казаха че се вижда отлично . Иначе за Video по 3G само и аз бих се радвал, някой ако сподели впечатления

Siemens MT50 > Nokia 6230>3250>N70>E52 > Motorola Defy+ > LG 4x HD Black
Цитирай
#61

Здравейте, имам проблеми с тела. След рестартиране се зарежда само логото му и не иска да зареди андроида, сигурно е за префлашване. Кажете ми как става, ако може ще съм Ви много благодарен на това!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)