Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wordmate за qHD и HD
#1

Някой може ли да преправи програмата за по-висока резолюция, защото е много размазана за големите екрани, преди ICS се виждаше в по-малък прозорец, а сега я разпъва и буквите са насечени. Писах няколко пъти на дева, но няма отговор. Явно не се поддържа вече, а апчето е супер и е само 40кв.
Ако някой може да помогне нека заповяда!

http://www.wordmate.net/w/
https://play.google.com/store/apps/detai...JkbWF0ZSJd

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш ли да качиш скрийншот от твоя телефон? При мен речника се вижда добре както на телефона, така и на голям екран на емулатора. Модифицирах apk-файла и махнах атрибутите за размера на шрифта. Пробвай го и кажи дали има разлика (преди това трябва да деинсталираш оригиналната версия на WordMate, защото е подписана с различен сертификат и ще даде грешка).
Цитирай
#3

Бравo, ето резултата. Не се надявах да е на БГ, по принцип не харесвам програмите да са на БГ заради кофти превода и дългите думи, но тук няма кой знае какво и става. И все пак Английска версия би било добре, има и чужденци които може да се възползват.
Това което ме дразни обаче са бутоните горе грозни и несъразмерни, ако и това може да се оправи ще си номер 1
Dance Dance
[Изображение: 2012-05-07%2023.22.20.png]

edit:
има и др проблем шрифта е много дребен в описанието на думите, не е същия размер като в списъка даже е др шрифт, добрее да са еднакви (1 roboto font или кото и да е там, само да са еднавки)...
[Изображение: 2012-05-07%2023.36.30.png]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#4

Пробвай тази версия. Върнах оригиналните размери на шрифта, както и стринговете на английски. Бутоните не мога да ги оправя, за това трябва дизайнер, който може да направи иконки за различните размери дисплеи.
Цитирай
#5

Така е супер! Ако все пак може да се сменят бутоните, ми каки в какъв гормат и размери ги искаш и ще ти ги направя.
Благодаря ти за това до тук.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#6

Трябват 4 размера икони за различните дисплеи:
48x48
24x24
32x32
64x64
Формата на картинките трябва да е png, 32 бита.

Намерих иконки за бутона за търсене и ги смених, пробвай при теб как се вижда на ICS. Прикачил съм последната версия на WordMate.
Цитирай
#7

U R the man SuperIzverg, браво!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#8

Приложението не намира речниците, защото се намират в /storage/sdcard0/ има ли начин да се промени директорията по подразбиране?
Цитирай
#9

Не успявам да го подкарам на Kit Kat 4.4.2. APK-то се инсталира и върви без проблем, но не иска да зареди речниците. Има ли значение версията на Андроида? :angry:

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#10

Ползваш версията от маркета, иначе тази HD версия не работи на 4.4.2/3.
Цитирай
#11

Пробвайте както при Sygic за да работи от SD то, да го сложите в android/data/com. .... папката на SD картата!

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
#12

Приложението нещо не сработва при мен с Huawei P10+, не намира речниците, независимо, че са в папка wordmate.

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#13

Кое точно приложение? Оригиналното или моднатото? Прочете ли темата?

Sent from my SM-G935F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)