Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[07.05.12]-.¸¸.·´¯ HTC One V [Unlock~Recovery~Root~Roms~Mods~Guides]
#51

Някой ще помогне ли, че ми е спешно?

Успях да флашна рома: [ROM-PrimoU|GSM] [18.3.13] myONEv RC9.5 FX+ (Sense 4.1 Lite)

Smile

SAMSUNG Galaxy Note 5 32GB SM-N920C
Цитирай
Аксесоари
#52

Цитат:НЕ МОГА ДА ОТКЛЮЧА БУУТЛОУДЪРА! Стигам до командата:
fastboot oem ................................
и изписва ''fastboot'' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

Какво ли не пробвах...

И аз стигам до там и това е. Не знам какво да направя за да се свърже с PC. Поставих fastboot файла в C: инсталирах го след това и пак не става. Инсталирал съм HTC Synk и съм го изключил, пробвах да включа телефона в други USB на компа ама пак греда.
преди да напиша fastboot oem get_identifier_token
пиша - cd c:\fastboot иоще тук ми изписва, че не не намира такова устройство.

Някои да има идеи как да го правя??
Цитирай
#53

Здравейте отново. Успях да оправя нещата (незнам как Smile) и сега има друг проблем, след като го отключих не ми мога да отворя първоначалното меню на телефона което се отваря с power buton + down buton. Това дали ще се оправи от самосебе си и след това ще мога отново като ги натискам тези копчета да ми се появява менюто или нещо друго ще трябва да направя?
Цитирай
#54

И това се оправи в последствие (сложих sd card и се оправи).
Цитирай
#55

Добре, защо не мога да изпълня 8-ма стъпка. Изключвам телефона след това натискам Power + Volume down и той се включва телефона и до там...
Цитирай
#56

Погледни в опциите на батерията, дали си изключил " бързо първоначално стартиране" (fastboot) и опитай пак.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#57

след като дам Fastboot не ми показва текст като на стъпка 9 защо ? пише SD Cheking no imagine! ? А съм инсталирал програмите.
Цитирай
#58

Добре защо аз зацепвам когато напиша в cmd fastboot oem get_identifier_token. Пиша fastboot oem get_identifier_token и то ми пише само "Waiting for devices" и до там.... и друго , след като включа USB-то към PC ми изписва че нямам някакъв драйвър android 1.0.
Цитирай
#59

Здравейте имам проблем с инсталирането на ром, след като почнах да го инсталирам с TWRP всичко добре, после ми искаше да reboot-на телефона , и аз му дадох ОК, и телефона се рестартира и стигна до HTC logo-то, и до там, моля ви кажете как да го оправя... с HTC One V съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)