Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Play Промоции!!!
#76

Camera Zoom FX - 2.42лв.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#77

Ето нещо и от мен Smile
С тази програма можете да следите кои приложения са на промоция, кои са нови и още доста неща. Незнам дали трябва да правя нова тема, затова давам линк тук!
https://play.google.com/store/apps/detai...ppzapp.app

[center]LG Nexus 5 [/center]
Цитирай
#78

Quickoffice Pro (Office & PDF) - цена 1.52лв; редовна цена 20+лв
** ON SALE FOR A LIMITED TIME **

P.S. HD версията също е на промоция, но е 7.64лв.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#79

Gameloft с намаление на някои от водещите игри

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#80

Luba6ky написа:Gameloft с намаление на някои от водещите игри

Е хубаво защо не мога да купя N.O.V.A 3 въобще не ми я намира в щора им??

Май разбрах защо в промоция са само Kindle версиите им...
Цитирай
#81

Offtopic Някъде четох за програма, която ти показва всичките промоции за деня. Моля ви, някой да ми подскаже името й.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#82

AppSales.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#83

Още малко промоции

Photaf Panorama Pro - 1.17лв LIMITED TIME SALE
Goodnight Moon - 1.52лв LIMITED TIME! 80% OFF
SwiftKey 3 Tablet Keyboard - 3.62лв Half-price for Thanksgiving and Black Friday!
The Bard's Tale - 4.57лв 50% OFF
HDR Camera+ - 3.04лв
AccuWeather Platinum - 1.51лв 67% discount for Thanksgiving
Out of Milk Pro Unlocker - 3.04лв
XDA Premium HD - 1.51лв 50% off for a limited time!
ProCapture - camera + panorama - 1.51лв -75% BLACK FRIDAY SALE
Dropsync PRO Key - 5.85лв THANKSGIVING SPECIAL 40% OFF SALE
DocumentsToGo Full Version Key - 13.67лв SALE until Tuesday November 27

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#84

Startup Manager (Full Version) - 1.49$ (Старата цена е 2.99$):
https://play.google.com/store/apps/detai...LmZ1bGwiXQ..
Quick Office pro - 0.99$: https://play.google.com/store/apps/detai...lkLmFtMyJd
Цитирай
#85

PowerAmp ключа е на промоция 50% обаче май не за БГ защото като си сменя оператора ми го дава на 2.49$ иначе ми иска над 7лв
tinyCam Monitor PRO 1.50лв 75% OFF 3 Days Only! купих си го, много добре е направено

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#86

PROXIMO написа:PowerAmp ключа е на промоция 50% обаче май не за БГ защото като си сменя оператора ми го дава на 2.49$ иначе ми иска над 7лв
Да, така е, ако смениш държавата го дава на 2.49$, но ако се опиташ да го купиш пак ти иска 38 и нещо хонгконгски долара, което пак е над 7 лв.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#87

Списък с много приложения на промоция за "Black Friday".

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#88

reaper22 написа:
PROXIMO написа:PowerAmp ключа е на промоция 50% обаче май не за БГ защото като си сменя оператора ми го дава на 2.49$ иначе ми иска над 7лв
Да, така е, ако смениш държавата го дава на 2.49$, но ако се опиташ да го купиш пак ти иска 38 и нещо хонгконгски долара, което пак е над 7 лв.

Оправили са нещата...току-що си го платих на 3,79 лв.
Цитирай
#89

Пичове да попитам нещо,да предположим,че купя програма от Г.плей, изпращат ли ми апк файла или ми се инсталира като безплатните- само приложението.

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#90

Инсталира ти се приложението и след това с някой файлов мениджър можеш да си го вземеш apk-от data/app (aко имаш root права) или просто да го backup-неш с нещо от сорта на Astro File manager
Цитирай
#91

Направо ти се инсталира приложението и имаш 15мин. ако решиш,че не го искаш да го върнеш и да ни възстанови сумата.Изпращат ни само мейл за покупката.После ако го махаш по някаква причина след 15-те минути вече ти стои в маркета като купено и можеш винаги да го изтеглиш пак.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#92

Добър ден колеги! Някой знае ли до кога ще е промоцията на PowerAmp, че смятам утре да си изкарам дебитна карта към FiBank и на вярно ще мога да пазарувам чак идната седмица?

Samsung Galaxy J7 2017
Цитирай
#93

suffer написа:Инсталира ти се приложението и след това с някой файлов мениджър можеш да си го вземеш apk-от data/app (aко имаш root права) или просто да го backup-неш с нещо от сорта на Astro File manager
Да ама не. Не мога да намеря Апк-то никъде в тела за да мога да го бакъпна. Ако наистина го няма в тел. как тогава Титаниум бакъп го намира и прави резервно копие. Confusedtupid:,което со не мога да открия в папката с бекъпите на Титаниум? Някакви идеи какво става?

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#94

nakata1972 написа:Да ама не. Не мога да намеря Апк-то никъде в тела за да мога да го бакъпна. Ако наистина го няма в тел. как тогава Титаниум бакъп го намира и прави резервно копие. Confusedtupid:,което со не мога да открия в папката с бекъпите на Титаниум? Някакви идеи какво става?
Виж тук: https://www.androidbg.com/forum/post651907.html#p651907

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#95

centur написа:
nakata1972 написа:Да ама не. Не мога да намеря Апк-то никъде в тела за да мога да го бакъпна. Ако наистина го няма в тел. как тогава Титаниум бакъп го намира и прави резервно копие. Confusedtupid:,което со не мога да открия в папката с бекъпите на Титаниум? Някакви идеи какво става?
Виж тук: https://www.androidbg.com/forum/post651907.html#p651907
Както казах НЕ мога да намеря приложението къде е инсталирано в телефона.Ако го намеря лесно ще му направя бекъп с някоя програма.Къде се инсталират тези от маркета,в коя папка?Ако знаете кажете точния път на тази инсталационна папка!

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#96

nakata1972 написа:Както казах НЕ мога да намеря приложението къде е инсталирано в телефона.Ако го намеря лесно ще му направя бекъп с някоя програма.Къде се инсталират тези от маркета,в коя папка?Ако знаете кажете точния път на тази инсталационна папка!
Ако си го инсталирал ... AndroZIP ще ти покаже абсолютно всички, които ти си инсталирал!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#97

nakata1972 написа:
centur написа:
nakata1972 написа:Да ама не. Не мога да намеря Апк-то никъде в тела за да мога да го бакъпна. Ако наистина го няма в тел. как тогава Титаниум бакъп го намира и прави резервно копие. Confusedtupid:,което со не мога да открия в папката с бекъпите на Титаниум? Някакви идеи какво става?
Виж тук: https://www.androidbg.com/forum/post651907.html#p651907
Както казах НЕ мога да намеря приложението къде е инсталирано в телефона.Ако го намеря лесно ще му направя бекъп с някоя програма.Къде се инсталират тези от маркета,в коя папка?Ако знаете кажете точния път на тази инсталационна папка!


Провери в Настройки-Приложения, да не се е инсталирало на картата памет. Премести го в телефона и ще го намериш в Data/app
Цитирай
#98

Обичам го вече и аз този празник на хамериканците :-) Набавих си доста от нещата, които търсих...Сега чакаме коледните празници, като знам какво беше миналата година :-)

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#99

Здравейте, извинявайте че задавам този въпрос тук. Може да има информация някъде, но аз не мога да я намерия. Интересувам се как да премахна детайлите на банковата ми карта от Play Store.
Поздрави
Цитирай

Влизаш тук https://wallet.google.com/manage и от начини за плащане си изтриваш картата.

Honor Play


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)