Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Работа с Titanium Backup!
#76

Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже защо се получава така-правя бекъп на тел. указател с титаниума, след това,за да проверя дали всичко ще е наред при възстановяването му търкам един номер, давам да възтанови архива и за жалост изтритият номер пак си е изтрит.Защо не се е възстановил?Какво трябва да направя за да съм сигурен,че когато ми потрябва титаниума ще си свърши работата.Искам да си върна заводските настройки,а в момента не съм убеден,че това ще стане без поражения.И още нещо да попитам на кои файлове да направя бекъп,на системните,на потребителските или и на двата вида. Карта памет пипа ли се?
Цитирай
Аксесоари
#77

stoianmitkov написа:Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже защо се получава така-правя бекъп на тел. указател с титаниума, след това,за да проверя дали всичко ще е наред при възстановяването му търкам един номер, давам да възтанови архива и за жалост изтритият номер пак си е изтрит.Защо не се е възстановил?Какво трябва да направя за да съм сигурен,че когато ми потрябва титаниума ще си свърши работата.Искам да си върна заводските настройки,а в момента не съм убеден,че това ще стане без поражения.И още нещо да попитам на кои файлове да направя бекъп,на системните,на потребителските или и на двата вида. Карта памет пипа ли се?
ВЛИЗАШ В SDCARD търсиш папка Titanium Backup,ако не е там виж в настройките къде си дал директория... изтриваш я...правиш нов бакъп ....слагаш си същата папка на компютъра за да си сигурен....ако после я няма ти си имаш копие....правиш само на потребителски приложения плюс дата....после на възстановяване махаш отметката за APK за да не ти се пълни паметта излишно :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#78

Благодаря, rado. Отговорът ти беше за зав. настройки,а за проблемът,защо не ми възстановява указателя,така както съм го архивирал можеш ли да ми кажеш какво да направя,защото докато се получава така не мога да съм сигурен,че после ще се възстановят контактите.Поздрави.
Цитирай
#79

stoianmitkov написа:Благодаря, rado. Отговорът ти беше за зав. настройки,а за проблемът,защо не ми възстановява указателя,така както съм го архивирал можеш ли да ми кажеш какво да направя,защото докато се получава така не мога да съм сигурен,че после ще се възстановят контактите.Поздрави.
премести си ги в сим картата,аз така правя

когато си направил бакъп на контактите ти не си изтрил оригиналните....после на възстановяване ти се връщат,но кагато вече съществуват се пропускат....ти си отметнал един контакт но в оригинала си стои....няма как да разбереш докато не изтриеш оригинала и възстановиш :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#80

Да разбирам ли, че щом са ми в сим картата при връщане към заводските настройки няма да се загубят. Мога ли да направя всичко на телефона или ще трябва и компютър.Питам,защото много неща не ми са ясни и разчитам на помощ за да се справя сам. Ще съм благодарение,ако отделиш малко време и ми обясниш стъпка по стъпка как се прави.Изчетох доста неща затова, но не съм сигурен,че всичко ми е ясно.
Цитирай
#81

Няма да се загубят. Най-предпочитана е синхронизацията с Google account-а ти.
Компютър не ти е нужен.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#82

stoianmitkov написа:Да разбирам ли, че щом са ми в сим картата при връщане към заводските настройки няма да се загубят. Мога ли да направя всичко на телефона или ще трябва и компютър.Питам,защото много неща не ми са ясни и разчитам на помощ за да се справя сам. Ще съм благодарение,ако отделиш малко време и ми обясниш стъпка по стъпка как се прави.Изчетох доста неща затова, но не съм сигурен,че всичко ми е ясно.
темата не еподходяща да ти кажа с подробности...пиши ми лично съобщение с какъв телефон си и какво искаш да правиш с него и защо,за да се опитам да ти дам правилен съвет
:thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#83

AMG написа:Няма да се загубят. Най-предпочитана е синхронизацията с Google account-а ти.
Компютър не ти е нужен.

Както казах много неща не са ми ясни и предпочитам да попитам,отколкото да правя нещо,което не ми е ясно,така, че би ли ми обяснил как се прави тази синхронизация.
Цитирай
#84

mariqn12 написа:Здравейте, не можах да разбера става ли платената версия на „Titanium Backup" да работи без да е роот-нат телефона?
Ако не става, има ли друга с която да става? Искам да си преместа приложенията от тел. в СД картата. Поздрави!


Тази програма иска Root във всички случаи!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#85

Трябваше да си преинсталирам Windowsa и се наложи backup-а да го прехвърля на диск. След слагането на новия windowsa си свалих нещата на компа и от компа на тела и свалих Titanium backup да си върна приложенията, но там в опцията за restore Нямаше никакви приложение, а предните пъти като съм си правил backup След слагане на нов ROM Всичко си е било ОК. Сега защото е от диск или от нова версия на titaniuma ... нз .. но нещата не излизат и нестава restora. Някой дали може да помогне да си върна нещата ??

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#86

Alien94 написа:Трябваше да си преинсталирам Windowsa и се наложи backup-а да го прехвърля на диск. След слагането на новия windowsa си свалих нещата на компа и от компа на тела и свалих Titanium backup да си върна приложенията, но там в опцията за restore Нямаше никакви приложение, а предните пъти като съм си правил backup След слагане на нов ROM Всичко си е било ОК. Сега защото е от диск или от нова версия на titaniuma ... нз .. но нещата не излизат и нестава restora. Някой дали може да помогне да си върна нещата ??
провери да не си объркал папката...ако наистина няма нищо вътре май няма да можеш...ако има файлове в папка TitaniumBackup а самото приложение не ги възстановява го деинсталирай и веднага пак инсталираш :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#87

Става ли за таблет ?

Samsung Galaxy Note 8 
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#88

Да става.

Ам приложенията ги няма все още махнах версията която имах и си свалих тази неплатената от store-а. Но все още на restore missing apps пише 0, а папката с backup-а е там ... защо така се получава като че ли неможе да намери тази папка ???

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#89

Alien94 написа:Да става.

Ам приложенията ги няма все още махнах версията която имах и си свалих тази неплатената от store-а. Но все още на restore missing apps пише 0, а папката с backup-а е там ... защо така се получава като че ли неможе да намери тази папка ???
ти къде слагаш тази папка

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#90

Ами в sd си е ...

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#91

Здравейте,нов съм и искам да питам,Попринцип си сложих customROM и щом влезна с маркета то започва да си ги сваля програмите?Това което разбрах е че просто с титаниума се запазва датата и щом върна програмите от него всичките им настройки са постарому?И сейфовете на игрите също се бакъпват нали ?Защото това ми е болката игрите почнаха отначало и ми призля Smile
Цитирай
#92

teddko написа:Здравейте,нов съм и искам да питам,Попринцип си сложих customROM и щом влезна с маркета то започва да си ги сваля програмите?Това което разбрах е че просто с титаниума се запазва датата и щом върна програмите от него всичките им настройки са постарому?И сейфовете на игрите също се бакъпват нали ?Защото това ми е болката игрите почнаха отначало и ми призля Smile

Спираш инсталирането на програмите от Google Play и пускаш Titanium - той ги възстановява с данните им (ако си направил backup преди това).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#93

Колеги още 1 въпрос.Мога ли да върна сейф на игра от нтс за самсунг.Опитах няколко начина но нестава.Сложих бекъпа от единия телефон но не намира този бекъп.изтрих моя и сложих този със ейфа но като го открие дава грешка и играта отново е от нулата
Цитирай
#94

Ако копирам StickTennis с Титаниум ще ми запази ли медалите + купената тенис ракета (2-3лв. бях дал за нея :-) )

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#95

nikolae написа:Ако копирам StickTennis с Титаниум ще ми запази ли медалите + купената тенис ракета (2-3лв. бях дал за нея :-) )
Да

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#96

Не напълно. Запазва трофеите
ракетите и топките - не

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#97

С финалната версия на 4.4.2 на Галакси С4 съм и Титаниума ми изписва: Директория с архиви: не е налично. Не ме допуска да премахвам заводски приложения.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#98

А тзаи папка с архива ако е била в SdCard0,при минаване на 4.4.2 се прави Hard Reset а при твоя се форматира тази памет....ако ти е архива в SdCard1 правиш това..

Като влезеш в титаниум в настройки >>Папка с архиви>>Търсене>>ще те попита ако е намерил архивите>>Използвай текущата папка>>Даваш назад и той ще се рестартира вече с новата папка

http://dox.bg/files/dw?a=52db66cc54

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#99

А това сега какво да го правя ???

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай

Игнорирай Запази новия ID

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)