Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[РЪКОВОДСТВО] Flashtool: Flash, Root, Bootloader unlock и още.
#51

mazy написа:При положение, че има тема за Flashtool, не виждам защо са всички тези мнения тук.
...
Как защо?Е така да има какво да си пишем.Че четенето ни е трудно. :rofl: :facepalm:
Цитирай
Аксесоари
#52

imprezaWRX написа:
mazy написа:При положение, че има тема за Flashtool, не виждам защо са всички тези мнения тук.
...
Как защо?Е така да има какво да си пишем.Че четенето ни е трудно. :rofl: :facepalm:
Offtopic Offtopic Offtopic
Чудно ми е ,ако го нямаше ръководството за Flashtool,следователно нямаше да има кой да го прочете и от там да ти каже как да си флашнеш телефона....... та много ми е чудно какво щеше да направиш тогава :facepalm: .Поне уважавай труда на хората!
А колкото до това "Е така да има какво да си пишем" ,ами има една offtopic тема и там можеш да си пишеш колкото ти е кеф,а в тази тук се обсъжда ъпдейта Smile

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#53

Здравейте имам един въпрос относно Експерия С как мога да го разкодирам от чуждестранен оператор да работи с български карти ? Извинявам се ако не ми е за тук въпроса !

Sony Ericsson Xperia Neo V Android OS. 4.0.4
Цитирай
#54

venko93 написа:Здравейте имам един въпрос относно Експерия С как мога да го разкодирам от чуждестранен оператор да работи с български карти ? Извинявам се ако не ми е за тук въпроса !

Малко търсене не вреди: https://www.androidbg.com/forum/topic515...ria-s.html
Цитирай
#55

Ръководството е обновено с инструкцуя как да свалите официален фърмуер чрез Flashtool и компилирането му в ftf файл, който да бъде ползван за флашване с Flashtool.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)