Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -
#26

enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой би ли помогнал защо не мога да прехвърлям файлове по големи от 1гб.на тройката и защо компютъра ми не го вижда като външен диск. Мерси предварително.

Като го свържеш трябва първо да избереш да ти е на disk drive и после ще ти го намери PC-то.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Аксесоари
#27

luba6ky написа:
enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой би ли помогнал защо не мога да прехвърлям файлове по големи от 1гб.на тройката и защо компютъра ми не го вижда като външен диск. Мерси предварително.

Като го свържеш трябва първо да избереш да ти е на disk drive и после ще ти го намери PC-то.
С3-ката няма такава опция при свързване на кабела. Автоматично се свързва като МТР. Май трябва да се включи дебъгинга.
#28

има ли някаква разлика от къде се купи телефона дали от мтел глобул... техномаркет и т.н
къде са заключени къде не..

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10
#29

Fading_Memory написа:има ли някаква разлика от къде се купи телефона дали от мтел глобул... техномаркет и т.н
къде са заключени къде не..
От където и да го вземеш няма да е заключен към оператор.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
#30

а изобщо разлика ще има ли?

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10
#31

Разликите са в цвета и цените на различните магазини/оператори, другото им е еднакво.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
#32

Ето какво се случва при мен като отида в следното меню
1. Настройки на повикванията
1.2 Допълнителни настройки
1.2.3 Персон. еквил.

Това е глобулска бройка ...

Milestone -> Galaxy S -> Galaxy S2 -> Galaxy S3 -> Galaxy S4 -> Note 4
#33

на всички ревюта казват че поддържа 720п
и въпроса ми е поддържа ли 1080п?

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10
#34

Fading_Memory написа:а изобщо разлика ще има ли?
Телефоните са си същите, но условията са различни.
Има тема за покупка на телефона, която също може да разгледаш.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#35

Fading_Memory написа:на всички ревюта казват че поддържа 720п
и въпроса ми е поддържа ли 1080п?
ДА!
#36

radones написа:Ето какво се случва при мен като отида в следното меню
1. Настройки на повикванията
1.2 Допълнителни настройки
1.2.3 Персон. еквил.

Това е глобулска бройка ...

И при мен е същото, глобулски е

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#37

Може ли някой да ми препоръча свестен birthday reminder ?
P.S. : Не ме съдете много строго, това ми е първия андроид ... Smile

Samsung Galaxy S7Edge  Black
#38

dagaradin написа:Може ли някой да ми препоръча свестен birthday reminder ?
P.S. : Не ме съдете много строго, това ми е първия андроид ... Smile
EboBirthday
Заповядай https://play.google.com/store/apps/detai...nRoZGF5Il0.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
#39

dagaradin написа:Може ли някой да ми препоръча свестен birthday reminder ?
P.S. : Не ме съдете много строго, това ми е първия андроид ... Smile
Вградения календар, койте се синква с google calender може да помни рожденни дни.
#40

Здравейте. Някой който е закупил телефона от Виваком, може ли да каже дали вече е получил безплатното хендсфрий. Аз изпратих e-mail с ime-а четвъртък и от тогава няма нищо още. Не вярвам да съм извън 200-те собственици. Благодаля предварително.

Samsung Galaxy S6 White
#41

^^В mobilebulgaria имаше юзъри, които си похвалиха, че са получили слушалката няколко дни след изпращане на мейла.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
#42

enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой който е закупил телефона от Виваком, може ли да каже дали вече е получил безплатното хендсфрий. Аз изпратих e-mail с ime-а четвъртък и от тогава няма нищо още. Не вярвам да съм извън 200-те собственици. Благодаля предварително.
И хедсфрий ли дават виваком? аз ще купувам от тях но тва за първи път го чувам значи трябва да ми дадат Dance
#43

enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой който е закупил телефона от Виваком, може ли да каже дали вече е получил безплатното хендсфрий. Аз изпратих e-mail с ime-а четвъртък и от тогава няма нищо още. Не вярвам да съм извън 200-те собственици. Благодаля предварително.
Аз пратих мейл в деня, в който го купих. Отговор не съм получавал, направо два дни по-късно дойде куриер от Еконт.
#44

Имам проблем с видеоплеъра. Когато го отворя ми забива целия телефон Sad Това се случва от както му сложих SDто за да си прехвърля контактите, но в нея имаше няколко клипа. Ако се опитам да ги отворя през файл-мениджъра няма проблем, но директно от плеъра забива телефона. Някакви идеи?
P.S. Махнах картата и всичко си дойде на място. Явно многото "миниатюри" са го спичали Huh

Samsung Galaxy S7Edge  Black
#45

някой да може да ми помогне за Рождените дати ??? до колкото разбрах вградения календар може да ги показва ... само аз ли не мгоа да намеря как :Д слагам си facebook акк и после давам да синхронизира календара и контактите и после на календара ми излизат само събитията без рождените дати "?
#46

Някой може ли да ми помогне - не мога да си синхронизирам задачите от Corporate mail-a с телефона. Задал съм да синхронизира всички календари (акаунти) и пак не става, а ми е много важно. :angry:

Само да уточня - става въпрос за S Planner

Android | iOS | BlackBerry
#47

Някой има ли проблем с exchange mail-a? При мен се синхронизира когато си поиска ( в повечето случаи не иска и пропускам поща).

Дайте някои идеи къде може да е проблема?

Android | iOS | BlackBerry
#48

svetliol написа:Някой има ли проблем с exchange mail-a? При мен се синхронизира когато си поиска ( в повечето случаи не иска и пропускам поща).

Дайте някои идеи къде може да е проблема?

Ако си го настроил да ти ги дърпа сам, а не става може да си махнеш акаунта и да го направиш отново.
Дейтата непрекъснато ли ти е включена?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#49

Дейтата е включена нонстоп и вече няколко пъти конфигурирам акаунта наново.

Android | iOS | BlackBerry
#50

Здравейте! От една седмица съм с ГС3. Докато си правех настройките на звука, ми попадна опция за усилване , когато е в джоба или чанта например. Активирах я, но сега звъни много силно, чак дрънчи. Потърсих отново в настройките за да я деактивирам и ужас - не мога да открия къде беше тази опция! Може да ви е смешно, но аз страшно се изнервям - втори ден не мога да деактивирам това усилване. Моля някой да ми помогне!







Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)