Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -
#51

В настройките на диалера.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Аксесоари
#52

Mitku написа:В настройките на диалера.

Това по моя проблем ли е?







#53

CStoikov написа:Здравейте! От една седмица съм с ГС3. Докато си правех настройките на звука, ми попадна опция за усилване , когато е в джоба или чанта например. Активирах я, но сега звъни много силно, чак дрънчи. Потърсих отново в настройките за да я деактивирам и ужас - не мога да открия къде беше тази опция! Може да ви е смешно, но аз страшно се изнервям - втори ден не мога да деактивирам това усилване. Моля някой да ми помогне!

Колега, до сега цъках и не намирам такава опция. Със стоков ром ли си?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#54

Както Mitku каза, тази опция е от сетингс в дайлера. Отговорили са му в другата тема.
И сега. Отваряш даилера, от там ляв бутон и даваш сетингс/настройки и го намираш. Надявам се да не пуснеш същия въпрос в трета тема.
#55

Вярно, че е там! Сега го намерих, ама като съм свикнал на HTC въобще не се сетих там да търся. :facepalm:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#56

Изникна ми проблемче след инсталирането на Kies: Лаптопа спря да ми разпознва телефона като УСБ устройство. Преди това свободно си прехвърляше файлове като на флашка. Сега не го вижда, по-точно го вижда, но не можел да намери драйвър за него. Деинсталирах Kies - същата работа. Не ми изглежда много нормалносамо през Wi-Fi да мога да прехвърлям. Моля помагайте. :capitulation:

Samsung Galaxy S7Edge  Black
#57

Моят проблем е,че като си свържа телефона към компа и не мога да кача нищо,показва че имам 200мб свободна памет,а тя е 8гб Smile

Samsung Galaxy S3 4.2.2 CyanogenMod 10.1
"iPhone е скучен, Android е сложен"
#58

Здравейте! Проблема в присветването на екрана е доста "тежък". Проблема явно не е от модела,операционната система и вече се съмнявам, че не е и от приложенията. Преди време имах HTC Sensation s OS 2.3.4 и го имаше проблема. След това ъпдейтнах до ICS и пак го имаше. Сега си купих SGS 3 и се появи пак. Махнах всички свалени приложения и пак остана. След като го ресетнах със заводските настройки се оправи като се има в предвид ,че ресторна всичко ( и проложенията )от backup-а( за сега - не е ясно до кога, надявам се да е ОК ). Ако някой има информация от какво точно се получава това нека пише.

Иначе телефона наистина може да се каже, че е най-добрия на планетата за момента Smile
Уважавам HTC One X , но Самсунга го смачква.

Ако може и малко помощ - когато реших да пробвам да споделя интернета на компа към телефона ( internet tethering ) с USB нещо не се получи. Имам инсталиран най-новия KIES, но не се получава .
#59

За светкането може да е от жив тапет. @pikpik имаше този проблем и се оказа, че е от това.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#60

Някой знае ли кога ще излизат къстъм ромове като този на Criskelo???

Samsung Galaxy S5
#61

luba6ky написа:За светкането може да е от жив тапет. @pikpik имаше този проблем и се оказа, че е от това.


Ок, съгласен съм, но не съм слагал никакъв тапет. Всичко по екрана си е фабрично.
#62

някой може ли да ми каже как се сменя CSC на MTL - въобще какъв беше кода за влизане в това меню ... аз съм с оригиналния фирм
basE: i9300XXLE8
BUILD NUMBER : ....I9300XXALE8


Трябва ли да слагам/махам и променям нещо ... CSC - ми е на XOA ??? обаче не намирам MTL дето е за мтел абонати - *#272*Imei# влизам в някакъв preconfig ама там го няма ... ?
#63

И аз да задам няколко въпроса
1-Оригиналния уйджет който си е на началния екран на Accuwether ми покозва с 1 час разлика от системното време на телефона,как да го оправя???
2-Когато искам да си настроя акаунт за Емейл ми дава грешна парола или юзер а съм сигурен че ги пиша правилно,защото когато си влизам през браузера в Мейлбг нямам проблеми,на С2-ката си го бях направил и си работеше перфектно а тук не става Sad
Благодаря :cheers:

HTC Desire HD>>HTC Sensation>>Xperia Arc S>>Galaxy Nexus>> SGS2 >>SGS3 >> SGS4>>SGS7<<Back to SGS6..
#64

nando16v написа:2-Когато искам да си настроя акаунт за Емейл ми дава грешна парола или юзер а съм сигурен че ги пиша правилно,защото когато си влизам през браузера в Мейлбг нямам проблеми,на С2-ката си го бях направил и си работеше перфектно а тук не става Sad
Благодаря :cheers:

Смени си паролата през РС и пробвай пак.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#65

mp3por написа:някой може ли да ми каже как се сменя CSC на MTL - въобще какъв беше кода за влизане в това меню ... аз съм с оригиналния фирм
basE: i9300XXLE8
BUILD NUMBER : ....I9300XXALE8


Трябва ли да слагам/махам и променям нещо ... CSC - ми е на XOA ??? обаче не намирам MTL дето е за мтел абонати - *#272*Imei# влизам в някакъв preconfig ама там го няма ... ?
Нищо не можеш да промениш, остави го така.
#66

luba6ky написа:Смени си паролата през РС и пробвай пак.
Пробвах но пак същото ми дава :capitulation:
още нещо идва ли ти на ум

HTC Desire HD>>HTC Sensation>>Xperia Arc S>>Galaxy Nexus>> SGS2 >>SGS3 >> SGS4>>SGS7<<Back to SGS6..
#67

nando16v написа:
luba6ky написа:Смени си паролата през РС и пробвай пак.
Пробвах но пак същото ми дава :capitulation:
още нещо идва ли ти на ум

Значи нещо пишеш грешно. Няма как да не стане. Пробвал ли си с друга поща?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
#68

ако си взема телефона от мтел ще мога ли да използвам карта на глобул + интернет от глобул?

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10
#69

Fading_Memory написа:ако си взема телефона от мтел ще мога ли да използвам карта на глобул + интернет от глобул?


Може. Няма заключени Галаксита - дори и при Ментел Big Grin

Android | iOS | BlackBerry
#70

luba6ky написа:
nando16v написа:
luba6ky написа:Смени си паролата през РС и пробвай пак.
Пробвах но пак същото ми дава :capitulation:
още нещо идва ли ти на ум

Значи нещо пишеш грешно. Няма как да не стане. Пробвал ли си с друга поща?
С друга поща става,но с Mail.bg не става

HTC Desire HD>>HTC Sensation>>Xperia Arc S>>Galaxy Nexus>> SGS2 >>SGS3 >> SGS4>>SGS7<<Back to SGS6..
#71

pruhster написа:
enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой който е закупил телефона от Виваком, може ли да каже дали вече е получил безплатното хендсфрий. Аз изпратих e-mail с ime-а четвъртък и от тогава няма нищо още. Не вярвам да съм извън 200-те собственици. Благодаля предварително.
Аз пратих мейл в деня, в който го купих. Отговор не съм получавал, направо два дни по-късно дойде куриер от Еконт.
Сега да попитам аз също купих телефона днес от виваком но на кой имейл да го пратя и от къде да си видя IMEI или IMEA там както му се вика. Те ми са праят на ударени и викат че трябвало се регна на samsung.com и някви етакива глупости. Та моля помогнете си измъкна едно хендсфрии :bow:
#72

generala написа:
pruhster написа:
enzoferarri1 написа:Здравейте. Някой който е закупил телефона от Виваком, може ли да каже дали вече е получил безплатното хендсфрий. Аз изпратих e-mail с ime-а четвъртък и от тогава няма нищо още. Не вярвам да съм извън 200-те собственици. Благодаля предварително.
Аз пратих мейл в деня, в който го купих. Отговор не съм получавал, направо два дни по-късно дойде куриер от Еконт.
Сега да попитам аз също купих телефона днес от виваком но на кой имейл да го пратя и от къде да си видя IMEI или IMEA там както му се вика. Те ми са праят на ударени и викат че трябвало се регна на samsung.com и някви етакива глупости. Та моля помогнете си измъкна едно хендсфрии :bow:
IMEI *#06#
мейла ако не се лъжа е Mobile@vivacom.bg На мен от този адрес ми изпратиха покана.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
#73

Ама какво трябва да направя да им пратя имейл със този IMEI ли или и номера на телефона трябва да си дам или нещо друго? Това също немога да разбера
п.п То за всеки телефон IMEI-а не е ли различен или е такъв
#74

IMEI-а на всеки телефон си е уникален(IMEI* – 15-цифрен код, който можеш да откриеш върху кутията или под батерията на твоя Samsung Galaxy S III). Изпращаш мейл със:
  • Трите имена
  • Телефон за контакт
  • Адрес за доставка
  • IMEI* на телефона

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
#75

Явно си е от мейла. Питай ги тив от Mail.bg да не са блокира ли нещо.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)