Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -
#76

pikpik написа:IMEI-а на всеки телефон си е уникален(IMEI* – 15-цифрен код, който можеш да откриеш върху кутията или под батерията на твоя Samsung Galaxy S III). Изпращаш мейл със:
  • Трите имена
  • Телефон за контакт
  • Адрес за доставка
  • IMEI* на телефона
Благодаря ви @pikipik и @ivchoiv :bow: . @pikpik :bow: :cheers: Изчерпателен както винаги
Аксесоари
#77

Здравейте,
някой имал ли е проблеми със набирането на номера, в смисъл като ползвам телефона няколко дена и в дадени моменти като реша да набера някой и натисна слушалката за набиране започва избирането след 10 секунди. Като направя хард ресет всичко е ок първия ден след което пак почва да ги прави тези номера. Което е малко дразнещо като решиш да зададеш команда и да чакаш няколко секунди за да я изпълни
#78

днес един собственик на телефончето ми сподели че му забивал доста телефона и интернета вифи/3г не работил добре
дали и някой друг има този проблем? и на какво се дължи

Samsung Galaxy S3 - Marble White / ICS 4.0.4 / microSD Samsung 32GB Class 10
#79

Ще моля за съдействие ако някой може да помогне.

Днес получих известие за ъпдейт. След като го дръпнах и инсталирах телефона се рестартира и зареди всичко наново, но след като го разглдах малко установих че тапета повече не се скролва и менюто с апликациите е с различна анимация (стандартното приплъзване) Разрових целия телефон, но така успях да намеря от къде мога да си възтановя предходните настройки , които много повече ми харесваха. Благодаря.
#80

От днес и аз съм горд притежател на галакси с 3 но имам голям проблем,когато включа браузъра или снимам видеоклип при възпроизвеждане яркостта на дисплея рязко спада!Моля за съвет!
#81

Прегледай си настройките на енергоспестяването.
#82

vladdark написа:Прегледай си настройките на енергоспестяването.
Всичко свързано с енергоспестяване е изключено.
#83

naskoand написа:От днес и аз съм горд притежател на галакси с 3 но имам голям проблем,когато включа браузъра или снимам видеоклип при възпроизвеждане яркостта на дисплея рязко спада!Моля за съвет!
В браузъра има отделни настройки на яркост. Натисни меню бутона в някоя страница и ще ти излязат в опциите.
#84

Проблема с яркостта го има и при възпроизвеждане на клип който съм заснел,а там не виждам никакви настройки.
#85

naskoand написа:Проблема с яркостта го има и при възпроизвеждане на клип който съм заснел,а там не виждам никакви настройки.

Усили Яркостта в Настройки/Дисплей до край, да стане да кажем на 100% и опитай пак.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
#86

И това го направих!
#87

naskoand написа:И това го направих!
А настройки - дисплей - яркост и махаш отметката от "Автоматична яркост"? При мен подейства срещу постоянното спадане на яркостта.. но пък още си спада докато браузвам :unknw:
#88

naskoand написа:И това го направих!

Ами разцъкайте ги малко тези телефони, че все проблеми Lol
Като снимаш видео пусни клипа да се гледа с дифолт приложението, да го възпроизвеждаш, както казваш.
Спри го преди да е свършил примерно, цъкни ляв бутон, Настройки и усили Яркост или я направи да не е на Ауто.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
#89

Някой да е имал проблем със прословутото стартиране на процеса за ъпдейт на софтуера.При мен се стартирва постоянно и ми яде батерията Smile

P20 Pro Twilight
#90

Колеги може ли да си настройвам процесора да работи на по ниски честоти. Примерно да работи не на 1.4 а на 1.2 или 1.0 и също дали мога да задам на колко ядра да работи. Някаква програма ако намерите или нещо свързано драснете едно изречение!
#91

generala написа:Колеги може ли да си настройвам процесора да работи на по ниски честоти. Примерно да работи не на 1.4 а на 1.2 или 1.0 и също дали мога да задам на колко ядра да работи. Някаква програма ако намерите или нещо свързано драснете едно изречение!
Само с руут, ако искаш по-дълбоки настройки. Иначе има "пестене на енергия на процесора" в пестене на енергия /настройки, но телефона почва да лагва дори в менюто.
#92

Някой който е ъпдейтвал тройката да помогне.Как да стане без фактори ресет.Да се запази всичко.Аре рута ако трябва ще рутвам пак.Smile

P20 Pro Twilight
#93

Ръгаш кабела, зареждаш фърма като ПДА и флашваш. Smile Ще се наложи да рутнеш пак.
#94

Да де ама нещо не ми е ясно кой е последния офицялен за нашия регион да има Български.И по тоя начин се ми се струва че ще изтрие всички качени програми.

XXALF2 ли?

P20 Pro Twilight
#95

Pusheka написа:Да де ама нещо не ми е ясно кой е последния офицялен за нашия регион да има Български.И по тоя начин се ми се струва че ще изтрие всички качени програми.

XXALF2 ли?
Нищо няма да изтрие, просто следваш инструкциите за флаш с Один, задължително НЕ слагаш отметка на репартишън.
Този РОМ е за Англия, но има Български, има и БГ клавиатура. Иначе е последния, да.
#96

Флашването добре но след рута нещо не запалва ахахахха.Стой на SAMSUNG ще чакам.

P20 Pro Twilight
#97

Някой пробвал ли е прехвърлянето на данни с S-Beam, ако не се лъжа се казваше, като ги допреш един до друг?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#98

След кратки тестове за два дни - един изгорял пикел, доста петна при теста на тъмно и червенеещ дисплей, днес успешно върнах моята бройка в Мтел, приеха го следователно за подмяна с друг. Утре сутрин чакам каката да ми донесе нова бройка. Б@си и кЪрЪкЪт съм :facepalm: от шест телефона, които купих, съм си избрал и взел дефектният. Big Grin

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
#99

pikpik написа:След кратки тестове за два дни - един изгорял пикел, доста петна при теста на тъмно и червенеещ дисплей...

Най-добри са Самсунг с тези истории, и този пт не закъсняха :facepalm:
Ще го сменят, но никак не е приятно и за тази цена телефонът би трябвало да е повече от качествен.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума

Скоро бях писал за проблем с видеоплейъра, който забива целия телефон, когато искам да пусна клип от галерията. Когато махнах SD-картата с клиповете проблема изчезна и си помислих, че е било от картата. Сега обаче клиповете са в паметта на телефона и положението е същото. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели опит как се е справил с него.

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)