Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ Samsung Galaxy S [Въпроси § Отговори] - ъп 17.01.2010
#76

isito84 написа:Защо не се отвори и една дискусия за кернели?Не мисля ,че само ромовете са важни.Има една,но тя е за Дамян.

Аз сега нямам много време ако искаш отвори една колко му е Smile

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
Аксесоари
#77

Купих си телефона втора употреба и незнам от каде е закупен и с какъв ром е.В инфото пиши:
I9000XXJPP
2.6.32.9 root@sep-35#1
FROYO.XXJPO
Когато го пусна през KIES ми казва че има нова версия на фирмуера.Интересува ме ако го ъпдейтна с новата версия дали няма да се загуби българското меню?
Цитирай
#78

Някой може ли да ми каже колко е била цената на галаксито като е излезнал и каква ще е приблизително е цената на галакси 2 ?

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#79

velislavcho2 написа:Някой може ли да ми каже колко е била цената на галаксито като е излезнал и каква ще е приблизително е цената на галакси 2 ?
Когато излезе, Samsung Galaxy S официално се продаваше над 1000 лв.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#80

А да попитам официално кой е най-новия ъпдейт, защото при мен е 2.2 ?Като го свързах с Киес така ми пише.

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#81

Досега бях с Darky's ROM 9.5, сложих обратно стоков froyo 2.2 и ъпдейтнах с киес до 2.2.1. Въпроса ми е, понеже имам бекъп на nv_data-та в efs папката, ако евентуално се наложи телефона да го нося на сервиз, това ще окаже ли проблем т.е. ще си запазя ли правото да ползвам гаранционните услуги, след като всичко останало съм го върнал в официално положение?

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#82

ilianpk написа:Досега бях с Darky's ROM 9.5, сложих обратно стоков froyo 2.2 и ъпдейтнах с киес до 2.2.1. Въпроса ми е, понеже имам бекъп на nv_data-та в efs папката, ако евентуално се наложи телефона да го нося на сервиз, това ще окаже ли проблем т.е. ще си запазя ли правото да ползвам гаранционните услуги, след като всичко останало съм го върнал в официално положение?

Ако IMEI-a на телефона и на гаранцията ти съвпадат няма проблем.

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#83

Не можах да разбера, всеки модел има по 8ГБ вградена памет + слот за microSD карта или има два модела, единия с 8ГБ вградена памет, а другия със слот?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#84

pavelcheto написа:Не можах да разбера, всеки модел има по 8ГБ вградена памет + слот за microSD карта или има два модела, единия с 8ГБ вградена памет, а другия със слот?
Galaxy S I9000 има с 16GB вътрешна памет + слот за micro SD до 32 GB.

Galaxy S I9000 има и с 8GB вътрешна памет + слот за micro SD до 32 GB.

Това ли беше въпроса?

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#85

Да. Мислех си че има модел без вградена памет, а с слот за карта.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#86

Има ,но те са I9003SL.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#87

Момчета, да попитам отново. В момента съм си роотнал телефона със з4роот обаче искам да се върна към 2е рекавъри. за да се върна по темата разбирам, че трябва да мина през т.3 да си роотна у-вото през ОДИН с някой от файловете във XDA темата за роота. Телефона ми е с мтелски фирм с build number-a Froyo.XFJP7, baseband version-a mi e I9000XXJP. Така и не мога да разбера кой от файловете трябва да изтегля понеже няма XFJP7 или XXJP... Бихте ли ми помогнали в това начинание. Smile

OnePlus Nord/ iPhone 6 / Nexus 5 / Sony Xperia Z / Nexus 4 / SGS / Nokia E71 / Nokia E51 / Nokia 3250
Цитирай
#88

един фр има самсунг галакси с и като се пробва да влезе в акаунта си на гмаил и не става.И мъ пиши cna't stablish a relible data connection to the server с wifi се пробва да влезе

LG G2 32
Цитирай
#89

Днес си взех телефона, втора ръка, и има доста музика и игри в него, но му е направен ресет. С Астро мениджър не мога да намеря музиката, за да я изтрия. Къде се съхранява?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#90

kokicha_10 написа:един фр има самсунг галакси с и като се пробва да влезе в акаунта си на гмаил и не става.И мъ пиши cna't stablish a relible data connection to the server с wifi се пробва да влезе

След като е сигурен, че има интернет връзка, да провери в settings-> accounts and sync -> background data и auto-sync(да ги активира). След това add account и да си добави акаунта. :thumbup:

П.П. Малко не ти се разбира постът от грешки.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#91

@е34в8 плс даи си скаипа че тои нешто не разбира

LG G2 32
Цитирай
#92

Как мога да си ъпдейта маркета? Гледам на х8 е новия, а при мен е стария.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#93

Ъпдейта принципно става автоматично, не трябва да натискаш нищо, може би ако влезеш и излезеш няколко пъти от маркета ще се оправи?

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#94

Стана, благодаря. Имам проблем сега с WiFi. Много ми е слаба антената. Седя на дивана, в стаята с рутера, и обхвата е на 3 четрички, слагам си крака между телефона и рутера и веднага ми пада на 1. Като отида през две стаи, връзката се разпада или е много бавен. Телефона както казах е втора ръка и не знам какво е правил предния собственик. С 2,2 съм, baseband i9000xxjpp, kernel 2.6.32.9 root@SE-611#1, build froyoxfjp7. Не разбирам много, но си мисля ако се върне към заводски настройки няма ли да се подобри. Освен това, четох че нещо JP2 било по-бързо. Та ако някой може да ме упъти.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#95

Ето нещо интересно.
http://www.sapiensbryan.com/samsung-gala...tery-test/

Моят опит показва следното:
от 100% батерия с darky`s rom 9.5 и dark core kernel,brightness на 50% - movie playback изкара 8:30часа.
Определено amoled технологията е нещо върховно!
Цитирай
#96

Когато в някой РОМ е направен малък ъпдейт, ако го слагам на телефона да спирам ли предварително лагфикса? (Става въпрос за Gingerbread ромовете)

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#97

@ petyo.tsanov - dude мерси за информацията. Особено полезна за хора, като мен, които от скоро са с Galaxy S.
root-нах си телефона за секунди. :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#98

Днес пробвах да стартирам Samsung Apps и греда:

Грешка. Услугата не е налична (Код на грешка:10)

Някой друг има ли подобен проблем и как може да се реши?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#99

Mondiso написа:Днес пробвах да стартирам Samsung Apps и греда:

Грешка. Услугата не е налична (Код на грешка:10)

Някой друг има ли подобен проблем и как може да се реши?
сподели с коя версия си, кой ром, какво си правил по телефона... а и защо ти е самсунг аппс? Smile))))

Samsung Galaxy S i9000 / ROM: Alliance Base Rom JW6 / Kernel: DarkCore_4.6.1_JW4 / Baseband: XXJW4 / Lagfix: enabled
скоро iPhone за разнообразие Smile
Цитирай

Има по-нова версия на Samsung Apps. С нея ли си или със старата?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)