Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]>3.01.2014<[Official] 4.3 for SGSIII инсталация с Odin
#1

Огромни благодарности на lamantin10 за поддръжката на темата!


Инсталиране на ром с ODIN


[box]
Поради честите промени на адресите на ромовете, често се случва ликновете да стават неработещи. В такъв случай, ще помоля да се ориентирате към теглене на ромове от http://www.sammobile.com/firmwares/
За теглене се изисква регистрация, но тя е безплатна.
От друга страна отключвам темата, за да могат колеги, които са изтеглили вече даден ром и имат желание да напрпавят мирър на място с по-добъра скорост на сваляне да споделят линковете като дават възможно най-пълната информация за рома:

Product Code:
PDA:
CSC:
MODEM:




Моля темата да се пази чиста, без да се превръща в тема за обяснения как се прави регистрация и как се тегли файл.
В случай че нещо се обърка и телефона не може да стартира ползвайте тази тема.
Ромовете са трифайлови http://forum.xda-developers.com/showpost...ostcount=6


[/box]
==================
Ромове 4.3

Product Code: ORS
PDA: I9300XXUGMK6 Цък
CSC: I9300OXXGML1
MODEM: I9300XXUGMK6
Slovakia

==================
Ромове 4.1.2

I9300XXEMG4 - цък
Product Code: GBL
PDA: I9300XXEMG4
CSC: I9300OXFEMG2
MODEM: I9300XXEMG4
България


====================
Ромове 4.1.1

==================
Ромове 4.0.4




Източник:
sammobile
Цитирай
Аксесоари
#2

Скрийншотовете не ги показва може да е изтекъл линка..click and discover imageshack
Цитирай
#3

Линковете за 4.3 ромовете са изтекли.
EDIT: Както и за 4.1.2...

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#4

здравейте, имам един въпрос. Последно инсталирах Revolution Rom на моя I9300 но дава някакви проблеми и искам да го върна към фабричен (и евентуално да зануля всички руут показатели). Въпросът ми е следния: тъй като телефона е купуван от Глобул, някой знае ли кой фирмуер точно трябва да си сваля от тук: http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9300/

п.с. Проблемите с телефона ми се изразяват в рязко падане на батериата (само визуално), при което като му извадя батерията и постои малко изключен се оправя, или ако го включа в зарядното за около 30 мин е зареден на 100%. И другият ми проблем, който е по-сериозен - при работа с телефона (не съм забелязал конкретна функция) изчезва обхвата и трябва да изключа телефона, да му махна сим-картата и батерията, да постои около 30 мин и чак след това мога да го използвам.
Та ако някой знае лек за тези проблеми ще се радвам да се поуча от по-компетентните (не държа да се връщам към сток ако могат да бъдат фикснати) Smile
Цитирай
#5

Батерията си е заминала,пробвай с друга.

А обхвата или е от оператора или модула,зануляваш с Triangle Away ,флашваш стоков ,ресет от рековъри и следиш как се държи.

http://www.sammobile.com/firmwares/datab...I9300/GBL/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

благодаря за бързият отговор и съвет. Smile Smile само още нещо да попитам за фирмуера, понеже са доста и с различни номера (всичките различни от този, който е в момента) има ли значение кой ще флашна, или да си тегля най-новия?
Цитирай
#7

Ще може ли да ми кажете , кой стоков ром се държи наи-добре? В момента съм с I9300XXUGNA8 , но е много зле. Телефонът работи бавно , google play постоянно спира и батерията ми пада значително бързо. Мислех че батерията ми е заминала , купих си нова , но и тя пада бързо.
Цитирай
#8

Колега аз съм със същия от както е в мен (8/9 месеца) и нямам проблеми направи хард ресет на телефона , формат на картата памет и предполагам ще се оправи поздрави!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#9

а защо е " Slovakia " ? Това е най-добрият релийз или ? : )
Цитирай
#10

Пич,питаш в тема,в която не е писано от година.За,която държава искаш слагай ром,стига да е за твоя модел.Моята С3-ка си бачка с вивакомски ром Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

И все пак...въпреки, че е старата темата аз пак ще си питам - пък някой ако види - да отговори ако може.
свалих фърм-а от sammobile (I9300XXUGMK6_I9300OXXGML1_ORS.zip) и вътре има само 2 файла - I9300XXUGMK6_I9300OXXGML1_I9300XXUGMK6_HOME.tar.md5 и SS_DL.dll .
По спомен флашване ставаше и с един такъв HOME файл..но не помня къде се слагаше точно в Один - PHONE, CDC, PDA, Bootlader.
Някой съвет или идея ? : )
Цитирай
#12

Слагаш файла в Odin на PDA и пускаш, а ако искаш добър и стабилен софтуер, който да държи батерия моят съвет е Blekota Note 4 Lite последната версия + Boeffla Kernel пак последния за 4.4. Това е един от малкото стабилни Custom Rom-ве за i9300.

Samsung Galaxy S Black 8GB - Stock GB 2.3.6 |  LG Google Nexus 5 16GB - Stock 6.0 | Iphone 5s Silver 16GB - Stock IOS  12.3| Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock | Xiaomi Redmi 9 Stock |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)