Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC One S ¯´·.¸¸. -
#51

n1s0 написа:Привет на всички.Насочил съм се към този телефон за купуване-изчел съм кажи речи всичко от раздела за него.Доколкото успях да разбера батерията му е запоена за задния капак.Ако се наложи бъдеща смяна на батерията как се процедира и колко горе-долу би ми струвало това удоволствие?


1) Отиваш в сервиз
2) Ако си спец си го правиш сам

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте Smile искам да си закупя телефона от този сайт http://www.mobilstyle.net/gsm-%D0%B0%D0%...one-s/3192 там пише че е с4 но не знам някой дали знае дали е s4 и дали моbilstyle не лъжат цената е доста добра ? Smile
Цитирай
#53

имам един въпрос относно игрите и той е , fifa 12 тръгва ли на този телефон защото не съм видял геймплей клипче в тубата и т.н. ,както и още други по-тежички игри

може ли някой който притежава този телефон да тества и да ми каже Smile

благодаря
Цитирай
#54

Здравейте много се извинявам ако се повтарям с въпроса си, но е много важно да знам. Спрял съм се на HTC One S и ми е ясно, че ще го купувам.Искам да знам как мога да разбера дали е реплика или не е ? Има ли някакъв начин и ако да споделете моля ви! Благодаря предварително Rock

Sony Xperia Z3
Цитирай
#55

Виждал ли си оригинален?
Е, няма нищо общо ...
Менюто, иконите, външния вид ... Различни са!!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#56

Искам да попитам някой да каже от къде може да се купи нов дисплеи и отзад целия метален корпус на този телефон и какви пари би струвало това.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#57

Започни с ebay!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#58

Здравейте,направи ми впечатление,че като се обаждам на някой,а той в този момент разговаря на мен нито ми изписуква нещо,нито ми показва на дисплея.Някой може ли да каже има ли нещо ,което не съм направил по настройките на телефона?
Цитирай
#59

Няма опция за подобна настройка.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#60

milenic написа:
milenic написа:Здравейте,направи ми впечатление,че като се обаждам на някой,а той в този момент разговаря на мен нито ми изписуква нещо,нито ми показва на дисплея.Някой може ли да каже има ли нещо ,което не съм направил по настройките на телефона?
Това много ми е нужно.Всичките ми телефони досега си имаха тази функция да ми покаже,че другия говори и да ми изписука,а този няма нищо подобно и като се обадиш на някого вместо да видиш,че говори и да му затвориш ти му звъниш като луд и го притесняваш нечовешки.
Цитирай
#61

моя показва 10gb ,а уж трябва да е 16gb?
Цитирай
#62

1. Това не е RAM памет.
2. Нормално е да ти показва толкова, все пак има заделена за операционната система и за инсталиране на приложения => за теб остават около 10 GB.
3. Има си тема за въпроси и проблеми с телефона, може да пишеш там, не е нужно за всеки въпрос да се създава нова тема!
Цитирай
#63

Някой провеждал ли е видео разговор?!
Цитирай
#64

Здравейте, един бърз въпрос как да премахна SIM картата?
Цитирай
#65

Ама много ли те мързи... [video]http://www.youtube.com/watch?v=Yms9zWZoO50[/video]

[Изображение: HTC-One-S-UserManual-QuickStartGuide-Ope...wnload.jpg]

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай
#66

Въпроса ми е как да я премахна , а не как да я сложа.
Цитирай
#67

честно ли задаваш толкова малоумен въпрос? :facepalm: По същия начин по който се слага картата се и маха!!!
Цитирай
#68

Ами ако ставаше по същия начин едва ли щях да задавам този въпрос ...
Цитирай
#69

Въпросът наистина е малоумен.
А пробва ли да я натиснеш, както се маха карта памет?
Цитирай
#70

Да, наистина е малоумен въпросът, обаче проблемът беше в телефона, а не в мен. Както и да е, оправих го вече. Благодаря на всички за "хубавите" отговори.
Цитирай
#71

Да наистина трябва да сме по добри един към друг! :cheers: Трябваше да споделиш че има проблем с ваденето на сим картата от слота!Както и да е не се нерви!Имаш моето извинение,но задаваи въпросите правилно!

Note 3 
Motorola Nexus 6 
Мате 9

Цитирай
#72

Добър ден, напоследък забелязвам странен проблем с обхвата, който ме дразни - започна да се губи но след рестарт на телефона ми е пълен. Дали не е време за сервиз?

LG G4
Цитирай
#73

Звучи като нещо софтуерно. Пробвай с Full Wipe, но трябва да знаеш, че всички приложения, контакти и смс-и ще се изтрият Smile

LG G2 32GB
Цитирай
#74

За сега е стабилен, реших и да го почистя и забелязах, че на една от пластините на капачето, имах леко окисляване което почистих.

LG G4
Цитирай
#75

Давам копие на статията в която е разяснено че One S няма да види 4.2 и по- високи ъпдеити.

Bad news for HTC One S owners this afternoon, as HTC has confirmed to Android Central that the One S — one of its 2012 flagship devices — will not see any official upgrades beyond its current software version. That means as far as official firmware goes, users will remain on Android 4.1 Jelly Bean and HTC Sense 4+ for the remainder of their devices' lives.

HTC's statement reads —

"We can confirm that the HTC One S will not receive further Android OS updates and will remain on the current version of Android and HTC Sense. We realize this news will be met with disappointment by some, but our customers should feel confident that we have designed the HTC One S to be optimized with our amazing camera and audio experiences."

Можем да потвърдим че HTC One S НЯМА да получи бъдещи ъпдеити за Андроид ОС и ще остана на сегашната версия на Андроид и HTC Sence. Осъзнаваме, че тези новини ще разочароват някои, но нашите клиенти трябва да се чувстват уверени, че ние сме проектирали HTC One s да бъде оптимизиран за нашата невероятна камера и аудио преживяване

....

Originally released on Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich last spring, the One S was one of the top HTC devices of the year. At the time of its release we praised its aluminum unibody design, thin profile and impressive camera. With the One S being retired on Android 4.1, the phone will have only seen one OS version update in its lifetime, which is disappointing for something billed as a flagship product.

The One S remains a capable phone, even without any update to Android 4.2, and we're hopeful the custom ROM community will pick up where HTC left off. Any HTC One S owners out there? Share your thoughts down in the comments.

Общо-взето официално потвърждение на нещо което доста от нас очакваха. Жалко настина - сега вече единствения вариант остава рутване на телефона. Доколко изчетох из чуждестранните форуми проблемът е във версията с S3 процесорите и тяхната оптимизация към Sense 5. Поздрави на всички и съжалявам за лошата новина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)