Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC One S ¯´·.¸¸. -
#76

Значи и със S3 и със S4 One S-a няма да получи ъпдейт до 4.2 и Sense 5.0. Силно се надявам да стане като с Xperia X10 - да пропуснат един ъпдейт и направо към 4.3/5.0.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
Аксесоари
#77

Да и аз сега видях статията. А тъкмо се бях засилил за този телефон. Въпреки това много ми харесва. Според вас при тази ситуация дали си заслужава да го взимам сега? Другата седмица мислех да го купувам.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#78

Телефонът си заслужава. Ако намериш по-добър с такава цена ми кажи. Това, че няма да има 4.2 не е болка за умиране тъй като има къстъм ромове в хда.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#79

За всички,които не са видяли новината https://www.androidbg.com/petition-in-su...-htc-one-s :cheers:

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#80

Аз подписах вече.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#81

Аз от това, което четох в нета разбрах, че проблема уж бил заради процесора S3. И понеже не можело да пуснат ъпдейт само за S4 отказали ъпдейта за целия модел. Това много много не ми се вярва да е истина, защото не разбирам какво общо пък има процесора, след като има доста по-слаби телефони с 4.2, a и още в началото се знаеше, че телефона ще се продава с двата процесора и в същото време бяха казали, че ще има за него 4.2 и сенс 5. Според мен цялата работа става за пари - просто искат да им се продават повече по-скъпите и нови модели. Нагледен пример за това е колегата от темата за батерията, който се чуди дали да не взима ONE X, заради казуса с ъпдейта на S. По този начин искат да ни принудят да вземем по-скъпо и ново. Е аз пък няма да се поддам, ще си взема S :tease:

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#82

Аз от вчера съм с такъв телефон. Подписах и петицията разбира се. Сега имам 2 въпроса:
1. Как да разбера дали телефонът е с S3 или S4 (на кутийката пише z560e, което някъде четох, че е S3)
2. Има ли вариант да направя менюто да се върти безкрайно в двете посоки. Имам предвид да не е с няколко прозореца и, за да мина от последния на първия да се налага да върна назад, ами да е ротационно...не знам как да го обясня( 1 2 3 4 1 2 3 4)
3. Има ли вариант да спра "звуци за уведомления". Поразгледах в опциите и видях, че мога само да избирам какъв точно да е звукът, но не и да го изключа. Изключва се като намалиш и звука на звънене на телефона, а това не ме устройва. Има ли вариант?
4. Преди имах sygic на друг телефон и ако не се лъжа ми беше настроен след като го спра да се спира и гпс-а? Бъркам ли или е възможна такава настройка, че хаби батерийка, а забравям да го спирам?

Huawei P9
Цитирай
#83

Някой чете ли тази тема изобщо?

Huawei P9
Цитирай
#84

Здравей колега, това е всичко на този етап, с което мога да ти помогна:

1. Щом на кутията пише, че моделът е z560e, това означава, че телефонът ти е S3, т.е с клокнат 1,7 GHz процесор.
2. Не съм чувал за такава опция, може би защото не ми е правило впечатление, аз лично не знам, ако разбера ще пиша.
3. Просто от настройките на самото приложение, чийто звук те дразни : ) Примерно при whatsapp e oт settings - notifications - turn off sound (incoming/outcoming messages) Аналогично е при Messanger-а.
4. Не ползвам sygic, но мисля, че от самия settings на приложението е възможно да се изключи. Тук в по-подробното описание пише, че за root-натите GPS-a се включва сам, а иначе ти дава скрийн за ON/OFF.

Поздрави :thumbup:

HTS One S z520e, Snapdragon 4, Jelly Bean ♥
MPMAN MP1047 Internet tablet, 4.0.1
Цитирай
#85

Аз искам да попитам има ли начин тапета на екрана да се премества като се местят екраните, а не да е статичен.
Също така има една опция да се включва високоговорителя, като се обърне телефона. Това какво ще рече? Пробвах при разговор да го обърна, но високоговорителя не се включва сам.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#86

Това за екрана не съм сигурен, че е възможно. Ако някой е успял, моля да ме поправи. Колкото до високоговорителя става като телефонът се обърне и леко се наклони, или "разтресе", по абсолютно същия начин все едно искаш да обърнеш хоризонтално дисплея.

HTS One S z520e, Snapdragon 4, Jelly Bean ♥
MPMAN MP1047 Internet tablet, 4.0.1
Цитирай
#87

не се получава това с високоговорителя при мен. Има отметка на тази опция, но като говоря и пробвам да завъртя телефона нищо не става. Не се включва сам.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#88

Здравейте.
Имам един въпрос: когато телефонът звъни или пусна музика от плеъра, звукът се чува само от говорителя отпред. От задния не се чува нищо. Не би трябвало да е така нали? И ако е настройка, как да я оправя? Благодаря предварително.
Цитирай
#89

А, това пък как става. При мен е само от задния. Не виждам да има такава настройка. Пробвай да рестартираш.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#90

Здравейте!Вече и аз съм собветник на HTC ONE S . За първи път пипам телефон със зелено човече и аз съм по-зелен от него :wall: :wall: Как да разбера с кой процесор съм

Славия София 1913
Цитирай
#91

slavista написа:Здравейте!Вече и аз съм собветник на HTC ONE S . За първи път пипам телефон със зелено човече и аз съм по-зелен от него :wall: :wall: Как да разбера с кой процесор съм

Пише на кутията. Z560 - S3, Z520e - S4

 
Цитирай
#92

Проблема е , че нямам кутия Big Grin Има ли начин без кутията да разбера?

Славия София 1913
Цитирай
#93

Свали си програма CPU-Z и с нея си провери.

 
Цитирай
#94

Процесора ми е Qualcomm Snapdragon S4 Krait ? Това е стария ?

Славия София 1913
Цитирай
#95

Не, това е новия. Стария е S3

 
Цитирай
#96

не мога да правя screenshot съжалявам ако има подобна тема нова съм в сайта :capitulation: :capitulation: :capitulation:
Цитирай
#97

S3 процесора по-добър ли е от S4?Като съм с S4 това означава ,че съм HTC ONE S z 520e ?

Славия София 1913
Цитирай
#98

S4 е по-добрия вариант на процесора и е в модела Z520e.

 
Цитирай
#99

Благодаря много!
Имам още 2 въпроса .. Защо ми пише ,че имам 761 MB ram ,а не 1 ГБ ??
Защо паметта на телефона е разделена ? Имам 6.07 ГБ за App storage ,а Phone Storage 9.93 ? Когато инсталирам приложение то заема памет от тези 6.07 ?

Славия София 1913
Цитирай

Това, ако го гледаш в приложения е така, защото останалото се заема от системата и не може да се ползва - затова и не се вижда. Ако погледнеш в диспечер на задачи, там вече ти показва 1гб и всичко, което се ползва.
По-малката памет е вътрешната памет на телефона. Там се инсталира всичко първоначално - после, ако е възможно може да се премести в по-голямата памет - това е външната памет. Във външната памет отива всичко останало - снимки, музика, сваляния, клипове и т.н.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)