Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за HTC One S ¯´·.¸¸. -

как по-точно си спираш мобилния интернет ?

LG G2 32GB
Цитирай
Аксесоари

Ами, като си изключиш от настройките Mobile network? http://help.telecom.co.nz/euf/assets/ima...ata-00.jpg

Alcatel One Touch Idol 2 Android 4.2.2
Цитирай

За пръв път чувам да се включва сам :|

LG G2 32GB
Цитирай

В какъв смисъл?

Alcatel One Touch Idol 2 Android 4.2.2
Цитирай

Как да разбера с какъв съм ? Дайте някое свястно приложение или нещо си ,което да вади реалната информация за апарата ,със всички подробности Smile
Благодаря предварително :bow:

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай

CPU-Z

Sony Xperia Miro  | Android 4.0.4 |
Nokia Lumia 625 | Windows Phone 8 Black |
Цитирай

Confusedatisfied:

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай

Някой може ли да ми обясни къде се намира % на калкулатора Smile)
Цитирай

Стоковия няма.

 
Цитирай

Здравейте!Искаш да видя какво аджеба е това ВПН и си сложих шаблон ,което ме дразни зверски много . Как да го премахна

Славия София 1913
Цитирай

Здравейте,имам един проблем,който незнам как да реша и много бих се радвал,ако има някой,който се е сблъсквал с този проблем и може да ми даде съвет. преди 6 месеца си купих HTC One S от Vivacom,като консултанта ми каза,че е с новият процесор 1.5 GHz. От известно време-започна да ми бъгва и след,като проверих се оказа,че телефона е със старият Snapdragon 1.7 GHz. Страшни измамници! повече телефон от България няма да си купя!
Цитирай

Antonovv написа:Здравейте,имам един проблем,който незнам как да реша и много бих се радвал,ако има някой,който се е сблъсквал с този проблем и може да ми даде съвет. преди 6 месеца си купих HTC One S от Vivacom,като консултанта ми каза,че е с новият процесор 1.5 GHz. От известно време-започна да ми бъгва и след,като проверих се оказа,че телефона е със старият Snapdragon 1.7 GHz. Страшни измамници! повече телефон от България няма да си купя!

Колега, ами да не беше слушал "псевдоконсултантите" от Виваком, а бе погледнал на кутията, преди да купиш телефона : Z520е е с 1.5Ghz с процесор S4, а Z560 е с клокнат процесор S3 и е с 1.7Ghz. С програмата CPU-Z е можело да провери с какъв процесор е! А и във Виваком, както и в Глобул никога не са предлагали модел Z520е. :whistle:

P. S. По този въпрос си има цяла тема :

 
Цитирай

Не бях в час с тези неща тогава и се доверих на консултанта,като не съм очаквал,че ще ме подведе,все пак не го купувам от сергия. Но явно в тази "държава" неможе да имаш доверие на никой! Та мисълта ми е дали може да се направи нещо,ва ми го сменят например,той е в гаранция. Но май ще пия една студена вода.
Цитирай

Antonovv написа:Не бях в час с тези неща тогава и се доверих на консултанта,като не съм очаквал,че ще ме подведе,все пак не го купувам от сергия. Но явно в тази "държава" неможе да имаш доверие на никой! Та мисълта ми е дали може да се направи нещо,ва ми го сменят например,той е в гаранция. Но май ще пия една студена вода.
Колега ако беше се поровил за 1 час в раздела преди да купиш телефона щеше да си наясно.Операторите предлагат офицялно z560 който е офицялен модел за източна европа.Няма как да го сменят за z520, защото никога не са го предлагали.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай

Здравейте, има ли начин да се спре звука на телефона по бърз начин? :confused: Имах Самсунг Галакси и там от горната лента директно се изключва.

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай

magi71 написа:Здравейте, има ли начин да се спре звука на телефона по бърз начин? :confused: Имах Самсунг Галакси и там от горната лента директно се изключва.
Най-бързия начин : обръщаш телефона с дисплея надолу и той спира да звъни..

 
Цитирай

NoMaD написа:
magi71 написа:Здравейте, има ли начин да се спре звука на телефона по бърз начин? :confused: Имах Самсунг Галакси и там от горната лента директно се изключва.
Най-бързия начин : обръщаш телефона с дисплея надолу и той спира да звъни..

Благодаря!

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай

Може ли да попитам за какво служи следното нещо което се намира в Sounds :
Flip for speaker : Turn over your phone to activate the speaker during calls ?
Знам какъв е превода, но нещо не намирам никаква разлика когато е пуснато и когато е спряно.
Та с две думи каква му е играта ? Smile


Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic929...b-otg.html Някой ако може да помогне Rock

.:HTC ONE S:. .:Jelly Bean 4.1:. .:Sense 4+:.
Цитирай

Така, здравейте
Аз съм притежател на HTC One S и имам един проблем, заради който той сега е в сервиз, вече месец. Телефонът е закупен 2013 год. от Виваком. Проблемът е такъв. Аз си светех с фенерчето и изведнъж телефонът ми се изключи и включи три пъти след третото изключване телефонът не можеше да се включи повече. Включих го в зарядното, диодът светеше ала телефонът не се включи. Стоя 12 часа в зарядното, диодът светеше и не се включваше отново. Занесох го в офис на Виваком, те го взеха и го пратиха на сервиз. Стои в сервиза вече месец, и не се обаждат. Какъв може да е проблема ?
П.С: Батерията беше 80 % и телефонът никога не е изтърван. :unknw:

HTC One S|Android 4.1.1 Jelly Bean
Цитирай

Здравейте. Имам HTC One S и имам проблем с отчитането на картата и обхвата. Случвало ми се е и преди да изгубва обхват ,но го оправях като го рестартирах или включвах и изклюзвах самолетния режим. Преди няколко дена телефонът си работеше нормално ,но го изпуснах в снега. Видимо не успя да се намокри и си работеше без проблем ,но след около 2-3 часа се изключи сам. Махнах батерията ако евентуално се е намокрил (макар че отвътре си беше чисто сух) и го оставих цяла нощ да поседи така. Сутринта го включих и уви показа ,че няма карта. Растартирах го няколко пъти ,дадох му заводски настройки ,но нищо не се промени. Въпросът ми е дали е възможно да го прави от андроида и иска да му се постави нов андроид или просто се е намокрил и се е прецакало нещо в самия апарат? Извинявам се ако не е темата тук за този въпрос.
Цитирай

Здравейте имам проблем с отключването на телефона (One s)
Бях му сложила заключване от приложението на самия телефон от сектор /защита/ патърн който отключва с изписване на фигура.
Един човек се е опитвал да ми отключи телефона и най вероятно няколко пъти е изчертал грешна фигура, сега телефона ми иска име/мейл/парола. Идея си нямам какво да изпиша за да вляза, не съм задавала такива координати никъде, изписвах какво ли не. Не мога да си вляза в телефона, а спешно ми трябва, пробвах и с рестарт Sad

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)