Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia P (LT22i)
#76

15 дена

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
Аксесоари
#77

Момчета , има един проблем , не мога да си свържа телефона с компютъра , или по точно да се кънектне с PC Companion , не го открива ! Значи мушкам USB-то в телефона , дава ми да инсталирам PC Companion обаче след като инасталира или по точно свали MTP support и пак ме връща в начално положение на инстал ! Нервирах се и свалих PC Companion от линка дето е дал колегата на предната страница , инсталирам го всичко точно , но не ми отрива телефона като го свържа ! Моля помагайте ! Smile

i5 32GB | SONY P | S3 NEO
Цитирай
#78

Ползвам от седмица този телефон и засега имам само един проблем: Не ми открива Wi-Fi мрежата вкъщи. Излизат ми всички останали около мен, но точно домашната не я открива. Пробвах със Samsung Galaxi Mini 2 - и телефончето я откри и заработи с нея без проблем. Насторйките и на двата телефона са едни и същи. Кажете ми на какво може да се дължи това???
Цитирай
#79

TP-link или D-link, нали?
Цитирай
#80

аз нито проблеми имам с телефона нито въпроси имам, само да се похваля пиша в темата Big Grin шегувам се. Искам да помоля колегата xn3k да сподели ftf файла който е направил на рома на телефона че не ми се занимава да го ресторвам и да ги правя тея неща като знам че има вече готов Angel Tooth
Цитирай
#81

Разбира се! :thumbup:

Заповядай. :cheers:

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=4Ldx0e...xtV1280443

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#82

направо ще те разцелувам Big Grin Big Grin Big Grin че и глобулски :cheers:

абе колега защо е толкова голям тоя ftf. На предишния ми телефон (Х8) беше 190 МБ, а тоя е 260 архивиран и над 500 след разархивирането защо така?
Цитирай
#83

Нямам представа, вероятно, заради версията на Андро (все пак Х8 май беше с 2.1). На всичките ми последни Сони-та (Arc S, Xperia S и този) фърма е около 500мб.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#84

Я дайте съвет каква навигация да ползвам на моето P? И как се държи телефона - губи ли GPS сигнала, лесно ли се кънектва към сателит?

Nokia 6120 => Google G1 => HTC Desire => Sony Xperia P
Цитирай
#85

имам телефона от десетина дена и съм много доволен но имам проблем долното капаче,започна много да се клати и се получи малак луфт,знае ли някои дали се сменяват
Цитирай
#86

Здравей и добре дошъл във форума, незнам подоробности, но някой колега тук беше казал че струвало 5.00 лв.!

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#87

сменят се, но за да е започнало да се клати и да се получат луфтове за 10 дена сигурно много си играеш да го махаш и слагаш а Big Grin за цената не знам
Цитирай
#88

Колеги имам един въпрос за xperia P , та прозрачната лента (където са трите клавиша) има ли начин да светне и моля да обясните евентуално Smile Smile
Цитирай
#89

Да свети цялата мисля, че неможе! Има под нея три подсветки за самите клавиши.

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#90

pitbull_rz написа:Колеги имам един въпрос за xperia P , та прозрачната лента (където са трите клавиша) има ли начин да светне и моля да обясните евентуално Smile Smile

в какъв смисъл да светне, тя по принцип свети, но не цялата както каза колегата по-горе ами има няколко диодчета които я осветяват.
Цитирай
#91

ами в смисъл , че на xpеria У и свети цялата лента а на П може ли ?
Цитирай
#92

и на U не свети цялата лента, на никой телефон от NXT серията не свети цялата лента, в такъв смисъл, тя нали свети, но е осветена само на 2-3 места и от тях се осветява цялата лента, не е като да има диоди на всякъде.
Цитирай
#93

Не, не може. Концепцията на Р е съвсем друга. При U (и S) е осветена цялата лента, защото сензорните бутони са над нея (в точките). При Р се осветяват само символите на тактилните бутони, защото те са вградени в прозрачната лента. На мен така ми харесва повече. Не е кичозно, а стилно и дискретно. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#94

Благодаря Wink
Цитирай
#95

xn3k написа:При U (и S) е осветена цялата лента
При U осветлението на тази лента не може да се изключва, за S не знам, вероятно доста хора ще ги дразни, но лично на мен ми допада доста, особено вечер... Crazy
Цитирай
#96

DiDk070 написа:аз нито проблеми имам с телефона нито въпроси имам, само да се похваля пиша в темата Big Grin шегувам се. Искам да помоля колегата xn3k да сподели ftf файла който е направил на рома на телефона че не ми се занимава да го ресторвам и да ги правя тея неща като знам че има вече готов Angel Tooth

Какво е ftf? Може ли да обясните малко с подробности защото го бях срещнал и в темата за експерия Ю и някакъв репеър. Ще се радвам ако разясните малко. Smile
Цитирай
#97

ftf е файл който чрез програмата Flashtool (можеш да прочетеш за нея, в първия пост има линк) се слага в телефона, това е операционната система на телефона най-често, иначе има и такива файлове за заключване на буутлоудъра, ако преди това си го отключил (ако на някой му трябва имам, реших да пробвам дали ще го заключи и представяте ли си, подейства Big Grin ). Най-често се използва когато нещо скапеш андроида и не ти се включва телефона и не можеш да работиш със SEUS, PCC или ако си ъпгрейднал до по-висока версия на андроид и не ти харесва и искаш да даунгрейднеш. Общо взето е това.


П.П. Пак съм се набутал... взел съм си телефон с морално остарял хардуер или по-точно GPU (погледни снимката). Сега как ме е яд :angry: :mad: :rofl: :rofl: И още грешки съм срещал в този сайт, но тази най-ми се наби на очи преди да си поръчам телефона.
Цитирай
#98

Това нещо като ClockworkMod Recovery при китаските таблети ли е? Където си правиш нандфлаш на андроида заедно с програмите както си ги инсталирал и всичките настройки които имаш? И предполагам за целта трябва да ти е рутнат телефона за да имаш достъп до тези екстри?
Цитирай
#99

не за да използваш флаштул не ти е нужен рут (поне за да флашнеш фтф), а иначе и за този телефон има CWM.
Цитирай

Че това е супер щом няма нужда от рут за да можеш да си направиш имейж на андроида. Нали казват, че му падала гаранцията и бла-бла. Smile
А някой рутвал ли го е да сподели мнение?
Аз още обмислям дали да си го взема телефона. По скоро съм решил да си го взема, но ме притесняват двете най важни неща за мен, а именно батерията и слабия звук от говорителчето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)