Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fast Dormancy кратко упътване (за по издръжлива батерия)
#51

Не знам колеги... моя когато е на 100 % оставям го всичко е изключено естествено ,и на на другия ден ставам и гледам ,че с по 10 15 % е паднала батерията............ телефона ми не е руут,поради факта ,че ми е от месец а и не разбирам толкова за да го направя.Чел съм как става но сам като чели не ми се рискува Smile Въпреки това,ако има нещо с което да мога да намаля този за мен неизвестен разход на енергия,един вид ,моля споделете Smile Благодаря предварително Smile

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
Аксесоари
#52

за мен 10-15% ми падат за около 10 часа което е нормално според мен
Цитирай
#53

tedo написа:за мен 10-15% ми падат за около 10 часа което е нормално според мен




принципно имаш право колега,не знам ,но ми се виждат повечко процентите като чели ..... може би още по някакъв начин го сравнявам с Н8-та ми ... на нокиа... която батерия държеше супер много.. въпреки ,че двата телефона нямат нищо общо.... аз и за това питах,защото може да има начин да се намалят тези проценти.... един колега по горе бе писал ,че много по малко му пада батерията а е с същият телефон...

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#54

За всички които са на грабул - официалния им отговор е че по добре да е изключено !!! До няколко дни като ми върнат и мейл ще го постна , но от техническия отдел ми казаха така Android


ЕТО ОФИЦИАЛНИЯ ОТГОВОР О ГЛО-БУЛ


Уважаеми господин Борисов,

Бихме искали да Ви информираме, че за съжаление мрежата на Globul не подържа Fast Dormancy.
Оставаме на Ваше разположение в случай, че се нуждаете от допълнителна информация.


С уважение,

Дирекция "Обслужване на клиенти"
"Космо България Мобайл" ЕАД /GLOBUL/
http://www.globul.bg/

Samsung Galaxy Note ★★★Аryamod v6 with Kalagas theme★★★ yes yes yes !
Цитирай
#55

Има ли начин да се изключи на новия джели бийн, програмата не намира нищо. Всякаш кода не работи.

Samsung Galaxy S JW4
Samsung Galaxy S3 MB3
Цитирай
#56

Техническия отдел на глобул ме попитаха "какво е това" и ми се наложи да обяснявам така че не бих разчитал на компетентен отговор .... направи си тестовете сам и само с проба грешка прецени дали да го пускаш или спораш.

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#57

Същата работа и при виваком

Vivacom Web Requests ✆ WebRequests@vivacom.bg


Уважаеми г-н Маринков,


Във връзка с Вашето запитване, искаме да Ви уведомим, че към настоящия момент не предлагаме желаната от Вас функция.


Благодарим Ви, че използвахте онлайн канала на VIVACOM!

Aко имате допълнителни въпроси, моля попълнете контактната форма тук


С Уважение,

VIVACOM Обслужване на клиенти

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#58

KrissKrastev написа:
tedo написа:за мен 10-15% ми падат за около 10 часа което е нормално според мен




принципно имаш право колега,не знам ,но ми се виждат повечко процентите като чели ..... може би още по някакъв начин го сравнявам с Н8-та ми ... на нокиа... която батерия държеше супер много.. въпреки ,че двата телефона нямат нищо общо.... аз и за това питах,защото може да има начин да се намалят тези проценти.... един колега по горе бе писал ,че много по малко му пада батерията а е с същият телефон...

има и друг вариант пускаш го на самолетен режим вечерта и да спираш интернета също ще помогне малко
Цитирай
#59

Вече има по-лесен начин. В гугъл стор има приложение "FastDormancy Toggle for i9300" което с натискането на 1 бутон активира и деактивира FD.

https://play.google.com/store/apps/detai...ggle.i9300
Цитирай
#60

От доста време го има.

Samsung Galaxy S JW4
Samsung Galaxy S3 MB3
Цитирай
#61

не работи на SGS3 дава някаква грешка.

Samsung Galaxy S6 edge aNDROID 6.0.1 G925FXXU4DPGW
Цитирай
#62

ramaxoni написа:не работи на SGS3 дава някаква грешка.

Работи.
Цитирай
#63

Ок. опиши, стъпка по стъпка. На мен ми изписва проблем с джава
.

Samsung Galaxy S6 edge aNDROID 6.0.1 G925FXXU4DPGW
Цитирай
#64

Ми то за обяснение няма абсолютно нищо. Инсталираш програмата от маркета, стартираш я, пита те за роот достъп, разрешаваш и натискаш disable..
Цитирай
#65

Ако не ти показва нищо програмата, фактори ресет. При мен не показа. нищо. След фактори ресет се оправи.

Samsung Galaxy S JW4
Samsung Galaxy S3 MB3
Цитирай
#66

vladdark написа:Ми то за обяснение няма абсолютно нищо. Инсталираш програмата от маркета, стартираш я, пита те за роот достъп, разрешаваш и натискаш disable..

За неруутнати телефони друго решение няма ли - да се изключи тази функция ?
Вечерта зареждам телефона напълно - сутринта след 10 часа батерията е на 85-6 % Devil изключено 3G :wall:
нещо ми напомня на iPhone 4S със стария фирм 5.0.1. - но тогава сложих новия 5.1 и проблема изчезна. Но тук скоро не виждам да има ъпдейт на Galaxy S3 :huh2:

Samsung Galaxy S 3 Marble White - Samsung Galaxy S 4 White - Samsung Galaxy S 5 Black - Samsung Galaxy Note 4 White 32GB + Micro SD 32GB-Samsung S6 Edge + Gold
Цитирай
#67

Флашни кой да е JB за проблема с батерията.
А без рут - Fast Dormancy не може да бъде спряно.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#68

Здравейте,при мен се получиха странно нещата.Преди да руутна телефона за една нощ със спрян нет ми падаше с 2-3%,а сега с 10... също така и fast dormancy е спряно.Как да видя какво ми точи батерията?
Цитирай
#69

Качи си BetterBatteryStat и CpuSpy. Там ще можеш да следиш кое ти точи батерията.
Цитирай
#70

Мерси Smile
Цитирай
#71

Здравейте да попитам и аз 'За 2 часа батериата ми падна с 5 процента не съм изключвал нета,сложил съм на Пестене на Енергия имам и Juice defender .... help Smile Smile
Цитирай
#72

mark1 написа:Здравейте да попитам и аз 'За 2 часа батериата ми падна с 5 процента не съм изключвал нета,сложил съм на Пестене на Енергия имам и Juice defender .... help Smile Smile
Какво всъщност хелп? Добре ми е на мене ако за два часа губех 5% с пуснат нет. Тва си е рекорд Lol

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#73

Батерията почна да свършва мн бързо изведнъж... по 3-4% за 20-30 мин... как да разбера какво я точи толко :?
ПП Това като не го пипам...
Цитирай
#74

Програмата Fast Dormancy как точно работи.След като се инсталира трябва да е на Fast Dormancy-enabled или disabled ???

iPhone 6S...Galaxy S5
Цитирай
#75

Ако искаш да ти е спряно, естествено disabled
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)