Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fast Dormancy кратко упътване (за по издръжлива батерия)

Аз изтеглих апк-то от playstorа, посочен там от първия коментар в темата, инсталирах го и дадох нали toggle fast dormancy и сега пише, че е disabled, преди това беше enabled. И като цяло какво сега, трябва батерията да ми държи повече така, ли ? И да попитам, трябва ли да рестартирам телефона след това или ?
Цитирай
Аксесоари

При Samsung има един файл който се сменя с правилните пермишъни и се рестартира телефона. По късно или утре ще ти кача файла с описание какво се прави.
Цитирай

(2015-02-04, 14:31:22)degman написа:  При Samsung има един файл който се сменя с правилните пермишъни и се рестартира телефона. По късно или утре ще ти кача файла с описание какво се прави.

Добре, благодаря, ще очаквам отговора ти.
Цитирай

(2015-02-04, 14:23:16)whydoicare написа:  Аз изтеглих апк-то от playstorа, посочен там от първия коментар в темата, инсталирах го и дадох нали toggle fast dormancy и сега пише, че е disabled, преди това беше enabled. И като цяло какво сега, трябва батерията да ми държи повече така, ли ? И да попитам, трябва ли да рестартирам телефона след това или ?

Не е нужно да се променя никакъвфайл, щом вече си деактивирал fast dormancy.
Цитирай

Сигурен ли си? Защото поне на S4 не работеше както трябва програмата и се ползваше файла, даже май е взет от S3 ром/мод/раздела.....

Прави се това:
1. Пускаш Fast Dormancy от програмата ако е спряно
2. Теглиш този файл и го слагаш в телефона: http://www43.zippyshare.com/v/lBmhQVxO/file.html
3. С Root Explorer влизаш в папка CSC - май беше в System
4. Копираш си стария customer файл някъде, или просто му даваш копи пейст директно в папката и ще се появи копието
5. Копираш сваления файл в папката, даваш му да замести твоя(вече си направил бекъп)
6. Нагласяваш пермишъните на rw-r-r или 0644
7. Рестартираш и отваряш приложението на гокан - ако пише disabled значи наистина е спряно. Това е само за нашите оператори, т.е. този файл. После казваш има ли подобрение Wink Ако не наравиш нещо както трябва има възможност да префлашваш(трудно да стане така освен ако файла е несъвместим ама знае ли се), просто да предупредя за всеки случай.
Цитирай

@degman този проблем има ли общо с Fast Dormancy?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73323
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)