Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОБЛЕМ СЪС СЛУШАЛКАТА

AcnapyxoB написа:Пробвай да си провериш mp3-ките... примерно с тази програмка:

Не е от това, междувременно днес ме "зарадваха"...
Бях дал телефона на брат ми та той като човъркал решил че в картата имало много излишни празни папки.
Поразчистил той тия със безсмислените имена и от тогава се появил проблема, копирах всичко от картата форматирах я и в крайна сметка е все тая.
Също така ми докладваха че на няколко пъти при входящо позвъняване телефона блокира, екрана стои черен и не можеш да отговориш.
После се оправя и за момента не го е правил.
Започвам да си мисля че софта нещо се е бъгнал, това с черния екран се е случвало преди "разчистването" на папките.
И така има ли вариант за подмяна на фабричния софт пак със неговия си?
Може би има липсващи или счупени файлове?
P.S. Фактори резет не помага, та за това се чудя ако се преинсталира наново дали би се оправило всичко, телефона е в гаранция ама хич не ми се ходи в сервиза Sad
Цитирай
Аксесоари

Сложи си някой custom ROM. Stock РОМ-овете са доста бъгави и лагави.


П.С. Мисля, че е време този разговор да се премести в друга тема, защото няма нищо общо с проблема с изгорялата слушалка.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Auris 1.6 vvt-i написа:Сложи си някой custom ROM. Stock РОМ-овете са доста бъгави и лагави.


П.С. Мисля, че е време този разговор да се премести в друга тема, защото няма нищо общо с проблема с изгорялата слушалка.

Offtopic Прав си, няма да оспамвам повече темата, само да уточня че проблема се оправи.
Ресет с бутоните а не през менюто и сега всичко е на 6. Dance
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)