Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални РОМ-ове за българските оператори
#51

Вече е молено за този фърмуер, а тема за руут си има: https://www.androidbg.com/forum/topic374...a-neo.html
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма ли да е по-добре на всеки фърм да пише и SI номера за да не питаме постоянно в смисъл който е направил ftf файла в името му да вмъкне и SI-то

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#53

Spellbound91 написа:Няма ли да е по-добре на всеки фърм да пише и SI номера за да не питаме постоянно в смисъл който е направил ftf файла в името му да вмъкне и SI-то
Ако ти се занимава да извлечеш build.prop файла от всички ромове и направиш списък съм готов да преправя шапката Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#54

facer написа:качете и стоковия сандвич 9884 и една тема за руут Smile

Колега,на 1-ва страница има качен стоков за Neo.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#55

рома на iwanst сложих и ми изкара че има ъп до сандвича 10х за темата и за тимовете!

Sony Ericsson Xperia Arc S (LT18i) stock'n rooted .587
Цитирай
#56

Така имам въпрос намерих в XDA тема в която има бекъпа на нео в 2.3.4, само дето не знам ако го сложа какво ще се случи с гаранцията дали има разлика в ромовете и дали глобул няма да видят, че рома е сменян . Ето темата от която го свалих. Също намерих рома и тук.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#57

Ако се стигне да ти потрябва гаранцията пускаш флаштула, флашваш до половината и го прекъсваш и носиш в сервиза, щът не щът ще ти сложат оригинален.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#58

И това е идея :thumbup:

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#59

Някакви предложения за стабилен ъпдейт за Xperia Neo V 2.3.4 версия? Не питам за БГ вариант ;-)

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#60

Колеги и аз имам нужда от GB 2.3.4 na Globul Neo V

Siemens M55 -> Nokia 5300 XpressMusic -> Nokia X6 16GB -> SE Xperia Neo V - ROM: Android 2.3.7 GB Xperia S-V9.3 NEOV, KERNEL: InteksKernel V15, UPDATES: Beats Audio v5 (by Dr. Dre) -> Nexus 5
Цитирай
#61

masterfu написа:Колеги и аз имам нужда от GB 2.3.4 na Globul Neo V

+1

Samsung Galaxy A40 Stock
------------------------------------
Sony XA Stock
Sony Z3 Compact 5.1.1 stock 
Sony M4 Aqua
Xperia Neo V 2.3.4 Rooted Unlocked BL
Цитирай
#62

Здравейте опитвам се да флашна (GB 2.3.4)Xperia Neo (MT15i)_4.0.2.A.0.42 с флаштул 9,9 но нещо не става.
Може ли някой да ми прати (GB 2.3.4)Xperia Neo (MT15i)_4.0.2.A.0.42 изпробван и като ром и като флаштул
Цитирай
#63

Някой може ли да ми даде линк за стоков ром 2.3.4 на Глобул, ама да не е build 62, за да мога да го роотна, че така и не намерих ?!

Lead! Don't follow ...
Цитирай
#64

Чакай да го кача някъде и ще дам линк, само че 2.3.3 ама то не пречи де. Всъщност на теб за нео или за вео в ти трябва?

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#65

BG_WAKKO написа:Чакай да го кача някъде и ще дам линк, само че 2.3.3 ама то не пречи де
2.3.3 не беше ли първата версия на андроид за този телефон?Защото ако е така и я флашне ще брикне батерията и ще се появи т.нар. "0% батерия"

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#66

Spellbound91 написа:
BG_WAKKO написа:Чакай да го кача някъде и ще дам линк, само че 2.3.3 ама то не пречи де
2.3.3 не беше ли първата версия на андроид за този телефон?Защото ако е така и я флашне ще брикне батерията и ще се появи т.нар. "0% батерия"

Ами той всъщност не каза за кое нео му трябва аз за нео в имам и съм го качвал на моя тел нямам проблеми с батерията

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#67

BG_WAKKO написа:
Spellbound91 написа:
BG_WAKKO написа:Чакай да го кача някъде и ще дам линк, само че 2.3.3 ама то не пречи де
2.3.3 не беше ли първата версия на андроид за този телефон?Защото ако е така и я флашне ще брикне батерията и ще се появи т.нар. "0% батерия"

Ами той всъщност не каза за кое нео му трябва аз за нео в имам и съм го качвал на моя тел нямам проблеми с батерията
Щом си го пробвал и нямаш проблеми значи бъркам версията Big Grin

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#68

Ами не мога да кажа със сигурност кой от двете е - пише, че е МТ15.А 2.3.4 някой няма ли ?! :/

Lead! Don't follow ...
Цитирай
#69

addicted2sex написа:Ами не мога да кажа със сигурност кой от двете е - пише, че е МТ15.А 2.3.4 някой няма ли ?! :/
Това е Нео ,за съжаление имам само .60

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#70

тук ги има
https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#71

Аз ли съм кьорав или не мога да го видя и в този линк, който ми го даде habib ?!

Lead! Don't follow ...
Цитирай
#72

addicted2sex написа:Аз ли съм кьорав или не мога да го видя и в този линк, който ми го даде habib ?!

В 7ми пост са линковете, в темата която е дал колегата, или още в началото като ти се зареди темата цъкни на :
'Колекция от ftf [фърмуер] файлове за флашване'

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#73

Някой да му се намира стоков ром 2.3.4 на Глобул, ама да е build 42?

SE: Xperia Neo MT15i, Gingerbread 4.0.2.A.0.62, rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)