Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Оправено] Не мога да тегля нищо от Play Store
#1

От 1-2 дни не мога да тегля абсолютно нищо от Play Store. Когато тръгна да свалям нещо натискам на изтегли и нищо... появява се тама зелента линия и пише инсталиране и до тама... Първо се усъмних, че може да е от нета, но уви не е. От Blackmark нямам никакви проблеми или откъдето и да е друго място.
Цитирай
Аксесоари
#2

и аз имам същият проблем значи може да е от маркета
Цитирай
#3

Оправиха го. Изтрийте актуализацията от Настройки -> Приложения -> Управление на приложения -> Google Play Магазин и цъкате на "Деинсталиране на актуализацията", след което пускате наново да се инсталира. Новата версия ще е 3.4.7. Как пък от толкова много телефони точно на нашия се случи това? :unknw:

| Samsung Galaxy S8 Plus |
Цитирай
#4

Благодарско колега!!!
Сега ще пробвам :thumbup:
Цитирай
#5

Хахаха, а де! Каръщина хаха, важното е да се оправи пък майната му Wink А и да не се повтаря! Мерси за инфото Wink

BaRdOmEtOoX написа:Оправиха го. Изтрийте актуализацията от Настройки -> Приложения -> Управление на приложения -> Google Play Магазин и цъкате на "Деинсталиране на актуализацията", след което пускате наново да се инсталира. Новата версия ще е 3.4.7. Как пък от толкова много телефони точно на нашия се случи това? :unknw:
Цитирай
#6

Хиляди благодарности .... оправи се Smile хепи Smile
Цитирай
#7

BaRdOmEtOoX написа:Оправиха го. Изтрийте актуализацията от Настройки -> Приложения -> Управление на приложения -> Google Play Магазин и цъкате на "Деинсталиране на актуализацията", след което пускате наново да се инсталира. Новата версия ще е 3.4.7. Как пък от толкова много телефони точно на нашия се случи това? :unknw:
Браво колега и при мен се беше получило така нооо сега върви :bow:

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#8

Huh Confusedtupid: :thumbup: Благодарско и от Мен - направо бях спекъл ко ли е станало с телефона :cheers:

Тертиплия
Цитирай
#9

благодаря ви много приятели
Цитирай
#10

@BaRdOmEtOoX зллатен си! Rock

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай
#11

А при деинсталирането на Google Play Магазин ще ми се изтрият ли и приложенията които съм ги теглил от там?
Цитирай
#12

belqta133 написа:А при деинсталирането на Google Play Магазин ще ми се изтрият ли и приложенията които съм ги теглил от там?
Не, няма.
И благодаря на колегата BaRdOmEtOoX, и на мен помогна с този съвет преди 2-3 дена.
ПС: Модераторският екип, защо не направите темата важна? Според мен си заслужава да е там.
Цитирай
#13

И от мен голямо благодаря на BaRdOmEtOoX,добре че влязох тук да прочета и да се образовам,че иначе още щеше да си чакам да ми се "размърда'' нета :thumbup:
Цитирай
#14

Благодаря и от мен. Интересно че на другите ми устройство всичко си работи.
Лек ден на всички :cheers:
Цитирай
#15

Готово. Надявах се проблема да е само сега - временно и затова не беше важна. Да се надяваме, че ще бъде видяна сега от повече хора.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#16

Здравейте, аз също имам същия проблем. не мога да тегля от Play Store. Последвах указанията, посочени тук, деинсталирах го, но сега не мога да инсталирам отново. Казва ми, че приложението не е достъпно за устройството в моята държава. Моля за съвет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)