Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на номерата от сим картата на телефона
#26

BadOldMan написа:за отговора 10х, не че е точно това за което питах (първо телефона ми не е същия, менютата и командите също, но се оправих), но все пак успях да пратя контактите си па мейла, въпреки, че не и до гугъл, но искам да попитам още нещо - кажете програма с която сега ще мога да редактирам на РС-то този създаден от мен *.vcf файл за да го върна след това на телефона
Не случайно посочих Gmail, защото контактите се импортират директно, където трябва и после се синхронизират автоматично с телефона при наличието на WiFi (или мобилен интернет).
Този *.vcf файл може да си го прикачите в пощата (Gmail) и от таб Контакти (щракнете надписа Gmail), а от там ще може да си го импортирате директно като контакти.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари
#27

не можах да ги импортирам в гугъл - не намерих как, в менюто на телефона ми намерих само възможност да ги пратя и то от този мейл, до който ме съветвате да ги импортна, а едва ли ще мога да ги пратя от един майл до същия - просто не намерих от къде и как, не можах и да ги синхронизирам, защото нито знам как, нито от къде, не можах и да ги прикача към пощата си - не виждам такава опция там, но това ще го реша по-късно, сега ме интересува програма с която да отворя и да редактирам на РС-то вече създадения *.vcf файл пък тогава ще мисля как да ги върна обратно - просто те имат нужда от редактиране, прочистване и подреждане
ако няма начин да се направи това, здраве да е - ще го преживея

Privileg SM2, Android 2.2, MTK6516 Dual CPU, 416 MHz + 208 MHz, 512 MB ROM, 256 MB RAM, micro-SD 8 GB, 800х480
Цитирай
#28

Толкова ли е трудно :facepalm:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#29

@centur,
благодаря, за това, че се опитваш да ми помогнеш, аз все пак успях да създам *.vcf файл, с контактите, свалил съм го на РС-то и сега вече ми трябва някаква програма (за РС-то) - редактор на тоя файл, за да седна и да го отредактирам, подредя, променя и изтрия вече отдавна ненужни неща и после да мога да го върна в телефона

Privileg SM2, Android 2.2, MTK6516 Dual CPU, 416 MHz + 208 MHz, 512 MB ROM, 256 MB RAM, micro-SD 8 GB, 800х480
Цитирай
#30

Здравейте имам телефон Леново А269I,на който някой от входящите обаждания ми изписва като номер , някой като име и номер въпреки , че тези номера ги имам в телефонния указател , знае ли някой да ми каже , от къде да настроя входящите обаждания да ми ги изписва с име и номер , тъй като нямам упътване на български .Ако някой знае моля да ми сподели.Благодаря Ви
Цитирай
#31

BadOldMan, качи ги в Gmail, както ти обясниха и там ги редактирай. Лесно е и не е бавно. А и вече ще ги имаш, готови за синхронизация.

velinov1970, провери дали някои номера не се дублират с различно изписано име, било в телефона или сим. Тогава няма да ти излиза име, а само номер. Префикса +359 при някои телефони, също е важен.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#32

Бихте ли ми помогнали да си преместя телефоните номера от телефона в gmail . Нещо не ми е много ясно как след импотирането, натискам екпортиране в хранилището и нищо не отива в gmail.
Цитирай
#33

@Tania.tia, Не става много ясно какво точно правиш и от къде, но ако имаш активен Gmail (Google) акаунт/ имейл на телефона, би трябвало в Настройки / Акаунти / Гугъл - да маркираш с отметка всяка една опция, която искаш да се синхронизира с твоя Gmail.
Една от тези опции е именно контакти, маркираш я, кликваш върху синхронизирай и след това би трябвало да можеш да видиш контактите си експортирани към имейла.
За да се увериш, че всичко е наред, влизаш през браузър на компютър в същaта Gmail поща, горе в ляво поле Gmail, следва поле / опция контакти. Там трябва вече да са налични контактите след процедурата по синхронизиране, при налична интернет връзка на мобилното устройство.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)