Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Transformer Pad Infinity TF700T - относно качество на изработката
#1

Такааа, сдобих се със съответната джаджа, съвсем официално от голяма верига магазини. Обаче като го държа отстрани - там където е слота за micro SD-то и по-надолу около HDMI, и като стисна малко повече стъклото поддава и потъва надолу.... все едно, че не е залепено..... пружинира едно такова... Дали всичките са таквиз или съм хванал смарангясана бройка нещо?!!? Това ми е първия ASUS и като цяло - екстра, ама незнам да се стрескам ли? Някой идея да има?

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
Аксесоари
#2

И на моя Prime е така, не съм имал проблеми с това.

Samsung S7 Edge, LG G3
Цитирай
#3

ОК, Мерси много, да се успокоя значи Smile

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#4

А иначе като производителност, Wi-FI, GPS, екран как е. Много ли е по-як от прайма? Щото зарибих едно приятелче с прайма ама по-добре да изчака инфинитито, а той нещо вече се е изчерпал... И като батерия как е издържа ли си 10 часа? Защото моя прайм нещо много малко ми се струва че държи.. ако съм с дока и съм в нета сигурно 5-6 часа..
Цитирай
#5

Защо да чака твоя приятел?

Вече го има и в BG: http://tablet.bg/tablets-asus-asus_trans...ity_tf700t


А това, че ти държи 5-6 часа с док е проблем. Той без док трябва повече да ти кара.

Нарави един фактори рисет и виж дали ще се оправи проблема. Най-вероятно някое вредно за батерията приложение имаш инсталирано.
Цитирай
#6

онзи ден беше изчерпан точно в таблет.бг Smile А иначе фактори ресет след всеки ъпдейт си правя, трябва накой път да го пусна на 720п видео да го видя дали ще издържи 18 часа, а иначе за няма и един ден само четене на книга ми падаше, но с вградения риидър е по-добре; няма бекграунд процеси, според мен от wi-fi-то пада яко ...ама говоря за 5-6 часа непрекъснато ръчкане но пък на енергоспестяващ режим без блутут и гпс.
Цитирай
#7

И при мене поддава на посочените места Smile
Цитирай
#8

GH0STFACE написа:Защо да чака твоя приятел?

Вече го има и в BG: http://tablet.bg/tablets-asus-asus_trans...ity_tf700t


А това, че ти държи 5-6 часа с док е проблем. Той без док трябва повече да ти кара.

Нарави един фактори рисет и виж дали ще се оправи проблема. Най-вероятно някое вредно за батерията приложение имаш инсталирано.

1200 без док си е цифра и половина...
Цитирай
#9

Колеги, дайте акъл, че до сега не съм се занимавал с таблети и не съм наясно с тази материя. Спрял съм се на Motorola Xoom, Asus TF300, Asus TF700. Първите 2 са в един ценови клас, но Asus-а, според ревютата, които чета в Amazon се представя по-зле в сравнение с Motorola-та. Кажете и вие на кое да се спра, че скоро се прибирам в България и искам да взема едно от изброените устройства. Наясно съм, че Asus TF700 е с по-добър дисплей, по-добра RAM (DDR3) и е на 1,6Ghz. Мненията в Amazon обаче сочат, че макар и по-нова RAM, тя не е достатъчна за резолюцията и таблета понякога зацикля, особено ако се browse-ва в интернет и сайтовете са по-тежки. Друго, което се оплакват хората е, че батерията свършва много бързо. Малко се отплеснах, но се надявам да ме насочите с някакъв подходящ таблет?
Цитирай
#10

Asus не е само по-нов и с по-добри характеристики Smile Просто е в най-високият клас,а другите са с класа под него Smile За батерията има три режима и ако толкова се страхуваш за нея даваш на икономичен режим Smile При браузване да зацикля .... не Smile Има един проблем,че макар и малка част,но не всички приложения работят коректно при високата му резолюция ( най-често игрите ) Smile Моторолата е практически първия Андроид таблет преди близо година и половина Smile
Цитирай
#11

Инфинитито е несравнимо като хардуер, относно андроида аз паля дебели свещи да ни нагласят желетата,че отзивите добри.
Ако париците не правят избора - ASUS TF700. Относно коментарите в амазон - ония всичко сравняват с ipad, който не трепва ама до там.... много слаби юзъри са за мен.
Аз понеже се прибрах, моя го взех заради гаранциите от БГ, иначе таблет+док от амазон = таблет без док от БГ
Успех Smile

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#12

Чета много оплаквания относно това, че при включен WiFi, батерията свършвала за по-малко от 4-5 часа, което сравнение с другите таблети е изключително много. Според вас, това дали ще бъде решено със софтуерна актуализация или може да е хардуерен проблем?
Цитирай
#13

Държи достатъчно, но не съм го пробвал дали е 4-5 или 6 часа Smile Ако работиш с него ще падне, но не заради WiFi,а заради чудесния дисплей Smile Освен това има три режима на работа и може да избереш този, който щади батерията ( икономичния ) Smile
Цитирай
#14

Еле зарибихте ме. Сега да вида откъде да изкопам парите.
Цитирай
#15

Ако сега купувах, пак него щях да взема. Батерията си държи достатъчно, все пак не е електронна книга де.

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#16

Има нов ъпдейт версия 26 Smile
Цитирай
#17

Имаш ли информация какво поправя новата актуализация?

Чакам да ми пристигне устройството.
Цитирай
#18

Нямам информация,тъй като и на сайта на asus е още старата Smile Забелязах ,че освен общия ъпдейт допълнително се ъпдейтна камерата и тъч скрийна Smile
Цитирай
#19

Едно добро ревю на таблета + снимки и видео заснети с него.

http://hothardware.com/Reviews/Asus-Tran...ew/?page=1
Цитирай
#20

Руснаците са направили наистина подробно ревю и тестване на таблета:
http://www.ixbt.com/portopc/asus-pad-infinity.shtml
http://hi-tech.mail.ru/review/misc/asus_...inity.html
Цитирай
#21

plagueis написа:Такааа, сдобих се със съответната джаджа, съвсем официално от голяма верига магазини. Обаче като го държа отстрани - там където е слота за micro SD-то и по-надолу около HDMI, и като стисна малко повече стъклото поддава и потъва надолу.... все едно, че не е залепено..... пружинира едно такова... Дали всичките са таквиз или съм хванал смарангясана бройка нещо?!!? Това ми е първия ASUS и като цяло - екстра, ама незнам да се стрескам ли? Някой идея да има?

Може ли някой да каже в коя верига магазини може да се види този таблет на живо в момента. Като го търсих в интернет, само в tablet.bg го намерих, но не и в техномаркет, технополис, мултирама. А ми се иска да го видя и докосна преди да го купувам, защото навсякъде по ревютата казват, че много пръстчета оставали по него и много лесно се драскало покритието. На картинка изглежда да е точно обратното и явно къртинката лъже. Око да види, ръка да пипне, все пак - не са му толкова малко парите.
Цитирай
#22

В Технополис го има Smile В Младост 4 до кино Арена Smile А според сайта на веригата и в останалите софийски е наличен Smile Пръстчета остават,а за драскането е трудно да оставиш следа,но искаш ли ще го направиш Smile
Цитирай
#23

Мда, странно, вчера не го намерих листван, но с търсачка го изкара. Благодаря! Тези дни ще се занеса да го огледам.

Друг въпрос към тези, които вече го притежават. Освен по-слабата батерия, има ли други правещи впечатление недостатъци? Параметрите му наистина изглеждат много добри, но има ли уловка някъде?
Цитирай
#24

За мене няма никаква уловка Smile Има три режима за използване: икономичен, балансиран и производителен Smile Дисплея изисква голяма част от мощта на батерията, но за мене батерията е приемлива Smile Обади се в съответната верига дали го имат за 100% сигурност Smile
Цитирай
#25

Така или иначе работя в близост до един технополис и там го имаха. Много се навих да го купувам в близкото бъдеще, но ми се ще да изчакам малко докато някой го пусне в цвят аметист заедно с док-а. Защото в технополиса нямаха докове изобщо.

Междувременно имам следния въпрос: искам да го свързвам с телевизора си през HDMI, но трябва да зная със сигурност ще ми тръгват ли всички филмови формати, които ползвам (.avi, .mkv, .mp4), включително субтитрите (.sub, .srt). Какви приложения ще трябва да си набавя и само до приложения ли ще опира въпроса?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)