Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Transformer Pad Infinity TF700T - относно качество на изработката

Boby13 написа:С последния ъпдейт ли си ?


С 4.2.1 съм още като го закачих за интернет и си изтегли ъпдейтите и се ъпдейтва 10 мин.
Цитирай
Аксесоари

Колега, долу вдясно има 3 (три) опции за определяне режима на работа на таблета. Първата опция е енерго-спестяваща, втората е за нормална работа, а при третата върви "мазно". Пробвай от там да си определиш режима на работа, който ти допада. Ако и тогава имаш проблеми виж дали не си направил някакви специални настройки за спестяване на батерията, които да работят при всички режими. Ако и тогава имаш проблем, пробвай да върнеш фабричните настройки (hard reset). Аз лично нямам изброените от теб проблеми.
Цитирай

sapiora написа:Колега, долу вдясно има 3 (три) опции за определяне режима на работа на таблета. Първата опция е енерго-спестяваща, втората е за нормална работа, а при третата върви "мазно". Пробвай от там да си определиш режима на работа, който ти допада. Ако и тогава имаш проблеми виж дали не си направил някакви специални настройки за спестяване на батерията, които да работят при всички режими. Ако и тогава имаш проблем, пробвай да върнеш фабричните настройки (hard reset). Аз лично нямам изброените от теб проблеми.

Благодаря за съветите, сега съм командировка за 2 седмици като се прибера ще пробвам с режимите. Между другото му направих хард ресет и нищо не се промени. Много ме дразни, че след всяко зареждане на нова страница в нета или при смяна на приложение осветеноста на дисплея се засилва с няколко тона за секунда и пак си се намаля. При теб има ли го това явление? Също и батерията се скапа за 2-3 човъркания за по час. Нещо доста бързо падна ми се струва. Чудя се много и за пад, дали си струва?
Цитирай

При мен такова осветяване не се получава. Дори след последната актуализация, смея да твърдя, че се подобри автоматичния режим на подсветката. Батерията при нормален режим на работа, подсветка увеличена до края и включен ISP изкарва около 6-7 часа гледане на филми и игране на елементарни игри (когато пътувам, пускам на щерката да гледа филми, а на нея като й писне, си пуска игри).
Цитирай

Излезе нова малка актуализация около 15.5 МБ Smile
Цитирай

Прави ми впечатление, че след тази актуализация, батерията заминава по-бавно и РОМа е работи по гладко, т.е. с първата актуализация на 4.1.2 лагваше повече.
Цитирай

Работи ли wi-fi direct на този таблет , че аз на моя не мога да го одкарам незнам от таблета ли е проблема от телевизора ли. Понеже и HTC ONE пак не става да прехвърля нещо на ТВ-то. Kънектват се и до там полсе пише sending failed

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Същото е и не става Sad И с Асуса, и с One, и с One X , и със Смарт ТВ Sad Дава, че има връзка, но при прехвърлянето дава фира Sad
Цитирай

Днес получих обновяване, което беше в размер на около 16МВ. Пишеше, че било подобряване на работата на таблета.
Цитирай

Аз преди два дена го ъпдейтнах, нищо не подобрява, номера на версията окончава на 10...чакаме 4.3.
Цитирай

Прави ми впечатление (дразнещо), че на Real Racing 3 ми дава графиката като лего фигурки (ръбата) и то като съм пуснал таблета на пълна мощност. Другото, което ми прави впечатление (дразнещо) е, че на същата игра, след последната актуализация на играта, насича от време на време и веднъж ме изхвърли от играта като таблета също е на пълна мощност. Имам чувството, че играта не е оптимизирана за Tegra 3.
Цитирай

С тази програма можеш да правиш различни промени по графиката, като с това ще се промени и нивото на производителността.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Благодаря за програмката, [15]Peshew, но аз просто се чудех как може Tegra 3 да не може да обработи тази игра. Може би създателите на тази игра не са я оптимизирали за Tegra 3.
Цитирай

Хора някой да има проблем с Блутута. Пускам го а тои веднага се спира.

Samsung Galasxy S5 G900F
Цитирай

Работи си нормално Smile
Цитирай

Здравейте,
Имам проблем... Таблета (asus tf700) изгуби" камерата...
Няма я в стартовия екран, няма я в настройките.... никъде!
Разни апликации за камера,които инсталирах работят но с променлив успех.
Някой да има идея как да възстановя оригиналната Андроид апликация за нея...?
Благодаря предварително...
Цитирай

Хард ресет ( заводски настройки ) Smile
Цитирай

NRG написа:
sapiora написа:Колега, долу вдясно има 3 (три) опции за определяне режима на работа на таблета. Първата опция е енерго-спестяваща, втората е за нормална работа, а при третата върви "мазно". Пробвай от там да си определиш режима на работа, който ти допада. Ако и тогава имаш проблеми виж дали не си направил някакви специални настройки за спестяване на батерията, които да работят при всички режими. Ако и тогава имаш проблем, пробвай да върнеш фабричните настройки (hard reset). Аз лично нямам изброените от теб проблеми.

Благодаря за съветите, сега съм командировка за 2 седмици като се прибера ще пробвам с режимите. Между другото му направих хард ресет и нищо не се промени. Много ме дразни, че след всяко зареждане на нова страница в нета или при смяна на приложение осветеноста на дисплея се засилва с няколко тона за секунда и пак си се намаля. При теб има ли го това явление? Също и батерията се скапа за 2-3 човъркания за по час. Нещо доста бързо падна ми се струва. Чудя се много и за пад, дали си струва?

Сигурно вече си го открил, но понеже и при мен имаше проблема с мигащата подсветка и много дразнеше, ако още не си го решил проблема е следния: това е опция в менюто да ти сменя осветеността според съдържанието на екрана, за да пести батерията. Потърси в настройки и го изключи.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Някой с посечения в името на темата таблет, знае ли дали ще има актуализация до 4.3 или не? Четох много и различни мнения и не мога да преценя дали да вярвам на информацията, която съм чел или не защото не е официална от Asus.
Цитирай

Едва ли щом до сега няма едва ли ще има. Нали трябва да се продават и новите играчки.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай

Въпроса ми произтича от факта, че предшественика му TF300 се актуализираше доста дълго време, а този уж е флагман за фирмата и се чудех дали няма и него да го актуализират.
Цитирай

Колеги, надявам се, че  не съм останал само аз с този таблет и заради това разбутвам темата с добра новина. Тези, които са захвърлили устройството ги съветвам да го вземат, отключат, root-нат и инсталират с: http://forum.xda-developers.com/transfor...m-t3006593. Таблета става като нов.
Цитирай

Последната актуализация на таблета е още по-добра. Разубедих се да сменям таблета с по-нов модел. Дано да помагам на някой тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)