Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Transformer Pad Infinity TF700T - относно качество на изработката
#51

Нямам проблем с лага и преди, и сега Smile Не вярвам рута да има значение Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Ааа руут, въобще не съм го руутвал... Като се ъпдейтна и започна да лагва по менютата. Верно, че ми е пооплескан, ама не ми се ресетва преди някакво JB да му турна. Па и незнам какво де :unknw:

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#53

В 5 часа мисля английско време излиза Jelly Bean за нас. Мернах го в twitter някъде. Надявам се да е истина.
Цитирай
#54

Има време и според xda е отложено за следващата седмица Smile
Цитирай
#55

Оффф, писна ми. До сега чаках за тела, сега за таба...
Цитирай
#56

Дългоочакваният ъпдейт към JB дойде :cheers: но ще го направя, когато съм сигурен, че има рут за него Smile
Цитирай
#57

Дали стария метод не може да се използва?
Цитирай
#58

Според руснаците не може, а освен ако си с рут ъпдейта няма да стане и след това, ако провериш за ъпдейт той вече липсва Smile Трябва заводски настройки, които махат рута и тогава ъпдейт Smile Ако преди това си го опитал с рут, дори заводските настройки няма да помогнат след това Smile
Цитирай
#59

Предполагам, че това важи само при този модел, щото с TF300 нямаше проблем с root'a : )
Цитирай
#60

Намериха начин вече и с рута да стане ъпдейт, но пък за JB все още няма рут Smile
Цитирай
#61

Здравейте,
най-после и аз се сдобих с това устройство. Моят е закупен от САЩ и ме дразни само, че на фабричната клавиатура няма български език, но не е болка за умиране. Имам обаче 2 (два) въпроса:
1. Как се махат излишните страници от главния екран (десктоп)?
2. Как се изкарват картите с информация на Google Now? Всеки път като го попитам нещо ми отваря резултатите в браузъра.
Цитирай
#62

Google now, ако си с JB, а той излезе преди няколко дни Smile С коя версия си на Андроид ? Ако си с 4.0.3 имаш само google search Smile За главния екран не съм със стоковия лаунчер и не мога да ти помогна Smile
Цитирай
#63

Я дайте съвет за някой лаунчер. Пробвах няколко и нито един не ми допадна.
Цитирай
#64

Използвам SPB Shell 3 D Smile
Цитирай
#65

Apex или Nova launcher.
Цитирай
#66

Boby13 с Jelly Bean 4.1.1 съм. Много се чудя дали да не си купя прословутия и прехвален Chameleon. Има обаче 2 неща, които ме притесняват; цената му скочи на близо 15 лв., и рейтинга, който му дават е 3 звезди, че и по-малко.
Цитирай
#67

По-добре виж "нелегално" Chameleon'a дали си заслужава парите. Според мен... не.
Цитирай
#68

Лично на мене не ми харесва въпросният лаунчър Smile
Цитирай
#69

здравейте, скоро си взех това таблетче, Тф700 . Имам обаче някои питания ,
имам 3г модем от Глобул как мога да го пусна на докинг станцията през Usb- то ?
и другият ми проблем е че на Мх плеара не ми чете звука на HD филми , пък др. плеари БС немога да изкарам субтитрите през плазмата .
Багодаря предварително .
Иначе таблета е Ок.
Цитирай
#70

Пробвай Dice player Smile Също така с който и да е плеър пробвай с включено или изключено хардуерно ускорение Smile
Цитирай
#71

mx го сложи на hw+ decoder.
Цитирай
#72

Колеги,

Имам един два въпроса за tf 700. Вчера си го взех от БГ. В магазина нямаха док и го поръчаха, като щял да пристигне до 2 дни. Обаче проблема е цвета. Значи таблета го имаше в двата цвята grey и gold champan, обаче клавиатурите били сиви (каквото и да значи това). Всичките били такива и сега ще стане малко разминаване с тия цветове. Вярно ли е че всички са сиви при положение, че в интернет е пълно с клавиатури и са в цвета на таблета. И трябва ли да има кирилица на клавиатурата или е само на лаиница. И другия ми въпрос е че след като го включих се ъпна на JB, като ме предупреди, че не поддържа flash,мога ли да реша този проблем или трябва да чакам следващия ъп да си го оправят google и мога ли да се върна на ICS.

Мерси!

И последно някъде четох, че клавиатурите за Prime, tf 300 и tF 700 са еднакви и стават и на трите модела. Вярно ли е при положение че единия е пластмасов, да не ми пробутат док от друг таблет.

прилагам ви линк да видите за каква клавиатура говоря.
http://www.plesio.bg/aksesoari-za-tablet...91883.html

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#73

JB не поддържа и няма да поддържа флаш Smile Постепенно ще си отива Smile
Цитирай
#74

А мога ли да се върна към ICS с мастер ресет.

А този линк какъв е като не пддържа.

https://www.androidbg.com/forum/topic466...-bean.html

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#75

С фактори ресет няма да се върнеш на ICS.

Не поддържа официално.
Ако допълнително му се инсталира флаш, работи.

Клавиатури има и в champagne: http://www.amazon.com/Asus-Transformer-P...dock+tf700
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)