Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Transformer Pad Infinity TF700T - относно качество на изработката
#76

Ами вчера пробвах да му инсалирам един flash от Маркета 11 мисля беше обаче пак ми показваше, че трябва да се свали flash. Днес ще пробвам с този от линка иначе клавиатурата дойде и е сива grey цвета също като таблета добре, че взех този, а не шампанското, че щеше да е кофти. Амомчето дето вчера ми показваше некъв друг цвят сиво явно не е наясно че са само тия два цвята. То на самата кутия си пише има два цвят и тикче на този, които е в кутията.

По въпроса с flasha инсалирах си последния ъпдейт от линка в темата и се оказа, че бачка в браусъра на Асус, но не и в google chrome.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре бе хора отключих бутлоадера и сега исакм да инстална рековери обаче като влеза в fastboot и пише starting fstbott дрън дрън и нищо не става седи така. Идеи?
Цитирай
#78

Колеги, таблета ми, мине-не-мине 1 месец и се актуализира с някакви кръпки (най-вероятно) от Asus, та въпроса ми е, някой знае ли от кой сайт мога да видя какво се обновява? На съобщението, което ми излиза, че има изтеглена актуализаци има опции за избор за инсталиране, има и линк, който казва, че мога да видя какви са промените, но като цъкна на него, не ми зарежда никаква страница. Не че е кой знае какъв проблем, но само за информация.
Цитирай
#79

Ето : http://www.asus.com/Tablet_Mobile/ASUS_T...ownload_32
Цитирай
#80

plagueis написа:Такааа, сдобих се със съответната джаджа, съвсем официално от голяма верига магазини. Обаче като го държа отстрани - там където е слота за micro SD-то и по-надолу около HDMI, и като стисна малко повече стъклото поддава и потъва надолу.... все едно, че не е залепено..... пружинира едно такова... Дали всичките са таквиз или съм хванал смарангясана бройка нещо?!!? Това ми е първия ASUS и като цяло - екстра, ама незнам да се стрескам ли? Някой идея да има?

Купих си моя Т700 в събота ... качестовот точно в тоя пункт е ......... скрибуца няакси в левия долен ъгъл.... точно имитацията е все едно нещо не е залепено,нещо не е наместено и т.н ...
Това си е резил отвсякъде - все пак се води един от скъпите таблети а скърца като ефтияк ...
В момента съм в размисъл дали да не го върна...
Цитирай
#81

лично мое мнение изработката е боклук и никога повече няма да си купя асус Smile
1-во дисплея има луфт
2-ро има жълти петна
3-то версията на андроида която предлагат е смешна
4-то остарях докато чакам упдети то 4.2 ..
5-то в БГ не се предлагат резервни части за таблета като зарядни а другите неща като калъфи са рядкост...
6-то дисплея започна да трепри и се появяват черни линии за части от секундата
7-мо таблета е почти празен изкл. са много от ауто старт програмите и продалжава да лаги дори с последната версия и то на хоума докато сменям прозорците за другите неща направо да не говоря..

Ако искате ми вярвайте таблета няма и 200 4аса работа стои постоянно изкл. в калъфа си и не го ползвам
явно съм попаднал на мн пробита бройка.. Внимавайте какво за какво си давате парите момчета !!!
Offtopic а тоя дето ми е дал минус на поста.. Аз изказвам мое лично мнение така че тоя минус си го .. Wink

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#82

Аз лично нямам никакви забележки към таблета. Нищо от изброеното по-горе не съм забелязал като слабости, а това, че Андроида е 4.1.1 в никакъв случай не ми е пречка. Все пак 4.2.х излезе сравнително скоро и може би е рано докато бъде оптимизирана от Асус; все пак те не правят единствено този модел устройство. Съжалявам, че колегата е случил на толкова лоша бройка.
Цитирай
#83

Таблетът, според мене, продължава да бъде един от най-добрите с Андроид система Smile И дори ICS си върви идеално, въпреки сериозната експлоатация и огромния брои приложения, игри и доста мултимедия на него, инсталирани от мене Smile
Цитирай
#84

tso4ev написа:лично мое мнение изработката е боклук и никога повече няма да си купя асус Smile
1-во дисплея има луфт
2-ро има жълти петна
3-то версията на андроида която предлагат е смешна
4-то остарях докато чакам упдети то 4.2 ..
5-то в БГ не се предлагат резервни части за таблета като зарядни а другите неща като калъфи са рядкост...

по точка 3 и 4 .... дет се вика голям праз ... много се вманиячаваш....
по точка 5 -ми Бг е - колко хора ще си купят таблет за кажи -речи 1000 кинта та да се наводни с аксесуари....

Иначе аз съ моя го смених и засега е ок ...... но като цяло наистина чисто механично сгобката въобще не впечатлява....

Иди се побъзикаи с други таблети от тоя клас - може и да са по добре в сгобката но пък имат други дефекти ....
Цитирай
#85

Аз не издържам вече. Какъвто и ром да му сложа лаги та се къса. Докато пиша ми лаги. Докато браузвам насича. За толко пари нямам думи...да си бех взел айпад колкото и да мразя аппле.
Цитирай
#86

Ще се повторя, но дори със стоковия ICS нямам лаг или други проблеми Smile Имам чувството, че ползваме различни таблети Smile
Цитирай
#87

При мен също няма проблеми. Дори понякога пускам Dolphin HD browser в режим Desktop и също нямам проблеми.
Цитирай
#88

Не знам надявам се убунтуту да го живне. А пък и никой го не иска тоя таблет да го продада...
Цитирай
#89

вече има 4.2.x която все още не е излезнала за нашия регион Smile за това и пиша тук а не правя нова тема
колкото до убунтуто пробвах го не е кой знае какво Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#90

Дойде това 4.2.1 и кат' че малко по-добре а? При мене лага понамаля ама още го има...

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#91

аз не съм сложил ъпдейта все още защото таблета не е купен от БГ и не получавам ота а в сайта на асус още не е пуснат Smile ти как го докопа ?

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#92

Сам си дойде :unknw: нищо не съм правил. Има значително подобрение при мен, и не съм ресетвал още.

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#93

я ми кажи билд номера и версията знаеш от каде да ги видиш нали Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#94

tso4ev написа:я ми кажи билд номера и версията знаеш от каде да ги видиш нали Smile

Уж...

JOP40D.WW_epad-l 0.6.1.14.4-20130329

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#95

мда това е и аз съм с него Smile доста по добре е от предните версии.. Smile

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#96

Мисля, че има нужда от още оптимизации от страна на Asus защото понякога ми force close-ва различни приложения, но много рядко. При вас има ли подобен проблем.
Цитирай
#97

sapiora написа:Мисля, че има нужда от още оптимизации от страна на Asus защото понякога ми force close-ва различни приложения, но много рядко. При вас има ли подобен проблем.

ДА !

Sony Xperia S White ICS 4.0.4.......Asus Infinity Silver TF700T JB 4.2.1....
..........Samsung S 3 Blue JB 4.1.2.....Smasung S 4 Black JB 4.2.2
Цитирай
#98

Уфф... иде ми да го трясна в земята :mad:

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T; Samsung Galaxy S III; Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#99

Здравейте колеги и Христос воскресе. От 1 дени аз съм с ТФ700 и нещо ентусиазма от добрата цена иположителните ревюта за таблета много бързо започват да се изпаряват. Не знам дали само при мен е, но работата с таблета за краткото време в което го ползвам е сравнявам като неочаквано отчайваща. Първо усещам лаг навсякъде: при сменянето на началните екрани, при скролването на обикновенни страници в браузъра, дори сега докато пиша бутона спейс постоянно не отчита натисканията. Имам айпад 2 който върви супер мазно без никакви забележки, ровичкам един нексъс 4 и той просто хфърчи. На този етапна пада няма нищо допълнително от това което си идва стандартно. Нормално ли е според вас всичките неща които изброихда са така? Струва ли си руут и има ли стабилен ром който да върви добре? Като цяло изработкаразмер и характеристики ми допада доста, даже се замислях и за пад,но горните ми притеснения като че ли ме отдалечават и отблъскват от модела. Какви са вашите наблюдения и какво бихте ме посъветвали? Също ми прави впечатление, че когато е на автоматична яркост, след всяка смяна на нещо по него си засилва яркоста с 2-3 ппремигвания на горе и пак си се връща в нормалното положение споредосветеността.
Цитирай

С последния ъпдейт ли си ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)