Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новини за БГ и света
#26

Току що я изтеглих от Play Store, реклама и бял екран, нито една категория незарежда. Optimus black 2.3.4 на wifi.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#27

vargala81 написа:Току що я изтеглих от Play Store, реклама и бял екран, нито една категория незарежда. Optimus black 2.3.4 на wifi.
Сега направих ощеедна малка промяна. Скоро трябва да се обнови версия 2.5 Надявам се сега да зарежда при всички. Ако има пак проблеми, предполагам ще сменям целия алгоритъм на приложението. Само като пробвате новата версия, ако пак нестава, кажете излиза ли надписа "Зареждане..." и след малко белия екран, или веднага изкарва бял екран?
Цитирай
#28

на таблет зарежда новините, със картинките все още ти крашва. На телефона със cyanogenMod все още си е бял екран. Най - добре сподели кода в раздел програмиране или мисли друг начин на read xml и вкартане в листвю, ако не виж ако не си гледал в ексампълите на андроид има за рсс парсване.
Цитирай
#29

аз постнах парсването в моята тема в програмиране...
Цитирай
#30

На HTC ONE S - след като избера да заредя определена рубрика, се появява бял екран
Цитирай
#31

На таблет моторола върви без проблем, пробвах новините,времето, спорта и не направи никакви проблеми. Smile
Цитирай
#32

При мен все още нищо, изписва зареждане, бял екран и рекламата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

Аз все още не мога да видя никаква зависимост, защо на някои работи на други - не Big Grin
Цитирай
#34

За съжаление на моторола дефи мини не работи.Показва реклами меню и бял екран.
Цитирай
#35

на ZTE Blade също не работи Sad
Цитирай
#36

За пореден път се получава хубав бял екран Smile
Цитирай
#37

[video]http://www.youtube.com/watch?v=m75EDISmDFo[/video]

Ето така изглежда приложението. За хората с бял екран се надявам скоро да отстраня проблема, но просто в момента съм много объркан, защото противно на всякаква логика явно при някои тръгва при други не. И то няма закономерност от версията на андроид и модела на телфона... Smile Извинявам се че така се получава, но и аз все още се обучавам...
Цитирай
#38

На моя Arc S и Neo-то на брат ми работи без проблем, но трябва да се махне отметката на "допълнително", иначе дава force close.

LG G3
Цитирай
#39

ще го прегледам. сигурно е заради картинките. Wink
Цитирай
#40

След последния ъпдейт се прецака и на таблета . На много новините дава "force close" за съжаление.
Цитирай
#41

Пуснах версия 3.3 Сега би трябвало да не дава force close. Имам и надежда да не излза бял екран, но за него не мога да гарантирам все още.. Smile
Цитирай
#42

добавих значителен ъпдейт на приложението. опитайте го Wink
Цитирай
#43

Работи,но принципно за мене е доста по-различна от първоначалната :cheers:
Цитирай
#44

уж е по добра Wink
Цитирай
#45

Работи, но от къде да взимам тия feed? Мисля, че с предварително зададени категории+ потребителски feed-ве ще е по-добре! Иначе новия дизайн е по-добър!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#46

Ще сложа категории, спокойно Big Grin А фийдовете се вземат от самият сайт. Применро влизаш у тоя форум отваряш раздел новини да кажем. Отгоре вдясно има една иконка на която пише RSS Forum Feed. Натискаш и копираш линк-а на новата страница. Линка се добавя в моята програмка и вече може да си разглеждаш раздела с новините в програмата. И така е с повечето сайтове. Видиш ли бутон RSS може да си го отвориш и вкраш в програмата. Примерно аз си добавям сайта на BTV, някакъв сайт за времето, сайт за софтуер и хардуер и такива. Но иначе ще сложа общи категории Wink
Цитирай
#47

Тогава ще се ползва това приложение! Сега съм с btv news.bg, ама няма категории за времето и спортни новини. Благодаря за програмата! Като я осъвършенстваш и решиш да я направиш платена, ще си я закупя, стига да е на добра цена, до 4-5 лв.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#48

Платена няма да я направя. Ще я развивам, но така или иначе има много такива в инернет и не смятам че е редно да слагам няаква цена, дори и да можех. Засега качих нова версия 4.1 в която добавих сайта на BTV, раздела новини на тоя форум и Engaged - на английски е но е як сайт за техника. По нататък ще добавям и още вградени, а който има желание може и сам да си добавя с опциите на програмата. Само за да се появят новите категории които съм добавил, еднократно след update-a трябва да изчистите кеша на програмата, за да може да се върне в начално състояние, защото иначе отчита че сте махнали категориите които съм добавил. Надявам се занете как да достинете о мениджъра на приложенията, намирате програмата и давата Clear data. Така ще се появят каналите които съм сложил... Smile
Цитирай
#49

Новата версия е по-красива и работи вече на телефона, но според мен старата е по-функционална.
Цитирай
#50

На тая като добавя повече вградени feed-ове ще стане по добра. Дори има възможност за добавяне на собтвени... Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)