Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да запазим всички показатели за роот на Galaxy S III занулени.
#26

Ми незнам колега и на мен ми се иска но като сложа ром за друга страна важи ли ми гаранцията и кой е точно последния ако мога да те попитам.

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
Аксесоари
#27

CSC-то се сменя с кода-*#272*IMEI#-като го набереш ще ти излязат всички,които можеш да сложиш в момента-избираш някой и даваш инстал-това ти прави ресет на телефона,но връща статуса на нормален.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#28

Колежке този код в дайлера ли трябва да го набера ако е така не ми дава да напиша IMEI след цифрите би ли ми обеснила как става.

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#29

Пишеш си цифрите на IMEI. Не изписваш "IMEI"

ПС:Ти като си го роотнал, да не мислиш че имаш гаранция? :cheers:
Цитирай
#30

Имея първо си го виж с кода *#06# и го запиши,после се набира пак в дайлъра и на мястото на буквите пишеш твоя имей.Ако ще го даваш на сервиз не трябва да е рутнат,а иначе моя в момента е с рут и статус нормален.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#31

Браво колежке благодаря ти мн до тук всичко е ок а за да махна рута предполагам трябва да флашна някой официялен ром нали може и на ново сащия с които съм в момента предполагам че става ако греша ме поправи ако обичаш :bow:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#32

vladdark написа:Пишеш си цифрите на IMEI. Не изписваш "IMEI"

ПС:Ти като си го роотнал, да не мислиш че имаш гаранция? :cheers:
Знам че нямам гаранция колега за това търся начин за да я върна но незнам точния ред на действия и май правя нещата отзад на пред но все пак ви благодаря на теб и на колежката също за бързото отделено ми внимание!!! :cheers:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#33

Един чист флаш, щеше да ти върне всичко , което искаш.

ПС:Моята идея беше, че и другите ромове в самито са легални, т.е. по-нови, а гаранцията ти важи Wink
Цитирай
#34

Значи когато и да ми се наложи му флашвам стоков ъпдейт на глобул и работата е шес с гаранцията така ли а между временно си качил ъпдейта LG8 той ли е последен за момента за него ли ми казваше по горе в темата!!! :bow:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#35

dragoreca написа:Значи когато и да ми се наложи му флашвам стоков ъпдейт на глобул и работата е шес с гаранцията така ли а между временно си качил ъпдейта LG8 той ли е последен за момента за него ли ми казваше по горе в темата!!! :bow:
Флашваш стоков ром,нулираш брояча, статуса на нормален и гаранцията важи.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#36

Е тва исках да чуя благодаря на всички за помоща трогнат съм от бързите и изчерпателни отговори. :cheers: :thumbup:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#37

Колеги някой да знае дали с въпроснят стар метод при с2 със усб жиг става зануляването и при нашите с3 или за момента е само метода на колегата в пост 1 и ако става някой би ли обяснил как ако обича благодаря предварително от отговора зависи дали да го порачвам.

LG NEXUS 4
Цитирай
#38

Ако не се бъркам колега не нестава зануляването като при с2 с жиг нека някой колега да ме поправи ако греша но пък начина на колегата от първи пост действа пробвано е от мен и работи.

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#39

На S3 жиг-а не работи но пък начините описани тука действат... Wink

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#40

Абе направих го, но проблема е, че като дам на Status -> Device status пак пише Modified

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#41

Префлашни си csc-то с кода и ще ти се оправи,само да знаеш,че това ресетва телефона до фабрични настройки.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#42

dessyteneva написа:Префлашни си csc-то с кода и ще ти се оправи,само да знаеш,че това ресетва телефона до фабрични настройки.
Аз съм пробвал това. При следващия рестарт пак ми показва модифицирано. Не ми пречи и спрях да му обръщам внимание.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#43

Не знам,моя телефон е рестартиран десетки пъти,рутнат е в момента и е със статус нормален точно след връщане на csc-то...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#44

dessyteneva написа:Не знам,моя телефон е рестартиран десетки пъти,рутнат е в момента и е със статус нормален точно след връщане на csc-то...
Явно нещо пропускам. Как точно връщаш csc-to? Аз го задавам от dialer-a с кода. В момента в таблицата ми е само gbl. Rom-a от подписа.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#45

Аз също с кода-нищо,че е само един,пак него задаваш,той си се флашва и ти ресетва телефона и след това статуса е нормал.Аз по същия начин го направих,само ,че аз съм с BTU,защото съм с английския ром.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#46

dessyteneva написа:Аз също с кода-нищо,че е само един,пак него задаваш,той си се флашва и ти ресетва телефона и слид това статуса е нормал.Аз по същия начин го направих,само ,че аз съм с BTU,защото съм с английския ром.
Много пъти съм го правил и до 2-3 рестарта се връща на модифицирано. Кой руут ползваш? Преди също бях на BTU с LG8, модем LH1. След като пробвах преди седмица JB, сега съм на това в подписа.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#47

CF ползвам,никога не съм ползавал друг...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#48

Мисля, че при мен се получава от Triangle away или Mobile odin.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#49

Може би от мобилния один,само него не ползвам...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#50

Не знам как но след като рестартирах телефона, показателите ми се нулираха...

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)