Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Neo
#51

кажете бе хора има ли руут за xperia Neo

Samsung Galaxy A8 (2018) , Android 8.0 - Oreo
Цитирай
Аксесоари
#52

deffecto написа:Точно това се говореше в Сони. Ако руутнеш телефона- няма ъпдейти за теб. Един вид, отключиха буутлоудърите, това-онова, обаче ако искаш официален софтуер, не трябва да руутваш, както и да сменяш кернели и т.н. (което все още не е възможно). :capitulation:

Мерси за отговора, но се постарах и вече имам Update опция... Доста се помъчих но стана Smile Намерих Backup за Update центъра за Titanium Pro из нета и чрез него инсталирах наново само това системно приложение и за моя изненада си работи идеално Smile
Цитирай
#53

atanas_s написа:кажете бе хора има ли руут за xperia Neo

Има преди дни си го руутнах моя по този начин : http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1194823
Става идеално и лесно ! Wink
В Youtube има и клип на същия принцип Smile http://www.youtube.com/watch?v=7Th1vBwLfDY
Цитирай
#54

KaRoV написа:
deffecto написа:Точно това се говореше в Сони. Ако руутнеш телефона- няма ъпдейти за теб. Един вид, отключиха буутлоудърите, това-онова, обаче ако искаш официален софтуер, не трябва да руутваш, както и да сменяш кернели и т.н. (което все още не е възможно). :capitulation:

Мерси за отговора, но се постарах и вече имам Update опция... Доста се помъчих но стана Smile Намерих Backup за Update центъра за Titanium Pro из нета и чрез него инсталирах наново само това системно приложение и за моя изненада си работи идеално Smile

Aaa, моя е грешката, аз говорех за друго, което не е приложение. Няма значение, браво, че си се оправил.

SIV
Цитирай
#55

здравейте,супер е форума,има много интересни неща за научаване,аз виждам проблем с откриването на някои файлове които съм качил в телефона,например:качих от форума COPILOT,разархивирах го,качих го в карта памет и сега не мога да го открия,качвах няколко програми/android file manager/ и други,но не се справям нещо и друго,като го вържа към компютъра преди два дена програмата ми sony ericson PC... ми искаше ъпдейт и го направих,всичко си е наред или поне няма изменение Smile но и ми се качи wicepilot и работи поне за сега ,е без гласова навигация но с другите от тук не можах да се справя,много нещо написах,дайте съвет,благодаря предварително
Цитирай
#56

an71freeze написа:Здравейте и от мен! Съвсем случайно попаднах на Neo, предложиха ми го в Глобул като си преподписват договора и не съжалявам. По-хубав телефон не ми е попадал досега, не съм работил с Андроид, но бързо се свиква, а и аз не го оставям.. всеки ден се зарежда батерията, защото експлоатацията е брутална... Big Grin
Имам само един въпрос - не можах да намеря аксесоари като стойка за кола и зарядно за запалката на колата, иска ми се да го използвам и като навигатор това телефонче. Имате ли идея дали трябва да търся специално за този телефон? И как да открия, може би, защото е нов модел, ще трябва да почакам..?

Би ли казал какви са условията при преподписване, тела на 17.50 а на какви такси може да се вземе?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#57

Offtopic Тука сте го направили спам тема..... Пишете за проблеми а не спамете....! Offtopic

                               For All Mankind
"SufferMe, Амон.Ра" Google Nexus 7 [Android L 5.0] (2012)
Цитирай
#58

Последно има ли ъпдейти за рутнато Neo?

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
#59

Здравейте имам проблем.. Немога да разбека как да трия вече инсталирани проложения ии въобще може ли...??? Моля помогнете..!
Цитирай
#60

aleksandurIliev написа:Здравейте имам проблем.. Немога да разбека как да трия вече инсталирани проложения ии въобще може ли...??? Моля помогнете..!

Ако си с последния ъпдейт като си в менюто с иконите и апликациите долу в дясно имаш бутон за правене на иконите плаващи за да ги разместваш..ако си с последния ъпдейт вече има и хиксчета на иконите от където да триеш..а ако не си с ъпдейта в настройките има manage aplications от където избираш на изтеглени и там можеш да триеш на воля
Цитирай
#61

Имам проблем със Wi-Fi,когато се свържа към някоя мрежа и влезя в маркета или в някое приложение например за wallpapers,докато си разглеждам дава грешка на Wi-Fi и си прексва..изписва ми че няма мрежа,това го прави навсякъде където се свързвам..няма да е от скоростта на мрежата,защото вкъщи е достатъчно бърза.Моля някой ако има такъв проблем да пише или проблема е от самия тел и трябва да посети сервиза Smile)
Цитирай
#62

Пробвай за всеки случай следното и виж как ще е: Settings/Wireless & network/Wi-fi settings, тук вече даваш бутон Menu и после Advanced. На wi-fi sleep policy даваш "Never".

Иначе някой с такъв телефон може да сподели дали и при него е системен бъг това и дали ти е за сервиз.
Цитирай
#63

Значи имам следния интересен проблем с ВИ-ФИ ако мрежата е защитена по нормалния начин с парола или отклучена има нет на тел. но във нас съм по макфилтър взима си ИП.но нет няма сложих му дори статично на телефона за данеби да се бие с някое ИП. в домашната мрежа но резултат няма Sick идея някой
Цитирай
#64

naumovi написа:Значи имам следния интересен проблем с ВИ-ФИ ако мрежата е защитена по нормалния начин с парола или отклучена има нет на тел. но във нас съм по макфилтър взима си ИП.но нет няма сложих му дори статично на телефона за данеби да се бие с някое ИП. в домашната мрежа но резултат няма Sick идея някой

Не разбирам много от такива неща, но ти в рутера задал ли си мак-а на телефона за да го пуска да се кънектва?
Цитирай
#65

Естествено иначе няма как да му даде ИП.Това е странното взима си ИП но няма нет.имам таблет на него има на телефона неще.
:coffee:
Цитирай
#66

Несъвместимост явно. Махни МАК филтъра. Иначе аз имах проблем с WEP защитени мрежи. То по-скоро е проблем, че телефона не подържа промяна на key-a, а по default търси 1-ви key.

Мале как го написах....... едва ли някой ме разбра Big Grin
Цитирай
#67

Някой може ли да ми каже къде да намеря подробности за изговореното време. Часове входящи, изходящи и общо разговори ? Доста рових,но не успях да го намеря,а не вярвам да няма.

Samsung S8 Black
Цитирай
#68

За толкова подробна информация, трябва да си свалиш допълнително приложение от маркета, за да ти следи този трафик. Имаше едно конкретно, но не мога да се сетя сега името му.

P.S. Не бяха тези, но мисля че и те ще ти свършат работа:
https://market.android.com/details?id=co...rch_result
или
https://market.android.com/details?id=de..._developer
Цитирай
#69

Моля някой да ми каже как мога да свалям файлове от замунда на xperia neo. :angry:

Sony Ericsson Xperia Neo
Цитирай
#70

tTorent има го в маркет-а !


Цитирай
#71

Мерси ще пробвам

Sony Ericsson Xperia Neo
Цитирай
#72

costi.kocev написа:tTorent има го в маркет-а !
Намерих го но нещо не се оправям Blush Може ли малко помощ Blush :mad:

Sony Ericsson Xperia Neo
Цитирай
#73

Здравейте!Искам да попитам хората,които са си купили апарата от Глобул,дали към телефона се включват Hi-Fi LiveSound слушалки,които ги има като екстра в официалния сайт на сони ериксон или ти дават други?А и въоще има ли аксесоари към офертата?И аз съм се насочил към закопуването на този телефон,който като ви чета коментарите определено си струва за тези пари. Smile
Цитирай
#74

Bambucha1992 написа:Здравейте!Искам да попитам хората,които са си купили апарата от Глобул,дали към телефона се включват Hi-Fi LiveSound слушалки,които ги има като екстра в официалния сайт на сони ериксон или ти дават други?А и въоще има ли аксесоари към офертата?И аз съм се насочил към закопуването на този телефон,който като ви чета коментарите определено си струва за тези пари. Smile
Комплекта е пълен с тези слушалки и HDMI кабел

Galaxy S6 Gold Platinum
Цитирай
#75

Crevasse написа:
Bambucha1992 написа:Здравейте!Искам да попитам хората,които са си купили апарата от Глобул,дали към телефона се включват Hi-Fi LiveSound слушалки,които ги има като екстра в официалния сайт на сони ериксон или ти дават други?А и въоще има ли аксесоари към офертата?И аз съм се насочил към закопуването на този телефон,който като ви чета коментарите определено си струва за тези пари. Smile
Комплекта е пълен с тези слушалки и HDMI кабел
Супер,а доволен ли си от слушалките,че не мога да им намеря характеристиката? Tongue Аз в момента имам едни слушалки на Sony,които са с честота 8-22,000 Hz и чувствителност 100db/mW.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)