Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Neo
#76

Не знам какви са им характеристиките, но определено няма да бъдеш разочарован от звука през слушалки. Много е добър с плътен и хубав бас.

Samsung S8 Black
Цитирай
Аксесоари
#77

Bambucha1992 написа:
Crevasse написа:
Bambucha1992 написа:Здравейте!Искам да попитам хората,които са си купили апарата от Глобул,дали към телефона се включват Hi-Fi LiveSound слушалки,които ги има като екстра в официалния сайт на сони ериксон или ти дават други?А и въоще има ли аксесоари към офертата?И аз съм се насочил към закопуването на този телефон,който като ви чета коментарите определено си струва за тези пари. Smile
Комплекта е пълен с тези слушалки и HDMI кабел
Супер,а доволен ли си от слушалките,че не мога да им намеря характеристиката? Tongue Аз в момента имам едни слушалки на Sony,които са с честота 8-22,000 Hz и чувствителност 100db/mW.
Слушалките са страхотни вадят много ясен звук и нещо в горния пост не съм прочел като хората в комплекта има тези слушалки http://www.sonyericsson.com/cws/products...c=bg&lc=bg

Galaxy S6 Gold Platinum
Цитирай
#78

Между другото, понеже се спомена HDMI кабела от комплекта, има един клип на телефона от FINAL Fantasy...
Свързан с телевизора чрез този кабел, телефонът вади уникална картина на 40' FULL HD...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#79

Да невероятна картина. :bow:

Galaxy S6 Gold Platinum
Цитирай
#80

Еми супер,а аз говорих за тези слушалки: http://www.sonyericsson.com/cws/products...ifications но сега забелязах,че по-горе пише "Очаквайте",значи още не са ги пуснали. Smile Иначе изглеждат много готини на външен вид,а и им намерих характеристиката и също е много добра,като честотата им е от 1Hz do 20Khz. Tongue
Цитирай
#81

След като се споменаха слушалките , да питам и аз тези, които са включени в компекта имат ли опция за намаляване и увеличаване на звука?

Sony Ericsson Xperia NeO
Цитирай
#82

Нямат.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#83

Искам да попитам знаете ли някой сайт за безплатни приложения?Да има в него навигационни системи,браузери,игри и т.н.
Цитирай
#84

https://market.android.com/

За навигации, прочети раздел GPS на този форум.

Samsung S8 Black
Цитирай
#85

draid написа:https://market.android.com/

За навигации, прочети раздел GPS на този форум.



Нещо не се получава.Офффф с тези сайтове аман.
Цитирай
#86

jivotinka1 написа:
draid написа:https://market.android.com/

За навигации, прочети раздел GPS на този форум.



Нещо не се получава.Офффф с тези сайтове аман.

Просто си правиш регистрация в gmail.com логваш се и тогава вече ще ти дава да сваляш от маркета. (Също така може да се логнеш и на телефона в google акаунта си)
Цитирай
#87

Трябва ми калъфче за НЕО-то, но от тези дето се закачат на колана. Те са универсални , но дали има такова с размерите на нео.Ако някой им такова, да ме светне от каде евентуално може да се закупи. Знам, че са малко пенсионерски Wink , но ще го ползвам докато съм на работа. Благодяря предварително от отзовалите се Smile

Sony Ericsson Xperia NeO
Цитирай
#88

Аз бих ти препоръчал, кожено калъфче, но щом си решил за колана - провери в Hendy там имат най-голям избор от калъфи. Другият вариант е ако си от София в едно магазинче на попа PDAShop ( имат и сайт, провери в гоогле)

Samsung S8 Black
Цитирай
#89

Тц, не съм от София, от Бургас съмSmile

Sony Ericsson Xperia NeO
Цитирай
#90

Отиваш в Техномаркет/Технополис, там имат много калъфи за фотоапарати, всички със опция за колан. Все в някой калъф ще влезне Neo-то.
Цитирай
#91

Искам да попитам нещо свързано със снимките... Та става въпрос за това че в галерията излизат под формата на папки всички изображения, които се намират в телефона. Автоматично се сканират и директориите на програмите и когато там има някакви изображения нужни за дадената програма под формата на иконки и те се показват в галерията, което е доста дразнещо и ненужно! Има ли начин да се избегне това и графичните файлове на определените програми да не се показват в галерията, доколкото разбрах като се сложи точка пред името на папката тя не се зарежда и сканира от операционната система при пускането, същото е и с файл ".nomedia" в определената папка с файлове. Но мисля че няма да може да се зареди и от самата програма използваща тези изображения ! Какво ще кажете по въпроса !? Smile
Цитирай
#92

KaRoV написа:Искам да попитам нещо свързано със снимките... Та става въпрос за това че в галерията излизат под формата на папки всички изображения, които се намират в телефона. Автоматично се сканират и директориите на програмите и когато там има някакви изображения нужни за дадената програма под формата на иконки и те се показват в галерията, което е доста дразнещо и ненужно! Има ли начин да се избегне това и графичните файлове на определените програми да не се показват в галерията, доколкото разбрах като се сложи точка пред името на папката тя не се зарежда и сканира от операционната система при пускането, същото е и с файл ".nomedia" в определената папка с файлове. Но мисля че няма да може да се зареди и от самата програма използваща тези изображения ! Какво ще кажете по въпроса !? Smile


Аз използвам Astro File Explorer и като искам да си отворя снимки през него ги отваря без проблем с точка отпред ...

Lead! Don't follow ...
Цитирай
#93

Искам да попитам как и от къде да спра окончателно мобилния интернет?На ваучер съм и само ми взема парите.Помощщщщщщщщщщщ
Цитирай
#94

Влизаш в Settings/Wireless&Networks/Mobile networks и махаш отметката на Data Enabled.
На български е: Настройки/Безжични и др. мрежи/Мобилни мрежи и махаш отметката на Данните са разрешени.

А аз си флашнах тела със по-стар фърмуеър, после го руутнах с Gengerbreak и след това си го ъпдейтнах до последна версия. Реших да пробвам Font Charger, но той ми иска да имам инсталирана BusyBox. Свалих, обаче ми казва че тела не е руутнат. И аз сега не мога да разбера имам ли руут или нямам. Иначе си имам приложението Superuser и ме пита за някои програми дали да им дава права. Някой ако може да каже какъв е проблема ще съм му благодарен Smile

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#95

Е да де ама като си пусна лай-фая се включва и мобилния интернет.Някаква идея какво да направя?
Цитирай
#96

KaRoV написа:Искам да попитам нещо свързано със снимките... Та става въпрос за това че в галерията излизат под формата на папки всички изображения, които се намират в телефона. Автоматично се сканират и директориите на програмите и когато там има някакви изображения нужни за дадената програма под формата на иконки и те се показват в галерията, което е доста дразнещо и ненужно! Има ли начин да се избегне това и графичните файлове на определените програми да не се показват в галерията, доколкото разбрах като се сложи точка пред името на папката тя не се зарежда и сканира от операционната система при пускането, същото е и с файл ".nomedia" в определената папка с файлове. Но мисля че няма да може да се зареди и от самата програма използваща тези изображения ! Какво ще кажете по въпроса !? Smile

С точка пред папката няма ефект. Но с .nomedia файл ефекта е 100%. Този файл просто предотвратява медийни програми да сканират съответната папка в която си пуснал такъв файл за медия файлове. Иначе програмите изискващи тези картинки/звуци си ги знаят къде са и няма проблем.

Има приложение, в което отбелязваш кои папки да не ти се сканират и си 6: https://market.android.com/details?id=co...rch_result
Цитирай
#97

GH0STFACE написа:
KaRoV написа:Искам да попитам нещо свързано със снимките... Та става въпрос за това че в галерията излизат под формата на папки всички изображения, които се намират в телефона. Автоматично се сканират и директориите на програмите и когато там има някакви изображения нужни за дадената програма под формата на иконки и те се показват в галерията, което е доста дразнещо и ненужно! Има ли начин да се избегне това и графичните файлове на определените програми да не се показват в галерията, доколкото разбрах като се сложи точка пред името на папката тя не се зарежда и сканира от операционната система при пускането, същото е и с файл ".nomedia" в определената папка с файлове. Но мисля че няма да може да се зареди и от самата програма използваща тези изображения ! Какво ще кажете по въпроса !? Smile

С точка пред папката няма ефект. Но с .nomedia файл ефекта е 100%. Този файл просто предотвратява медийни програми да сканират съответната папка в която си пуснал такъв файл за медия файлове. Иначе програмите изискващи тези картинки/звуци си ги знаят къде са и няма проблем.

Има приложение, в което отбелязваш кои папки да не ти се сканират и си 6: https://market.android.com/details?id=co...rch_result

Точно това ми трябваше... мерси ! Smile
Цитирай
#98

Я разкажете за тоя .nomedia файл
Как се прави? номедия разширение ли е, що е?
Цитирай
#99

Искам да попитам как се изключва шибания речник....пиша една дума на латиница излиза ми друга, много е дразнещо!

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

kiril_2 написа:Искам да попитам как се изключва шибания речник....пиша една дума на латиница излиза ми друга, много е дразнещо!
Настройки > Език и клавиатура > Международна клавиатура > Настройки на въвеждане на текст > "Корекция на правописа" трябва да ти е махнато. Wink

Xperia Neo Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)