Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NEW] Отключване и заключване на HBOOT с ***Wildfire S Utility*** без регистрация
#51

jd87 написа:мерси за файловете, но и след тяхната инсталация положението е същото - при включване във fastboot има my htc в device manager-а но с удивителната и съответно същата грешка
Пробвай, първо да деинсталираш драйверите от device manager-а и HTC Sync от контрол панела. По принцип за да работи нормално, са достатъчни само драйверите, идващи с последната версия на HTC Sync.


Писах ти на лично.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
Аксесоари
#52

при поредния опит да преинсталирам htc sync ми изписа първоначално, че е необходимо да се инсталират HTC BMP USB Driver 1.0.5375 (64 bit) и HTC Driver installer 4.0.1.001, но при инсталирането на втория ми показа, че е било неуспешно и попита дали желая да продължа с инсталацията

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#53

jd87 написа:при поредния опит да преинсталирам htc sync ми изписа първоначално, че е необходимо да се инсталират HTC BMP USB Driver 1.0.5375 (64 bit) и HTC Driver installer 4.0.1.001, но при инсталирането на втория ми показа, че е било неуспешно и попита дали желая да продължа с инсталацията


ако не си решил проблема това трябва да ти помогне:

изтегли си Ccleaner и го пусни да почисти машината ти след като си махнал всичко от рода на hts sync и т.н
като завърши почистването има опция за почистване на проблемни регистри (както при теб ) след като свършиш и това рестартирай и опитай отново да качиш Htc sync
ако имаш затруднения пиши

Honor 9X Duo
Цитирай
#54

А сега малко помощ и за мен моля Smile

използвах Wildfire S Utility следвах стъпките и всичко мина ок до момента в който не му дадох руут появи се зеления знак със стрелките както при обновяване не версията (появява се за няколко секунди )
след което предупредителния знак с (удивителна в триъгълник на черен фон) , натискам VolumeUp + Power и влизам в Recovery (различно от стандартното ,което ме навежда на мисълта че съм изпълнил стъпка 2 с CWM Recovery) след като се появи на син фон избирам reboot system now потвърждавам го и машинката ребуутва след като зареди обаче телефона не е руутнат.
Дайте идея къде е проблема ,надявам се малко по късно да мога да кача скрийн .

Honor 9X Duo
Цитирай
#55

holmatro написа:... появи се зеления знак със стрелките както при обновяване не версията (появява се за няколко секунди )
след което предупредителния знак с (удивителна в триъгълник на черен фон) , натискам VolumeUp + Power и влизам в Recovery (различно от стандартното ,което ме навежда на мисълта че съм изпълнил стъпка 2 с CWM Recovery) след като се появи на син фон избирам reboot system now потвърждавам го и машинката ребуутва след като зареди обаче телефона не е руутнат...
По време на това действие, SD картата беше ли поставена в телефона?
Ако пак има проблем, пробвай с Инсталиране на SuperUser

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#56

operator написа:
holmatro написа:... появи се зеления знак със стрелките както при обновяване не версията (появява се за няколко секунди )
след което предупредителния знак с (удивителна в триъгълник на черен фон) , натискам VolumeUp + Power и влизам в Recovery (различно от стандартното ,което ме навежда на мисълта че съм изпълнил стъпка 2 с CWM Recovery) след като се появи на син фон избирам reboot system now потвърждавам го и машинката ребуутва след като зареди обаче телефона не е руутнат...
По време на това действие, SD картата беше ли поставена в телефона?
Ако пак има проблем, пробвай с Инсталиране на SuperUser

Да колега беше си в машинката ,когато му дам reboot system now с жълт надпис ми дава че не може да отвори нещо си в ( Е: )
Ще пробвам със супер юзър-а и ще пиша пак.

П.П благодаря за съвета

Honor 9X Duo
Цитирай
#57

holmatro написа:Да колега беше си в машинката ,когато му дам reboot system now с жълт надпис ми дава че не може да отвори нещо си в ( Е: )
Щом има карта и ако се изчисти кеша от рекавъри, няма причина да не стане. Тествано е хиляди пъти и работи. Може да пробваш и с руската или английската версия. Принципни различия нямат, но знае ли човек. Smile

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#58

operator написа:
holmatro написа:Да колега беше си в машинката ,когато му дам reboot system now с жълт надпис ми дава че не може да отвори нещо си в ( Е: )
Щом има карта и ако се изчисти кеша от рекавъри, няма причина да не стане. Тествано е хиляди пъти и работи. Може да пробваш и с руската или английската версия. Принципни различия нямат, но знае ли човек. Smile

значи да преговорим vol. up + Pow и влизам в рекавъри и му давам да изчисти кеш-а ?

Honor 9X Duo
Цитирай
#59

holmatro написа:значи да преговорим vol. up + Pow и влизам в рекавъри и му давам да изчисти кеш-а ?
В CWM Recovery се влиза директно от boot менюто. Просто избираш реда с recovery.
След това wipe cache partition.
Щом говориш обаче за влизане с VolUp и Power, си мисля, че не е инсталирано CWM.
Ако съм прав, и другия начин от предишните постове няма да сработи.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#60

operator написа:
holmatro написа:значи да преговорим vol. up + Pow и влизам в рекавъри и му давам да изчисти кеш-а ?
В CWM Recovery се влиза директно от boot менюто. Просто избираш реда с recovery.
След това wipe cache partition.
Щом говориш обаче за влизане с VolUp и Power, си мисля, че не е инсталирано CWM.
Ако съм прав, и другия начин от предишните постове няма да сработи.


ще опитан да го инсталирам отново, нещо да ме посъветваш за инсталацията?

Honor 9X Duo
Цитирай
#61

holmatro написа:ще опитан да го инсталирам отново, нещо да ме посъветваш за инсталацията?
Тръгни по реда на операциите.
- Трябва в сетингите на телефона да има отметка на USB debugging и да е махната отметката от Settings » Power » Fastboot.
- Влез в boot меню от спрян телефон с Vol- и Power и се увери, че пише ***UNLOCKED***
- Избирайки recovery трябва да те вкара в менюто от снимката в предишния ми пост.
Ако до тук всичко е точно, изчисти кеша и пробвай с WFS Utility или по другия начин да инсталираш root.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#62

operator написа:
holmatro написа:ще опитан да го инсталирам отново, нещо да ме посъветваш за инсталацията?
Тръгни по реда на операциите.
- Трябва в сетингите на телефона да има отметка на USB debugging и да е махната отметката от Settings » Power » Fastboot.
- Влез в boot меню от спрян телефон с Vol- и Power и се увери, че пише ***UNLOCKED***
- Избирайки recovery трябва да те вкара в менюто от снимката в предишния ми пост.
Ако до тук всичко е точно, изчисти кеша и пробвай с WFS Utility или по другия начин да инсталираш root.

получи се със Супер Юзър-а: обаче анти вирусната почна да ми дава известия за зараза и с това се справих но все още не мога да преместя някои неща в СД-то или поне не мога да ги преместя чрез АПП менжер-а ползвам android assistant но и от там чрез app2sd не се получава. опитах с x-plore програма която мн. ми харесва да преместя някои неща но не се получи нещо.
дай някакъв съвет ако

Honor 9X Duo
Цитирай
#63

Здравейте, кажете ми някой ром мод с андроид 4 за уилд дайър ес а510е в който блутота камерата и дьипиеса си работят.
Цитирай
#64

Имам въпрос
Значи рестартирах си телефона за да видя версията на HBOOT. Всичко е както е на картинката, дадена за пример, само че вместо S-ON пише S-OFF. Не съм му бутал нищо. Това проблем ли ще е ако опитам да го руутна с тази програма?
Цитирай
#65

maniaca написа:Имам въпрос
Значи рестартирах си телефона за да видя версията на HBOOT. Всичко е както е на картинката, дадена за пример, само че вместо S-ON пише S-OFF. Не съм му бутал нищо. Това проблем ли ще е ако опитам да го руутна с тази програма?
При S-OFF ще имаш нужда единствено от инсталиране на CWM Recovery и след това на Root.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#66

operator написа:
maniaca написа:Имам въпрос
Значи рестартирах си телефона за да видя версията на HBOOT. Всичко е както е на картинката, дадена за пример, само че вместо S-ON пише S-OFF. Не съм му бутал нищо. Това проблем ли ще е ако опитам да го руутна с тази програма?
При S-OFF ще имаш нужда единствено от инсталиране на CWM Recovery и след това на Root.
А това пак става с тази програма, или ще трябва да ползвам други методи?
Цитирай
#67

maniaca написа:А това пак става с тази програма, или ще трябва да ползвам други методи?
Може с този инструмент, може и с другите методи. Те са аналогични. Който вариант си избереш.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)