Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[XU]##[Урок] Отключване на Bootloader. Заключване. Root.
#26

ако върна глобулския ще се ъпдейтне ли сам? Как да разбера дали е излязъл ъпдейта към 4-ката и откаде мога да го дръпнна?Извинявам се,че така подробно питам но за първи път се боря с андроит :-)

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако върнеш глобулския, ще ти изпише в статус бара, когато имаш ъпдейт, но се прави ръчно през PCC или SUS, понеже не е минорен бъгфикс ъпдейт, а цялостна смяна на версията на ОС. Сони зареждат от петък ъпдейта до ICS на сървърите, но кога ще дойде по устройства не се знае.
Цитирай
#28

dedovec написа:Ако върнеш глобулския, ще ти изпише в статус бара, когато имаш ъпдейт, но се прави ръчно през PCC или SUS, понеже не е минорен бъгфикс ъпдейт, а цялостна смяна на версията на ОС. Сони зареждат от петък ъпдейта до ICS на сървърите, но кога ще дойде по устройства не се знае.
На една колежка и се ъпдейтнал сам през ноща с Sony Xperia P e .

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#29

Хаха, ей това и да го видя, няма да го повярвам. Тея смартгфони са станали прекалено смарт. Чак сами приемат и инсталират ъпдейти Big Grin
Цитирай
#30

в смисъл питал е за разрешение и след това се е ъпдейтнал

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#31

И до коя версия?
Цитирай
#32

андроид 4

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#33

Сигурна ли е, коя е версията на фърмуера?
Цитирай
#34

6.1.B.0.544

android 4.04

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#35

Kак да разбера дали съм си отключил Bootloader-а ? :wall: :wall:

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#36

SLIMCOCO написа:Kак да разбера дали съм си отключил Bootloader-а ? :wall: :wall:
Аз като отключвах тая схема преди време (4-5 пъти в едната и другата посока) - всеки път телефона ми се ресетваше! Може да провериш и с Flashtool (една от важните теми съдържа информация за втория път).

Съжалявам, ако има други по-лесни начини за това (макар, че в CMD-то трябва да пише Yes или Ok, не помня!) - но съм накълван супер яко, а синковеца иска да му пиша и домашно!
Цитирай
#37

Помощ , не мога да накарам windows-а да открие USB драйвера за активен Fastboot !
Моля помогнете !

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#38

kickme написа:Помощ!!!!!!!! Направих всичко както по горе и телефона като се опитах да го пусна започна са премигва Sony картинката и не се пуска. Кажете какво да правя?

И при мен стана така и ся съм без тел докато намеря решение ! :facepalm:

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#39

Кога е станало това?
При отключване на BL или при root-a ?
Цитирай
#40

GH0STFACE написа:Кога е станало това?
При отключване на BL или при root-a ?
Отключих BL , после root и при опит да флашна ICS нещо се оплеска работата !

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#41

Спокойно. Пробвай на ново да го флашнеш. Слагаш ли отметка на No final verification? Ако и с отметката пак не става, намери друг ftf, този може да не е читав.
Цитирай
#42

GH0STFACE написа:Спокойно. Пробвай на ново да го флашнеш. Слагаш ли отметка на No final verification? Ако и с отметката пак не става, намери друг ftf, този може да не е читав.
Благодаря за съвета ще пробвам при първа възможност и ще пиша !

Едит: опитах да префлашна със стоковия .184 и пак същата грешка !
Някой има ли предложения какво да правя защото пчвам да притеснявам ?

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#43

Здравейте от скоро съм във форума , има нрща който ми са неясни и малко объркващи и също така имам няколко въпроса :
1 Може ли при заключен БЛ и без РУУТ да се флашне стоков фирм примерно френския СТ25И.
2 Какво може да стане ако БЛ е отключен ? Smile Smile
Цитирай
#44

Можеш да флашнеш, да.
Цитирай
#45

Когато заключиш BL ,телефона ресетва ли се ?

HTC Dsire 500
Sony Xperia™ U
Цитирай
#46

SLIMCOCO написа:Когато заключиш BL ,телефона ресетва ли се ?
Да
Цитирай
#47

Знам че е Offtopic и това е от компа ми но неми дава да слваля файловете. С 7 съм и при сваляне ми пише че неможе да прочете източниците и прекратява свалянето.. някакви идеи?? и дали може от другъде да получа фаийла ??

пс По конкретно за 2-рия файл за роотване

Sony U
Enigma Rom & Nemesis Kernel
Цитирай
#48

Втория архив.

ПС: Аз през мозилата нямам проблем с тегленето.
Цитирай
#49

Май стъпките не важат много за Android 4.04?
Цитирай
#50

Ако имаш предвид за рутването има много по лесен начин


П.С Ето това е темата как се рутва с 2-3 клика на мишката както се казва http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1886460

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)