Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ICS за Huawei U8860 Honor .Честито !

Ха сега да видим как да се връщаме назад от този Емуи?Опитвам се втори път да се върна обратно на нормална версия на санвича но не ми се получава,дава ми "упдеит фаилед"някои успя ли да се върне назад от бетатат на ЕМУИ?
Цитирай
Аксесоари

Ето и моят (очистен от излишните глупости) cust.img за B939 - http://www.multiupload.nl/8PH9QAGPUE
паролата е: B939

Честно казано, след толкова време тестове B939 ме разочарова и се връщам на B929.
Цитирай

Най-накрая успях да се върна на Сандвича и да разкарам ЕМУИ лънчера.Сега съм на В939 и ще го видя как се държи,даже имам идея да се върна на 2.3.6 заради по-малкото лапане на рам.Поздрави и нещо никои не пише в темата,много железни тези телефони бе!
Цитирай

Желазни но вече старички аз се върнах на 2.3.6. В886 най си е добре.

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

А не може ли да се направи олекотена версия на "2.3.6. В886" или има и такава вече ?

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

Здравейте, имам един проблем, сложих му, b939, но сега каквото и да правя немога да му сложа по стара версия, да речем 2,3,6, какво трябва да направя за да си го върна ?
Цитирай

Има пач за връщане от 929 ползвай него аз тъй се отървах от 939 и сега съм с 886 успех

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

http://dox.bg/files/dw?a=d1d8aca209 -Revert_from_929_dload Android http://dox.bg/files/dw?a=7216ba0b59 -Revert_from_939_dload Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Предполагам първо трябва да се сложи само пача,след което и В886 да речем?Ако не съм прав ме поправи!
Цитирай

vali77 написа:Предполагам първо трябва да се сложи само пача,след което и В886 да речем?Ако не съм прав ме поправи!
Да първо се инсталира пача - после се слага софта-но преди това триеш пача от SD. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Еми кво да ви кажа,след като сложих отново 2.3.6 просто телефончето се роди.Прилична бързина и повратливост.Просто си е правен за този софт.Чак ми се прииска да си го взема от жена ми и да и връча на нея моя. Wink Поздрави на всички и благодарности на Шопа :bow:
Цитирай

Хора, имам проблем и въпреки цялото четене, не ми се получават нещата. А може и да съм прекалено прост и да не го правя както трябва, но не мога да преинсталирам телефон и да го върна във фирмения му вид.

Четох, натискат, правех и в момента телефона ми само зарежда, стига до логото и там си остава !

Телефона го купих с някакъв ром, мисля 4.0.3 или нещо такова беше.. Исках да го върна към 2.3.6

Слагах някакви файлове в папка dload - написа ми Failed eror или нещо такова и от тогава телефона ми е неизползваем!

Моля, който има решение на проблема да обясни като за малоумник / Кой файл, от къде да го взема и в каква последователност да направя нещата, че да стане да си подкарам телефона? /

Ама наистина като за малоумник, и ще се радвам ако някой направи видео с това, защото няма нито едно в мрежата (или аз поне не намерих) където да видиш как се слага Stock-ов ром, как се слага рекъвъри или как се слага custom ром.

Имах преди galaxy ace gt s5830i - е за него имаше 3000 видеа. Хиляда пъти със 1000 рома съм го преинсталирал, но тук не мога да се справя.

Благодаря предварително за помощта !
Цитирай

fenomen_1 написа:Хора, имам проблем и въпреки цялото четене, не ми се получават нещата. А може и да съм прекалено прост и да не го правя както трябва, но не мога да преинсталирам телефон и да го върна във фирмения му вид.

Четох, натискат, правех и в момента телефона ми само зарежда, стига до логото и там си остава !

Телефона го купих с някакъв ром, мисля 4.0.3 или нещо такова беше.. Исках да го върна към 2.3.6

Слагах някакви файлове в папка dload - написа ми Failed eror или нещо такова и от тогава телефона ми е неизползваем!

Моля, който има решение на проблема да обясни като за малоумник / Кой файл, от къде да го взема и в каква последователност да направя нещата, че да стане да си подкарам телефона? /

Ама наистина като за малоумник, и ще се радвам ако някой направи видео с това, защото няма нито едно в мрежата (или аз поне не намерих) където да видиш как се слага Stock-ов ром, как се слага рекъвъри или как се слага custom ром.

Имах преди galaxy ace gt s5830i - е за него имаше 3000 видеа. Хиляда пъти със 1000 рома съм го преинсталирал, но тук не мога да се справя.

Благодаря предварително за помощта !
Не си играй с рекърварита писал съм ти на лично.Ако има нещо неразбрано пиши. Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

http://dox.bg/files/dw?a=a4858e4c47 http://dox.bg/files/dw?a=a809f8f0b2 http://dox.bg/files/dw?a=d291106a0b

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

:bow: Благодаря "Shopa" !
Цитирай

Shopa написа:
fenomen_1 написа:Хора, имам проблем и въпреки цялото четене, не ми се получават нещата. А може и да съм прекалено прост и да не го правя както трябва, но не мога да преинсталирам телефон и да го върна във фирмения му вид.

Четох, натискат, правех и в момента телефона ми само зарежда, стига до логото и там си остава !

Телефона го купих с някакъв ром, мисля 4.0.3 или нещо такова беше.. Исках да го върна към 2.3.6

Слагах някакви файлове в папка dload - написа ми Failed eror или нещо такова и от тогава телефона ми е неизползваем!

Моля, който има решение на проблема да обясни като за малоумник / Кой файл, от къде да го взема и в каква последователност да направя нещата, че да стане да си подкарам телефона? /

Ама наистина като за малоумник, и ще се радвам ако някой направи видео с това, защото няма нито едно в мрежата (или аз поне не намерих) където да видиш как се слага Stock-ов ром, как се слага рекъвъри или как се слага custom ром.

Имах преди galaxy ace gt s5830i - е за него имаше 3000 видеа. Хиляда пъти със 1000 рома съм го преинсталирал, но тук не мога да се справя.

Благодаря предварително за помощта !
Не си играй с рекърварита писал съм ти на лично.Ако има нещо неразбрано пиши. Android


Здравейте, за съжаление и аз имам същия проблем. Удобно ли ще е и на мен да ми обясниш как да си върна телефона към 2.3.6.
Цитирай

А бе вие тая тема четете ли я изобщо-теглиш В886 разархивираш-сваляш папка dload вътре е update.арр файла.Слагаш папката на празната SD или в памета на телефона след което има няколко начина за ъпдейт от менюто на тела или изключваш вадиш батерия за около минута слагаш задържаш клавишите за усилване-намаляване и за включване и когато тръгне да копира е готово-първия път тела зарежда по-бавно.Ако даде грешка при зареждането на софта не се отчайвайте опитайте пак по някои от другите начини или с друг софт или с някои от пачовете за премахване на определен софт например В929 или В939 играчка си е ама те тъй стават нещата-гледай те батерията да е напълно заредена-всичко което правите на вашите телефони си е на ваша отговорност-по нагоре в темата има качени софтуери и пачове.Успех Android

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай

Пичове ,трябва ми бележника (нотепада)  оригиналния от 2.3.6. ПОМАГАЙТЕ  !

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)