Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ICS за Huawei U8860 Honor .Честито !
#26

По същият нсчин,покойто си сложил и ICS.
Цитирай
Аксесоари
#27

А този update за ICS трябва да го изтрия предполагам, но след като си го върна на 2.3.6 ли ?

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#28

По същия начин ама виж какво пише в линка за ъпдейтването до ICS. "To Remember:
This tutorial is only for installing Android 4.0.3 official firmware on Huawei Honor U8860. Please do not try on any other Huawei Honor variants."

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#29

Aз го върaх по същият нaчин,по който сложих ICS.
Цитирай
#30

milenorcev написа:Aз го върaх по същият нaчин,по който сложих ICS.
Извинете може би на предната страница сте обяснили - защо го връщате към старата версия, новата не работи ли добре... Huh

note[II]
Цитирай
#31

Бaтериятa пaдa бързо,рaзделителнaтa спосонбност нa дисплея е по-лошa.
Цитирай
#32

Здравейте.А колко държи батерията с 2.3.6 и колко с ICS.
Колебая се между Хонъра и Sony xperia go

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#33

Ясно за новия Андроид, може би ще го оправят с някое ъпдейтче ...
Чудя се между този модел и Нексус S, предлагат ми ги на близка цена, но Нексус-а няма гаранция и се притеснявам дали няма да му стане нещо, все пак не знам колко са ремонтите на свободна цена, а HUawei е с Виваком-гаранция още доста... Sad :|

note[II]
Цитирай
#34

Ами взимай хуауей няма да съжаляваш,телефона е добър,доста.
Цитирай
#35

И все пак ако може някой да сподели -колко му държи батерията със стоковия ROM с ръчкане и без.

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#36

Ами зависи на колко ръчкане ще го подлагаш! Два дни спокойно можеш да изкараш с умерено бърникане. Ако го използваш постоянно е нормално по-бързо да ти пада.

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#37

Хораа, и аз съм вече с този телефон, много ми допада - хубави първи впечатления.
Със стария Андроид е. Ако чакам сам да се обнови след колко време се очаква - ще си правя всеки ден проверка за актуализация на софтуеъра. Нещо с тази другата процедура няма да мога да се справя ... Sad

note[II]
Цитирай
#38

Monnie написа:Ами зависи на колко ръчкане ще го подлагаш! Два дни спокойно можеш да изкараш с умерено бърникане. Ако го използваш постоянно е нормално по-бързо да ти пада.
Имах предвид ако се използва само за разговори ако се използва - 4 дни дали няма да изкара.
Колебая се между него и Sony Xperia go.На сонито му дават повече престой в стенбай - нищо че е с по малка батерия.

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#39

mely написа:Колебая се между него и Sony Xperia go.На сонито му дават повече престой в стенбай - нищо че е с по малка батерия.
Извинявай,че се намесвам, без да ме питат, но този Huawei е страхотен, мисля че е по-голям и от този, който искаш. Аз специално исках нещо от среден до голям, 4 инча е перфектно Smile
И този аспект имай предвид,ако си с по-големи пръсти като мене .

note[II]
Цитирай
#40

artpop написа:
mely написа:Колебая се между него и Sony Xperia go.На сонито му дават повече престой в стенбай - нищо че е с по малка батерия.
Извинявай,че се намесвам, без да ме питат, но този Huawei е страхотен, мисля че е по-голям и от този, който искаш. Аз специално исках нещо от среден до голям, 4 инча е перфектно Smile
И този аспект имай предвид,ако си с по-големи пръсти като мене .
Абе с големи пръсти съм но общо взето не си играя с телефона.На мен ми трябва за имейли .....абе общо взето за работа.Така че и дисплея не е чак такова преимущество 0.5 инча отгоре.Въпроса е как държат батериите им.

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#41

Ами все пак е смартфон, така че няма как да се надяваш да те кара чак 4 дни.

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#42

И в момента съм със смартфон Nokia /и то от 3 години/ама ме кара по 6 дни с включено 3G.Така че работата май не е до това дали съм със смартфон.Попитах конкретно.Надявах се да получа и такъв отговор.Затова и първо питам и след това купувам.Ако искам и Нексус ще си взема но той държи - точно ден и половина..............така че.......

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#43

mely написа:И в момента съм със смартфон Nokia /и то от 3 години/ама ме кара по 6 дни с включено 3G.Така че работата май не е до това дали съм със смартфон.Попитах конкретно.Надявах се да получа и такъв отговор.Затова и първо питам и след това купувам.Ако искам и Нексус ще си взема но той държи - точно ден и половина..............така че.......
Колега взимай си телефона смело ,при мен телефона с известно ръчкане и говорене си кара по 4 дни,все пак този телефон дпечели вниманието на света именно с издръжливостта на ббатерията си и невероятните възможности с които се конкурира с големите и наложили се марки на пазара.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#44

Ей това вече е отговор :cheers:

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#45

Колеги,някой пробва ли вече miui ром-а?
Цитирай
#46

Аз пак да попитам - да го чакам ли сам да се ъпдейтне до Сандвич,или трябва сам с файла от сайта на хуауей да се оправям.... :?

note[II]
Цитирай
#47

Дали ще има Jelly bean за модела, някой чул ли е нещо? :unknw:

note[II]
Цитирай
#48

Колеги,гледам някалъв ICS от 28.08.2012.Някой пробвал ли го е,оправена ли е рзолюцията и издръжливостта на батерията?
Цитирай
#49

milenorcev написа:Колеги,гледам някалъв ICS от 28.08.2012.Някой пробвал ли го е,оправена ли е рзолюцията и издръжливостта на батерията?
Я дай линк,колега. Аз съм с един пак изровен от дайта им,но не този от 5-я пост . Имам го свален,но не помня от къде точно го дръпнах. Разликата е например,че имам 3 теми за началния екран - стандартен андроид, бриз и изгрев; горе в падащата лента имам шорткъти за мобилна мрежа, wi fi и т.н. и като цяло върви по-добре от този в темата не ми лагва толкова, дори хич. Бятерията си е обаче един ден при интензивно работене с телефона.
Мисля обаче че преди 28 го сложих .... Ако се не лъжа... Може и след това да е било ... нещо за германия пишеше, че ми еандроида ...Имам го на компа ще го кача,ако някой иска да пробва.

note[II]
Цитирай
#50

http://www.huaweidevice.com/worldwide/te...=3834&tb=1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)