Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ICS за Huawei U8860 Honor .Честито !
#51

milenorcev написа:http://www.huaweidevice.com/worldwide/te...=3834&tb=1

Първото е сега, което съм сложил - версията от 30.08.
Гледам в телефона,че за версия ми дава V100R001C00B923SP01, така че това е файла, който ползвам в момента и е по-добре от предните. Очаквам да подготвят и 4.1 за телефона, дано стане!

note[II]
Цитирай
Аксесоари
#52

Резолюцията по-добре ли е с този,че преди имаше голяма разлика между 4.0 и 2.3 в полза на 2.3?
Цитирай
#53

milenorcev написа:Резолюцията по-добре ли е с този,че преди имаше голяма разлика между 4.0 и 2.3 в полза на 2.3?
Ами добре е, т.е. не съм усетил разлика :wall: :wall: :wall: :wall:
Нещо да проверя ако трябва ..

note[II]
Цитирай
#54

Не се сещам какво,просто като го сложих тогава,някак си неше по-лоша резолюцията,по-зърнест някак си стоеше дисплея.Довечера,ако имам време ще пробвам и ще споделя.
Цитирай
#55

Колеги,пробвах ICS,много е добър.Няма нищо общо с предния.Резолюцията е оправена,сега да видим как ще е батериятаWink
Цитирай
#56

milenorcev написа:Колеги,пробвах ICS,много е добър.Няма нищо общо с предния.Резолюцията е оправена,сега да видим как ще е батериятаWink
Да и аз така го оценям, няма голям лаг, батерията ми е 1 ден но аз го ровя много постоянно .. :tease:

note[II]
Цитирай
#57

Ами тоя Хуауей се оказа много доволен телефон;-)
Цитирай
#58

Колеги даите още малко инфо и впечатления за телефоните ви със Сандвича.Много съм се наточил на него и определено искам да го ползвам с 4.0.Доволни ли с сте от избора си?
Цитирай
#59

Ползвал съм колега примерно доста htc-а,но от това,което показа хуауей хонор за парите си направо ме разби.Даже почвам да си мисля,кога ще пуснат следващият модел,за да си го взема.
Цитирай
#60

Да се присаединя и аз към клуба на Huawei Honor.Телфончето е прекрасно като за първи впечатления.Сега остава да мина на Сандвича,като за това нещо ще чакам малко и ще събирам още впечатления от тези които вече го имат.Страхотен телефон.Поздрави на всички!
Цитирай
#61

vali77 написа:Да се присаединя и аз към клуба на Huawei Honor.Телфончето е прекрасно като за първи впечатления.Сега остава да мина на Сандвича,като за това нещо ще чакам малко и ще събирам още впечатления от тези които вече го имат.Страхотен телефон.Поздрави на всички!
Колега, остани с gingerbred-a, аз два пъти слагах различни сандвичи, с последния цитиран по-нагоре изкарах 1 месец, но като го понапълних с приложения и ми лагваше и ме изнервяше и от вчера съм с Gingerbred-a - идеално си работи с него, не знам, според мен така ще ти е по-полезен.

note[II]
Цитирай
#62

Благодаря за мнението ти.Би ли казал как се върна джинджера?Пак ли като при ъпдеита за санвича.Обесни с две три думи и на другите ще и е интересно и полезно.Успех и чакаме по-качествен софт.
А между другото пробва ли този които е официален за Русия?Ако не си го намерил пиши ще те упътя.
Цитирай
#63

vali77 написа:Благодаря за мнението ти.Би ли казал как се върна джинджера?Пак ли като при ъпдеита за санвича.Обесни с две три думи и на другите ще и е интересно и полезно.Успех и чакаме по-качествен софт.
А между другото пробва ли този които е официален за Русия?Ако не си го намерил пиши ще те упътя.
Не, май не съм за Русия. За Германия слагах и за Финландия мисля,че беше, което беше по-стабилно но пак взе да лагва...а не е да слагам кой знае какви тежки програми.

Ами където са линковете за новите версии надолу има и за 2,3 и по същия начин качаш папка dload на сд-картата и го ъпдейтваш.
http://www.huaweidevice.com/worldwide/do...e=software
Ето тук сега съм с това: HUAWEI Honor firmware(U8860,Android 2.3,V100R001C00B886,General Version)

note[II]
Цитирай
#64

Аз пък съм супер доволен от четворката.Мен ако питаш,пробвай и двата андроида и който по-те кефи с тоя оставай.
Цитирай
#65

Здравейте, реших и аз да си ъпдейтна андроида, но се получава следният проблем. Първата стъпка (unpaking) минава нормално и когато вече трябва да се инсталира казва update faild. Някой имал ли е този проблем и на какво може да се дължи. Всичко правя по описания начин по горе. Благодаря педварително за отговорите.

P.S това е съдържанието на файла sd_update.log - Failure: OSBL°ж±ѕЖҐЕдК§°Ь.
dload_sd_ram_data_proc->(retry >= DLOAD_RETRY) failed!
Failure: OSBL°ж±ѕЖҐЕдК§°Ь.
dload_sd_ram_data_proc->(retry >= DLOAD_RETRY) failed!
Цитирай
#66

Дали имаме шанс за Jelly Bean, както Nexus S го поддържа,защо и ние да не можем. :facepalm:

note[II]
Цитирай
#67

Ти не харесваш сандвича ,а питаш за бонбонките?!Препоръчам ви руската версия на санвича,държи се не по зле от бисквитата.Яде повече рам но работи добре.А и затова си купих този телефон да го ползвам със сандвича,аз бисквита си имах и на лг-тп.
Поздрави и честито за вниманието на модераторите за отделната тема!
Цитирай
#68

vali77 написа:Ти не харесваш сандвича ,а питаш за бонбонките?!Препоръчам ви руската версия на санвича,държи се не по зле от бисквитата.Яде повече рам но работи добре.А и затова си купих този телефон да го ползвам със сандвича,аз бисквита си имах и на лг-тп.
Поздрави и честито за вниманието на модераторите за отделната тема!

Moже ли линк?
Просто не искам да ми лагва, дори последно със Сандвича не бях сложил много приложения,за да не го натоварвам и пак ми лагваше :wall:
Ще опитам и руската и ако и тя не стане се отказвам и ще си седя с Gingerbread Smile :coffee:

note[II]
Цитирай
#69

http://www.huaweidevice.ru/updates.html
Заповядаи и успех!
Цитирай
#70

vali77 написа:http://www.huaweidevice.ru/updates.html
Заповядаи и успех!
Сложих го, добре работи, но нещо мобилният нет не ми върви, а всичко е настроено.
Обаждания, смс, всичко бачка, само мобилен нет ....Много странно.

note[II]
Цитирай
#71

artpop написа:
vali77 написа:http://www.huaweidevice.ru/updates.html
Заповядаи и успех!
Сложих го, добре работи, но нещо мобилният нет не ми върви, а всичко е настроено.
Обаждания, смс, всичко бачка, само мобилен нет ....Много странно.

Ако си на М-тел прати смс за да ти пратят настройките!

Имам въпрос, дали фм радиото работи, защото на две от версиите неработи. Сканира за станций уж намира някакви, но после нищо не се чува.
Цитирай
#72

k_borisow написа:
artpop написа:
vali77 написа:http://www.huaweidevice.ru/updates.html
Заповядаи и успех!
Сложих го, добре работи, но нещо мобилният нет не ми върви, а всичко е настроено.
Обаждания, смс, всичко бачка, само мобилен нет ....Много странно.

Ако си на М-тел прати смс за да ти пратят настройките!
Na глобул съм,досега не е правило проблем която и версия да сложа...
Сега няма как да проверя Радиото,че не намирам слушалките си Huh

note[II]
Цитирай
#73

Здравеите-пробвах много сладоледи някои ставаха други не но въпроса ми е в момента съм с Френската версия В927 и няма махане някои да помогне-62карнел нещо си.Искам да си върна В923-59карнел.Но на всички които пробвах ми дава грешка.

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай
#74

При мен всичко си работи ОК.Радиото,мобилния нет всичко е 6.
А за пича с проблемния вренски софт,мога да ти предложа да си сложиш едно рекавъри,след което го флашваш с произволен ром и пробваи пак да се върнеш назад.Незнам какво друго да ти предложа.Успех!
Цитирай
#75

Не мога да му сложа рекавъри.Дава ми розов екран и до тук.Някои ако му разбира да напише по-подробно като за начинаещ.Благодаря

Prestigio MultiPhone PSP8500 DUO - Star HD9000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)