Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][ICS][JB] MIUI V4 Android 4.1.2 - за GN i9250

Версията е 4.2.2, може би след време ще скочат и на 4.3. Все пак само за SGN и Nexus 4 версиите са базирани на 4.2.2 за всички други са още 4.1.2.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
Аксесоари

искам да питам , като тулкита не подържа все още версия 4.3 какво да права че да инсталирам miui !?Версия 11.1 все още няма 4.3 джели бийн , иначе адски много ми харесва вида на miui и много ще се радваМ да го инсталирам Smile

LG Nexus 5
Цитирай

Да съживим малко темата.

Кой от кернелите за Galaxy Nexus работи с MIUI? Споделете Вашия опит!

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Mpokang v10 1080p.

Флашваш непосредствено след РОМа преди рестарт.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
Сравнение със МИУИ кернела е мн добре
Цитирай

Здравейте. Понеже чета из XDA за някакви ромове, кернели добавки бъгове нестабилни и още по нестабилни... а гледам вие хора си се оправяте, бихте ли ми казали как мога да го подкарам и да получа що- годе daily driver?
МерсиSmile

Google Pixel
Цитирай

Hopekiller написа:Здравейте. Понеже чета из XDA за някакви ромове, кернели добавки бъгове нестабилни и още по нестабилни... а гледам вие хора си се оправяте, бихте ли ми казали как мога да го подкарам и да получа що- годе daily driver?
МерсиSmile
намери ме в скайп,ще ти помогна.

Motorola X Play
Samsung Galaxy S III Neo GT-I9301I-Rooted
Samsung Galaxy Nexus GT-i9250
Цитирай

Моля за малко помощ!! :capitulation: Май успях да си софт-брикна телефончето... Изпълних всички стъпки до [Изображение: oufxyGL.png] Но не успях да намеря .zip файла....Изписва ми "No OS installed!!" От тук нататък как да процедирам. Smile :wall:
Ъп... Флашнах си стоков ром с Nexus Root Toolkit. Довечера ще мъча пак MIUI-то.

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай

Нещо не мога да се оправя с последните версии, не мога да ги инсталирам през CWM постоянно дава грешка във някакъв файл.

Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)