Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Благодаря! Значи се връщам на 4.1.1.

п.с. Още снощи се върнах на 4.1.1. За цяла нощ батарията на таблета (рядко го закачам към дока) е паднала от 93% на 90%, което е доста добре. Само за сравнение да споделя, че след ъпдейта до 4.2.1 за една нощ пада с около 25% и за два дни е почти на 0. Ако някой се интересува как върнах стария ROM 4.1.1, следвайте тези инструкции.
Цитирай
Аксесоари

osprey написа:Док станция 219 лв. http://ardes.bg/tablet-accessories/Asus+TF300T-42193 http://www.speedcomputers.biz/product/do...300t-bjal/ засега по-евтина не съм намирал.
тук намерих и по евтини http://www.pic.bg/komponenti/tableti/asu...blue-62494 http://www.pic.bg/komponenti/tableti/asu...hite-59975 Smile
Цитирай

Четох но неможах да видя дали някои е написал нещо за hdmi порта.В смисъл мога ли чрез hdmi кабел да свържа таблета с телевизора и да гледам филми на големия екран.И самия asus transormer tf300t какви видео формати чете. Smile
Цитирай

За видео чете всичко, но си зависи от плеъра, до сега не съм попадал на филм, който да не върви. Обикновено свалям 720p или 1080p и гледам в колата. докато сина е на тренировка. HDMI порта не съм пробвал, тъй като към телевизора имам свързах HD плеър с голям хард диск и просто не ми е необходим. Не знам защо на таблетите слагат тия портове, кой ли ще си "върже" таблета към него... Защо ви е тоя док? Аз моя изобщо не го нося с мен, а и почти не ми се налага да ползвам. Предимство е, че и в него има батерия, но не си мислете, че с него ще имате нещо като лаптоп с Windows. Просто Android е друг вид операционна система... Голям зор виждам понякога при маркиране, копиране и вмъкване на текс... Голямо дърво е в това отношения, работа която става за секунда при Windows, при Android може да се мъчиш десетки минути, а има текстове, които изобщо не могат да се маркират и копират...
Цитирай

tonie89 написа:Четох но неможах да видя дали някои е написал нещо за hdmi порта.В смисъл мога ли чрез hdmi кабел да свържа таблета с телевизора и да гледам филми на големия екран.И самия asus transormer tf300t какви видео формати чете. Smile
Може да гледаш на телевизора без проблеми. Аз използвам BS плеар, чете всичко ,обаче за да ти излязат субтитрите трябва от настройките на плеара да промениш декодирането на софтуерно. HDMI кабела ми е версия 1.4.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

Момчета имам някакъв проблем с Wi-Hi-то, като го пусна ми дава че има връзка, показва ми че сигнала е пълен, но няма нет. А като се свържа към Wi-Hi с телефона или лаптопа си имам интернет. Ето и снимка:
[Изображение: 977330_626588880701876_821556015_o.jpg]
дайте идеи какво може да е?

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

Проблема ти идва от рутера. Пробвай с друг. Понякога има несъвместимост между рутер и таблет. Пробвай да смениш криптирането, ако трябва за малко остани без за проба...
Цитирай

От телефона направих мрежа и пуснах интернет, и пак същото. :wall:

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

Приятели, здравейте! Знаете ли от къде е най-изгодно да се закупи док с клавиатура за таблета? Мой приятел има същият и си търси, но не му се дават много пари. Също така, и ако някой от вас продава, нека ми пише, аз ще ви свържа с момчето.
Цитирай

lino_ventura написа:Приятели, здравейте! Знаете ли от къде е най-изгодно да се закупи док с клавиатура за таблета? Мой приятел има същият и си търси, но не му се дават много пари. Също така, и ако някой от вас продава, нека ми пише, аз ще ви свържа с момчето.



Здравей Smile
При мене във Велинград имам един приятел който продаваше Docking Station ама не съм сигурен дали е продал или още си стои.Ако нещу дай некво телефонче за връзка или Skype Smile

Поздрави ! Smile

Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life...have the courage to follow your heart and intuition. - Steve Jobs <------------ Smile
Цитирай

Някой да даде информация за какво е новия ъпдейт?
Снощи дойде, 60 и няколко МБ.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Това за Т-версията или за TG. Че миналия път ъпдейта за TG дойде след месец и нещо.
Това, което очаквам е да оправят смученето от батерията, че си заминава за норматив и нещо ми запецва като го отключвам.
Цитирай

Таблетът ми е TG версията.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Това с батерията ме накара да се върна на 4.1.1, други ядове нямах. Я кажете след новия ъпдейт дали е оправен този проблем, за да не пробвам излишно?
Цитирай

Аз нямам проблеми с батерията, нямах и преди този ъпдейт.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Проблема при мен беше не за зареждането, а за по-бързото изхабяване. При едно и също ползване при 4.1.1 държи към 6.5-7 часа, а при 4.2.1 едвам стига до 5 часа. Ако това не е проблем... Мен не ми трябва нова операционна система, а издържащо колкото се може повече устройство. Я дай скрийншоти да видим, дали наистина нямаш проблем - "Настройки", "Батерия", "Екран" ,когато батерията ти е на финала.... И аз ще дам, да сравним.
Цитирай

Не ми остава време да го ползвам толкова много напоследък и затова не мога да потвърдя твърдо за батерията.
Следващата седмица съм в отпуск и вероятно ще мога да го натоваря и да ти кажа колко издържа.
:cheers:

EDIT: А получи ли новия ъпдейт преди няколко дни? И ако да, няма ли промяна?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Ъпдейтнах още когато дойде 4.2.1, търпях го към месец и ми писна. Върнах 4.1.1 и сега всичко е наред. Новия ъпдейт не съм пробвал, но ако някой потвърди, че батерията издържа, колкото при 4.1.1, не бих се колебал да пробвам.

А и предимството на 4.1.1 пред 4.2.1 при TG е, че имам руут, без да отключвам буут лоадера. Явно от Asus са се усетили, защото при Т версията същия начин на руутване, работи и при 4.2.1.
:cheers:
Цитирай

Една добра новина... за нашите таблетчета ще има Android 4.3 Update - Q3, 2013, тук.
Цитирай

Извинявам се, че отново пиша в нов пост, но само така ще го видят повече хора. Който не е доволен от новите ъпдейти нека подпише петицията, която върви в руските форуми - http://www.change.org/ru/%D0%BF%D0%B5%D1...se-hear-us
Цитирай

Vami написа:Извинявам се, че отново пиша в нов пост, но само така ще го видят повече хора. Който не е доволен от новите ъпдейти нека подпише петицията, която върви в руските форуми - http://www.change.org/ru/%D0%BF%D0%B5%D1...se-hear-us
:thumbup: подписано

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

tonchita написа:Здравейте бих искала да питам,след ъпдейта някой има ли проблем с таблета, в смисъл аз имам проблем с торента за филми,просто не мога да ситегля сериалите до преди това ставаше,буквално до преди ъпдейта.Друг проблем ми е gmal-а,ако не го рефрешна не си получавам писмата,просто не влизат.Не знам какво се случи,нищо не е пипано.

Здравейте отнов,аз продължавам да не мога да тегля смених няколко торент клиента, ресетнах, какво ли не правих е няма и няма,не мога да тегля от замунда и това си е :wall: ,ако някой знае как се решава този проблем,ще се радвам да сподели,благодаря ви предварителноSmile
Цитирай

Здравейте Вчера ми дойде някъква системна актуализация 50 мб. Някой да знае къкво съдържа ?
Цитирай

Здравейте. Вече и аз съм собственик на TF300T и имам няколко вапроса.
1.Като закача таблета към дока веднага тръгва да зарежда батерията на таблета независимо че не е паднала напълно така ли
трябва да бъде или има някаде да се промени ?
2.Немога да го свържа с лаптопа за трансфер ( с УСУ 8 е < http://learnfree.eu/mini/features?lang=bg > )
За таблетчето мога да кажа добри думи ASUS са се постарали . Много блести през деня но ще си взема протектор и се надявам да се оправи.
Благодаря предварително.

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай

1.нормално е.Не мисля че може да се променя.
за второто не мога да ти помогна защото аз съм с уиндолс.
нека някой колега да изкаже мнение.

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)