Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Държи достатъчно, според мен с батерия няма проблеми, да не говорим, ако се сложи и dock (за да се пише). Като цяло таблетът си е супер, доволен съм, но моя май ще го шитна, че почти не го ползвам, играя мн рядко на игри, за browse просто не мога да отвикна от laptop'a/windows'a... свикнал съм постоянно едната ръка да ми е на мишката, а другата на клавиатурата за по-бързо копиране/пействане и т.н.. Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, от няколко дни съм с tf300tg и ми изкара, че има ъпдейт към jelly bean, но не поддържа флаш плеър и въпрсът ми е дали има някакво лекарство, за да се отварят страници с флаш, затова и не съм го инсталирал все още. Извинявам се за глупавия въпрос, прочетох цялата тема,но не ми стана ясно
Цитирай

Инсталираш мозила броузер и флаш и си готов.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Би трябвало и стоковия да върви с флаш , независимо от предупреждението Smile
Цитирай

lead_head93 да ти е честит таблета и със здраве да си го ползваш Rock попринцип стоковия браузер си подържа флаш без проблеми
Цитирай

Не иска да ми отваря клипове във Vbox. Изписва ми че няма флаш за тази ОС.
Дайте решение :wall:

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай

пробва ли през mvbox?

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай

kolia76 написа:Не иска да ми отваря клипове във Vbox. Изписва ми че няма флаш за тази ОС.
Дайте решение :wall:
Решението е да са използва търсачката https://www.androidbg.com/forum/topic435...layer.html

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

Момчета имам малък проблем с дисплея, бялото е много силно и понякога трудно се чете особено във фейсбук. Дайте идеи какво да права ?

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

Имам един въпрос - в книжката пише че трябав да зареждам 8 часа преди първото ползване- това значи ли 8 часа да не включвам таблета, или може да си работя спокойно ; ДДД
Цитирай

Спокойно си работи :cheers:
Цитирай

Мерси за бързия отговор, не мога да му се нарадвам още Dance



пп- сега прочетох темата, да разбирам ли че игрите и програмите от руския сайт тръгват и на не-руутнато у-во?
Ако да- как точно се инсталират. Сори за тъпите въпроси, обаче за сефте хващам андроид Big Grin
Цитирай

изискват root Wink

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай

?

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

Предполагам знаеш какво е рут и по-всяка вероятност ти намеква , че има добри програми за регулиране на характеристики на дисплея , които изискват рут Smile
Цитирай

не всички програми от руския сайт изискват рут пише си в инструкциите :capitulation:
Цитирай

biggl написа:не всички програми от руския сайт изискват рут пише си в инструкциите :capitulation:
Ясно е, че не всички програми изискват рут, но ако искаш да променяш системни настройки, приложения и т.н. няма начин без рут Smile За това как се инсталират игри и приложения има важна тема, която трябва да се прочете Smile Иначе за да сваляш от руския сайт ти трябва регистрация Smile
Цитирай

За кой руски сайт говорите? Защото, ако е tegra3.ru ,не ти трябва нито регистрация, нито рут за да сваляш приложения и игри. Естествено някой от програмите изискват рут ,но и в маркета някой програми изискват. Почти всичките ми игри са сваляни от там.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

Форумът на 4pda.ru, като сайтът има и приложение под формата на маркет Smile
Цитирай

Boby13 написа:Форумът на 4pda.ru, като сайтът има и приложение под формата на маркет Smile
Ааа, ясно за там наистина трябва :cheers:

Honor View 20 8GB/256
Цитирай

Здравейте отново, днес ъпдейтнах до jb 4.1.1 и това което ми се наби на очи е, че когато завъртам таблета от вертикално в хоризонтално положение иконите изчезват за известно време(5-10сек). Някой забелязал ли е подобно нещо, бъг ли е това или?
Цитирай

А след ъпдейта направили хард ресет ? При проблеми е задължителен Smile
Цитирай

Хард ресет е да го включа, докато задържам бутона за намаляне на звука и после го оставя да се включи само, нали?
Ако е то, направих го, но не помогна, обаче фактори ресета ме спаси , от което си вадя извода, че някое приложение е бозило.... Smile
Цитирай

1nt3grat0r написа:Хард ресет е да го включа, докато задържам бутона за намаляне на звука и после го оставя да се включи само, нали?
Ако е то, направих го, но не помогна, обаче фактори ресета ме спаси , от което си вадя извода, че някое приложение е бозило.... Smile
Това с бутона за звука не е ... Wink Иначе хард и фактори ресет са едно и също нещо Smile
Цитирай

Мерси за разяснението Smile
Това значи ли, че при всеки евентуален ъпдейт ще трябва всичките ми файлове и приложения да бъдат трити и качвани повторно :confused:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)