Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300

Някой има ли следния проблем? Влизам в Меню > Настройки > Всичко за таблета > Състояние и получавам съобщение: Настройки спря! Иначе новия лънчер ми харесва доста повече. Не съм правил фактори ресер.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги! Има нещо, коете много ме ядосва и ми е страно при таблета ми. Имате ли идея защо една голяма част от игрите бавят и дори зацепват ? Странно е нали уж е енВидиа Тегра 3 не знам си кво..... батман например трудно го подкарвам даже..... въри с има няма 10 кадъра в секунда.... даже са много.... НФС-то и то лагва доста на моменти. На какво се дължи проблема ?

П.С Пиша въпроса си и тук защото по отделната тема интерес няма Smile
Цитирай

Здравейте бих искала да питам,след ъпдейта някой има ли проблем с таблета, в смисъл аз имам проблем с торента за филми,просто не мога да ситегля сериалите до преди това ставаше,буквално до преди ъпдейта.Друг проблем ми е gmal-а,ако не го рефрешна не си получавам писмата,просто не влизат.Не знам какво се случи,нищо не е пипано.
Цитирай

А направи ли му фактори ресет след ъпдейта? Обикновено от това идват проблемите...
Цитирай

Vami написа:А направи ли му фактори ресет след ъпдейта? Обикновено от това идват проблемите...

Аз пак като блондинка да попитам какво е това? Smile
На всицкото отгоре сега и chast от буквите ми спряха,като комбинацията на ch,sh,sht
Цитирай

Ресета връща таблетчето в заводско състояние, да го наречем форматира, като изтрива всичко допълнително инсталирано/качено от теб. Влизаш в настройките/Резервни копия и нулиране/Възстановяване на фабрични настройки и така го ресетваш.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

pikpik написа:Ресета връща таблетчето в заводско състояние, да го наречем форматира, като изтрива всичко допълнително инсталирано/качено от теб. Влизаш в настройките/Резервни копия и нулиране/Възстановяване на фабрични настройки и така го ресетваш.
Много благодаря,подозирах че е нещо такова,защото "Рестартирах" един вид бг клавиатурата и се оправиха ч-то и ш-то Smile Благодаря Smile
Цитирай

днес май ми се развали speakera рестартира ми се таблета и от говорителя се чуваше пращене и сега се чува много слабо май ще трябва да го нося на ремонт :angry:
Цитирай

Здравейте колеги!Искам да попитам дали има някаква опция като играя игри като Асфалт например мога ли да контролирам от докстейшън клавиатурата
Цитирай

Някой да знае нещо за ъпдейта на TG версията? Още няма JB.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

За нашите все още нищо няма за JB 4.2.1. За другите освен официален ъпдейт, има вече сумати ромове... Не, че не стават и за нашите, ама си ми трябва 3G-то Smile
Цитирай

Странно защо не ми открива ъпдейта :confused: Аз съм с 4.0.3 и преди намираше ъпдейт за 4.1 но аз не подтвърдих и сега не намира дори и него...Някакви идеи?

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай

Виж тук за възможните начини на ъпдейт.

Цитирай

пробвах и чрез SD карта но ми дава грешка...Ето какво се случва:
-първо си изтеглх WW версията за моето у-во от сайта на ASUS.
-Разерхивирах и копирах на картата с памет(Мисля че тук ми е грешката,аз просто пуснах zip файла,без папки,без директории)
-Мушнах картата и изчаках да открие файла
-Таблета се изключи и се показа Андроидчето
-След около 2-3 минути,веднага след андроидчето се рестартира и ....НИЩО :wall: излвзе съобщение ,че не е обновено поради грешка
(Unknown Error)
пробвах три пъти и резултатът е същия.Моля за съвети

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай

Сваления zip се разархивира само веднъж примерно от WW_epaduser_10_4_3_9_UpdateLauncher.zip до WW_epad-user-10.4.3.9.zip и се копира директно в корена на картата. Преди това е добре картата да бъде формарирана.

Ако пак не стане, направи му един фактори ресет и няма начин да не стане.
Цитирай

След ъпдейта до 4.2.1 батерията пада за по-малко от 1 ден.Някой да знае нещо?
Цитирай

Направи си factory reset , при мен няма такива проблеми.
Цитирай

вече и аз ъпдейтнах успешно :coffee:

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай

Търсих информация стъпка по стъпка как да рутна моя таблет asus tranasformer pad ft300t s jelly bean 4.2.1. но никъде не намерих моля помогнете за да го оправя та да ми върви всичко намерих теми за рутване но не и за асус и не съм сигурен дали ще се получи затова тука си задавам въпроса ако може моля посочете ми тема.
Благодаря ви!!!
Цитирай

Погледни тук. За да видиш поста, ще ти трябва регистрация. Има всички необходими файлове, а и стъпките са описани в картинки.
Цитирай

Да но ми дава че информацията е била изтрита и това не ми върши работа Sad
Цитирай

А прочети ли, че трябва да си регнат??? Не е изтрита, регистрирай се. Да не мислиш, че ще взема сега да превеждам поста и да го качвам тук...

[Изображение: asustransformer.jpg]
Цитирай

Не не мисля но мисля че след като е създаден форум би трябвало да бъде добре поддържан както е с руснаците те са си го направели за тях за да им е лесно
Цитирай

И аз си мисля , че преди да пишеш трябва да научиш малко граматика.
Никой тук не е на заплата и няма да търпи такъв тон.
Цитирай

на никой не повишавам тон. Регистрирах се още преди да ми се каже да го направя но пак не ми зареждаше снимките затова и писах. Относно миналия пост смятам че съм прав. А как да науча граматиката като я няма обяснена като за идиоти че да може всеки да я разбере? Има я но е за други устроиства или поне може да се събере на едно место и да се напише примерно това става за 5-6-7 марки устроиства че да разбера а аз питам глупави въпроси защото за моя асус няма необходимата за мен информация. Смятам че съм си с правото
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)