Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300
#1

Ако има притежатели на таблета тук във форума, нека да споделяме полезна информация в тази тема.
Цитирай
Аксесоари
#2

Най после тема и за нашия красавец Rock

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#3

Мм да Big Grin време беше :Д та нека тези които имат този красавец или смятат да си го взимат да пишат своите отзиви,проблеми, мнения... Big Grin
Цитирай
#4

Здравейте, аз от скоро съм собственик на таблета. Като цяло съм супер доволен от него. Сам си предлага да се ъпдейтва, темата на ICS е супер. Вярно ли е, че дървото си сменяло цветовете според сезоните? Много ми е любопитно да разбера. Имах един проблем, на които не съм се натъквал скоро, но ще споделя какво се случи. Реших да попремахна активни приложения с цел да се намали използваната РАМ памет и съответно натоварването на процесора. И... изведнъж на игрите започваше след кратко ползване на премигва екрана като движение в картината липсваше. Просто премигваше докато не излезеш от приложението чрез иконката HOME. Стреснах се яко, защото тъкмо го бях взел... и да се окаже някакъв дефект :mad: :wall: Поразрових се из форумите и Ю Тюб и съветът, който помогна беше да се рестартира таблета. Всичко се оправи! Така че ако обичате да бърникате там където не ви е работата, това е решението Rock Dance Друго, което малко ме дразни, но аз лично мога и без това, е флаш плеъра. Еми просто не работи във всички сайтове. На места си работи, на други не... Има такива бутони по сайтовете и колкото и да се опивам да "натисна" целия екран става син за кратко и се зарежда наново... Ако имате съвет, ще съм много благодарен! Батерията при мен издържа 8 часа, както си е по характеристики. Нямам докинг станция, но си търся такава. Така че съм отворен за оферти! Аз лично съм дори впечатлен от таблетчето, защото досега не е имало нещо, което на лаптопа да мога да правя, а на таблета не! За мен си е една добра смяна, все пак друго си е да държиш в ръката си целия свят все едно е книга (700г.), а не да нарамя двукилограмовия лаптоп и ... Поздрави и очаквам да прочета и вашите впечатления!

Asus Transformer Tab TF300TG
RevoPhone K850
Цитирай
#5

Док станция 219 лв. http://ardes.bg/tablet-accessories/Asus+TF300T-42193 http://www.speedcomputers.biz/product/do...300t-bjal/ засега по-евтина не съм намирал.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#6

Здрraвей stvalkow аз имам подобен прroблем с flasha и ако някой зне как се маха бъг би било хубаво да сподели.Ина4е относно wallpapera с дървото не съм запознат да се променя със сезона но сигурнno се има в предвид livewallpapera с дървото xd
Цитирай
#7

Оспрей тези докове ги видях, но все пак благодаря! Виждат ми се скъпи4ки, но само да ми останат малко изли6ни паральоци и 6те с е оборудвам и с тази екстра. :thumbup: Андробой то4но за живия тапpeт говоря и аз. Есента наближава, тъй 4е скоро 6те разберем!

Asus Transformer Tab TF300TG
RevoPhone K850
Цитирай
#8

Препоръ4аите някои оптимизирани игри4ки и приложения Big Grin имам един проблем с backstab hd , винаги след на4алното видео ми дава 4ерен екран и кра6ва пробвах с рестарт и преинсталиране но пак кра6ва ако някой друг е пробвал да я играе да сподели от къде да я downloadna xd
Цитирай
#9

androboy написа:Препоръ4аите някои оптимизирани игри4ки и приложения Big Grin имам един проблем с backstab hd , винаги след на4алното видео ми дава 4ерен екран и кра6ва пробвах с рестарт и преинсталиране но пак кра6ва ако някой друг е пробвал да я играе да сподели от къде да я downloadna xd
Ето тук http://tegra3.ru/programs има игри и програми. От всички игри които пробвах само батман не иска да тръгне. Купих си я даже и от геймлофт , но и от там не иска. Явно не е за нашите машинки Big Grin

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#10

osprey мерси за линка и аз пробвах батман и при мен не тръгва дано скоро gameloft си оптимизират игрите Big Grin Confusedtupid:
Цитирай
#11

и аз присъединявам Smile а относно игрите -тази https://www.androidbg.com/forum/topic42506-puddle.html е идеална за асусчето

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай
#12

viko207 написа:и аз присъединявам Smile а относно игрите -тази https://www.androidbg.com/forum/topic42506-puddle.html е идеална за асусчето
В линка , който съм дал я има-излекувана естествено :thumbup:

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#13

Здравейте и от мен! И аз съм собственик на въпросният таблет Smile
Но искам да ви попитам колко ви държи батерията, понеже моята много бързо пада, освен ако не го сложа на най-пестеливия режим. Ако е на нормалният издържа около 4 часа без сериозно натоварване, как е при вас?
Цитирай
#14

Това време ми се струва малко. Като направиш няколко цикъла на батерията, би трябвало да станат повече.
Цитирай
#15

И аз на това се надявам, но за сега не виждам особен напредък (4-5 зареждания). Май ще се наложи да купувам и клавиатурата, като допълнителна батерия, ама пак не си е работа...
Цитирай
#16

Какво имаш предвид под нормално натоварване ?
Цитирай
#17

Моята батерия издържа 7 часа след първото зареждане. Беше на нормален режим, при постоянно сърфиране в нета. Купуван е от виваком.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#18

Днес четох, че е тръгнал OTA Jelly Bean 4.1. Да ви е честит!
Цитирай
#19

Цитат. Който иска да си го превежда.

"We are pleased to announce that we will be rolling out a major software update for the ASUS Transformer Pad TF300, which will bring Android 4.1, Jelly Bean to the device for the first time in North America. In addition to this being the first of our planned Jelly Bean updates for the Transformer Series, we have also added a range of new features, including new power s
aving options, global file search and several improvements to the pre-installed apps.


We will announce Jelly Bean update plans for other Transformer Pad Series devices in the near future, so stay tuned.

Thank you for your continued support. "
Цитирай
#20

Под нормално натоварване разбирам балансираният режим на работа, средно или под средно ниво на осветеност на дисплея, социалки и сайтове. Без видео, музика, игри... И така 4 часа. Щом на някои след първо зареждане им издържа 7 часа, то се замислям дали моят е наред или му има нещо. Иначе и моят е от Виваком.
Иначе за 4.1 и аз видях, но за сега не е достигнал до мен. За САЩ са го пуснали първо...
Цитирай
#21

имам един гаден проблем с MyLibrary когато отворя някоя книга ми стои черен екран и крашва пробвах с рестарт но не става някои има ли идея как да оправя проблема Big Grin
Цитирай
#22

Някой купувал ли си е скрийн протектор, кейс? Чудя се за едни anti-glare (15лв.), че не ми се чака от чужбина, а за кейс, ако някой предложи или даде мнение, че нямам идея какво да поръчвам...
Цитирай
#23

Аз си купих screenprotector за galaxy и калъф от техномаркет (sleeve универсален а 10.1 ин4а)
Цитирай
#24

Зависи какъв калъф искаш. Най-евтините са универсалните. Ако искаш калъф-стойка в БГ няма голям избор. Намерих само този http://www.speedcomputers.biz/product/as...01-sleeve/ . Може да погледнеш и тези http://dx.com/s/asus+tf300 ,доставката е безплатна.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#25

Някой може ли да сподели първи впечатления от новия Android 4.1 . И има ли проблем с wi-fi и аdobe flash

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)