Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300
#26

Засега JB излезе за US и WW версиите , но за TF300T. За TF300TG ще почакаме още малко

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами на мен ми излиза съобщение за ъпдейт до 4.1 , но ми исписва че не подържа wi-fi direct и adobe flash.

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай
#28

Aма ти си с TF300T, a горе казва, че версията с 3G ще почака... а за нея още няма, щото и аз го чакам.

Взех си протектор... матов, че ме дразнят проблясъците, но много се чудя за кейс. Някой оттук с док... да си е купувал нещо такова?
[Изображение: 3647_01.jpg]
Цитирай
#29

Здравейте,

Вчера обнових до андроид 4.1.1 и съм наистина изненадан от подобрението в работата на таблета.... визирам по бързата работана на машинката, wifi е добре и ненамирам особенна разлика от преди, няма flash player и wifi direct. Добавен е Google Chrome. Имам чувство, че времето за реакция на дисплея е доста по малко, но може и да се заблуждавам.

Имам и Google Nexus 7, но смело мога да кажа, че Transformer TF300T ми се струва с една идея по бърз (визирам и времето за реакция на дисплея).

При Андроид 4.1.1 има също така нов режим за батерията (low battery power saving), който се активира при батерия под 15%, но може и да се променя.

До колегата SeeKnDesroY,

Имам същия калъф на таблета ми и съм много доволен (моя е с док станцията ако има значение).


Дано съм бил поне малко полезен.

Лек и хубав ден от мен! :-)

Motorola Atrix GB 2.3.4 & Samsung Galaxy Apollo (GT-I5801) Froyo
Asus Transformer Pad TF300T
Цитирай
#30

Откъде си взе протектора

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#31

София, разходих се до спортната палата...

http://www.modatel.eu/index.php?option=c...&Itemid=53


Благодаря, avasilev86 Smile
Цитирай
#32

Благодаря за инфото :cheers:

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#33

Този http://android.bulfon.com/APK/flashplaye...111512.apk flashplayer тръгва ли на ъпдейтнат асус (до Android 4.1)

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай
#34

Здравейте, и аз се сдобих с TF300TG комплект с док. Радост голяма и тн... но не мога да намеря лесен начин да прехвърлям файловe от PC. През USB ми дава само медийни файлове да прехвърлям, през Wifi не мога да ги свържа, защото не ми дава да инсталирам Аndroid sync manager wifi на таблета, няма Hаmachi за андроид, Teamviewer е само за контрол, пак няма трансфер на файлове... нещо почнах да се чувствам зле да прехвърлям чрез флашки. Моля, помогнете на лаика Sad

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
#35

Може да пробваш с AirDroid от Play (през wifi)

Иначе с USB-то няма логика да ти дава само медийните файлове. Като го закачиш за компютъра не ти ли се зарежда като MTP устройство, което да виждаш в Computer (My Computer) и да си браузваш всички папки на sdcard?
Цитирай
#36

SeeKnDestroY написа:София, разходих се до спортната палата...

http://www.modatel.eu/index.php?option=c...&Itemid=53


Благодаря, avasilev86 Smile

Би ли дал линк и за калъфа, моля

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
#37

GH0STFACE написа:Може да пробваш с AirDroid от Play (през wifi)

Иначе с USB-то няма логика да ти дава само медийните файлове. Като го закачиш за компютъра не ти ли се зарежда като MTP устройство, което да виждаш в Computer (My Computer) и да си браузваш всички папки на sdcard?

Не, не се появява в My computer (имам телефон с андроид и мислех че ще е като при него). Изтеглих Asus sync, свързват се, но ми дава само като медиа устройство и като камера да го ползвам :confused:

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
#38

Alfex написа:Би ли дал линк и за калъфа, моля
Ще ти дам, но не е от БГ...

Eто примерен, но и сам можеш да потърсиш...

http://www.ebay.com/itm/Triple-Keboard-L...41653e8569


Alfex, виж в Settings/Storage/USB Computer connection какво ти е зададено.
Цитирай
#39

Alfex написа:Не, не се появява в My computer (имам телефон с андроид и мислех че ще е като при него). Изтеглих Asus sync, свързват се, но ми дава само като медиа устройство и като камера да го ползвам :confused:

Влез в Settings/Storage и в горния десен ъгъл натисни бутона за опциите и избери USB computer connection. Виж дали MTP e включено.
Цитирай
#40

E, aз да не казах нещо друго, че го повтаряш същото? Big Grin
Цитирай
#41

Просто не съм дочел до края. :facepalm:

Видях, че за калъф си писал.
Цитирай
#42

Здравейте!
Благодаря за отварянето на тази тема не за друго, ами защото съм горд собственик на Asus Transformer Pad TF300T - да този без 3G, но на мен не ми пука защото съм на макс телеком. Много си е готин таблета. В нета имаше страшно много коментари, как като го купили и после събирал прах по чекмеджетата. Това са пълни глупости. Въпреки, че имам лаптоп не съжалявам за това че съм го купил, защото както много от вас тук казват Asus е голям красавец и събира погледите навсякъде. Не знам може би си мисля така защото ми е първия таблет, но определено се радвам че го имам. Да ви призная досега не съм имал по-сериозни проблеми с употребата на таблетчето, освен този че батерията държи по-малко. Но както прочетох по-горе има и други хора с такъв проблем. При мен поне причината си я знам и тя е, че не спазих написаното в ръководството и не изчаках отначало да се зареди 8 или колкото там часа пишеше и затова. Ако някой по-запознат с тази тематика има решение на проблема моля да го напише...Пиша ви във връзка с новата версия на Android - Jelly Bean От вчера съм с нея. Това че няма флаш да не ви плаши - изтеглете си браузърите skyfire или boat(или и двата Smile С тяхна помощ ще можете да цъкате из vbox7, но операта отказва да пуска клипчетата. wi-fi direct нямало но аз не го и ползвам, пък и не е голяма болка за умиране да отидеш до принтера примерно и ръчно да си настроиш нещата...Това което забелязвам обаче е че преди малко се появи друг проблем или бъг. Таблета беше на 6 процента и при наличието на 2 wi-fi мрежи не ме допускаше до нито една от тях. След рестартирането се оправи.
Ами тва е засега.
Цитирай
#43

jelly bean много радва Big Grin и флаша изобщо не трабва да ви плаши изтеглете си напр. dolphin hd по-стара версия(8.5.1) и сте готови а при мен даже флаша си бачка и на стоковия браузър което ми се вижда странно Big Grin
Цитирай
#44

Не е странно за стоковия Smile
Цитирай
#45

Относно батерията. Т.к. до скоро имах Xoom имам наблюдения как беше оптимизирана системата (Android) при Моторола. В момента в стендбай сигурно за 24 часа хаби около 15% (което не е лошо), но при Xoom'а хабеше 5-6%. Това с пуснати WiFi и синхронизации. Някъде четох, че в JB ще има (аз съм с 300ТG) нов рower save режим, пък да видим. Не че е болка за умиране, но ще ми е интересно дали ще има разлика в използването на батерия, докато е в стендбай.
Цитирай
#46

SeeKnDestroY написа:E, aз да не казах нещо друго, че го повтаряш същото? Big Grin

"MTP" е чекнато, но пак няма нищо в my computer...на вас кое устройство (като буква) ви излиза, да не би да е защото имам 5 други устройства :confused:

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
#47

Искам да ви попитам,съжалявам ако въпроса ми е глупав,но от вчера имам таблет asus tf300,за да запазя батерията за повече време,а не да се скапе след година като няма да ползвам по-дълго време например вечер го изключвам напълно или не.Благодаря предварително Smile
Цитирай
#48

Изключвай го Smile
Цитирай
#49

Мерси за отговора Smile
Цитирай
#50

Boby13 написа:Изключвай го Smile


http://imageshack.us/f/52/screenshot2012090617471.png/

Това е от един работен ден с него, скайп, радио и всичко останало....

(Почти не го оставям да почива, все ръчкам нещо по него)

Таблета не е изключван поне от месец (купен е в началото на юни)..... и не възнамерявам да го изключвам

Мисля че се държи отклично, особено с 4.1 + настройките който съм приложил за периоди като нощта например....

Тъйче не мисля че има разлика да го изключваш и включваш постоянно....

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)