Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300
#51

Разликата ще бъде след година при батерията Smile Не виждам смисъл през нощта да е включен, тъй като това не е телефон, където очакваш и има възможност за обаждане и свързване с някой 24 часа Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Само аз ли имам проблем със акселометъра в nfs shift, gt racing motor academy? От таблета ли е или от самата игра?

SE XPERIA X8-->Sony XPERIA SP
ASUS Transformer Pad TF300T -Katkiss 7.1
Цитирай
#53

Благодаря на всички за отговорите.Смятам да го изключвам,защото за около 10 часа,които не беше нито ползван,нито изключен батерията му падна с около 20-30%
Цитирай
#54

Някой да даде линк за viber ???

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай
#55

Viber : Free Calls & Messages v2.2.2.22

edit: ама така като гледам... не си с 3G версията, та няма да можеш да го ползваш, иначе си работи без грешка на таблет със SIM карта.
Цитирай
#56

Може да се ползва и на таблет без 3G, от опит го казвам.
Цитирай
#57

Здравейте колеги,

Наскоро се сдобих с asus transformer 300 tg справих се Флаш Плейъра от линка по-нагоре, но имам някои въпроси, кои приложения е задължително да изтегля за да работи всичко ок. Как стои въпросът с автоматичният ъпдейт до 4.1. автоматично се ъпдейтват всички или? И много ме дразни инетрфейса на Фейсбук Cry може ли да се настройва, да е като на комп с Windows например?

Благодарности предварително. Rock
Цитирай
#58

Ъпдейтва се цялостно всичко при прехода към 4.1 Smile За фейсбук това е положението и единствено, ако в xda са направили нещо по въпроса Smile
Цитирай
#59

Мерси за бързият отговор,

Тоест си чакам да ме промтне да ъпдейтна или трябва аз да провокирам това действие :wall: ?

:/
Цитирай
#60

Ъпдейт до 4.1 има само за 300t . За 300tg модела все още чакаме, което направо ме влудява Devil :mad: Devil

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#61

Мерси за инфото относно ъпдейта до 4.1

Препоръчайте ми навигация моля? Линк или от приложенията трябва да заложа на някоя?

:thumbup:
Цитирай
#62

iGO primo. В раздел GPS.
Цитирай
#63

Мерси пич,

Предполагам инсталирам някоя близка до БГ. държава ,тъй като нашата я няма в списъка ?

Wink
Цитирай
#64

За какъв списък говориш?
Цитирай
#65

Ами иска да инсталирам карта и има списък с държави БГ не фигурира в списъка...? :wall:
Цитирай
#66

Ти прочете ли изобщо първия пост и да видиш, че програмата си има както БГ карта, така и бг превод и глас?
...и съответно инструкцията как се инсталира навигацията.
Цитирай
#67

Ами ако бях го прочел нямаше да пиша все пак, разлистих отново кореспонденцията и не открих информиращият пост, би ли бил така добър да ми го линкнеш ?

Мерси предварително. Wink
Цитирай
#68

viber работи без проблеми. :bow:

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай
#69

tradiuli написа:Ами ако бях го прочел нямаше да пиша все пак, разлистих отново кореспонденцията и не открих информиращият пост, би ли бил така добър да ми го линкнеш ?

Мерси предварително. Wink
https://www.androidbg.com/forum/topic400...0-p42.html . Виж пост1048

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#70

Урааа, нов ъпдейт, но така и така не успях да открия Changelog....

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#71

tradiuli написа:Мерси за инфото относно ъпдейта до 4.1

Препоръчайте ми навигация моля? Линк или от приложенията трябва да заложа на някоя?

:thumbup:

По-добра и адекватна от гугълската едва ли ще намериш..... но за целта трябва да си кешираш картите....

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#72

Гугъл говори ли на български , а картата изглежда ли така

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#73

Аре са ми кажи, кога ще гледаш тия небустъргачи на навигацията, докато шофираш ?


Ако иска и на китайски да говори, докато си имам стрелки, завий наляво, завий надясно....

Xperia x8 - MiniCM9 3.0.0 - ICS - Dual Touch
Asus Transformer Pad TF300
Цитирай
#74

Здравейте, някой знае ли как се сменя езика на въвеждане от клавиатурата на дока? Понякога е на български, понякога на английски, и не мога да превключвам между тях :wall:

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
#75

С коя клавиатура? Не ти ли излиза покрай часовника една икона с клавиатура? като цъкнеш на нея трябва да има избор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)