Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Asus transformer pad tf300
#76

GH0STFACE написа:С коя клавиатура? Не ти ли излиза покрай часовника една икона с клавиатура? като цъкнеш на нея трябва да има избор.
На "док станцията". Понякога излиза иконката, но обикновено не.
btw почна да ми примигва на някои игри, да ме изхвърля от тях...някой има ли такива проблеми?

ASUS TF300TG+DOCK
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте, извинявам се за ламерския въпрос, но за сефте се сблъсквам с андроида.
Та, от днес съм с ASUS Transformer Pad TF300tg. Как да инстална българска фонетика на таблета и съответно да я активирам и на докинг клавиатурата? В маркета излизат някакви приложения, но май не успях с нито едно да подкара. Sad
Цитирай
#78

Някой да е ъпдейтнал до JB 4.1.1 на 300TG

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#79

Аз :]
Цитирай
#80

И аз, ама не мога да схвана разлики. Бил съм по ден и половина със стария и с 4.1.1.
Цитирай
#81

За навигация, използвам iGO с карта на Navitec. Показва камерите и къде може да стоят патрулки... Тази на Google няма нищо общо...
Цитирай
#82

Какви са вариантите за нет освен wi fi ?

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай
#83

USB стик от оператор (и да имаш usb порт) Smile
Цитирай
#84

Доколкото знам стиковете от виваком не работят на андроид.

Honor View 20 8GB/256
Цитирай
#85

Няма такова нещо.

Прочети тази тема: https://www.androidbg.com/forum/topic348...zhata.html
и наблегни на пост #13 и нататък.
Цитирай
#86

Моят таблет е 300TG, но взех usb модема (Huawei E173u-2 oт Виваком... отключен) и с карта на Мтел стана, работи, боднах "флашката" в USBто на клавиатурата. Пробвах обаче тази програма.

https://play.google.com/store/apps/detai...aWRnZXQiXQ..
Цитирай
#87

Препоръчайте някоя игра за този модел таблет, която наистина да си заслужава ?

Sony Xperia Z C6603 13W33 ====> Xperia Z1 Compact D5503
Цитирай
#88

Аз не успях да подкарам флаш плейъра... С 300TG съм, JB4.1.1. Не става или проблемът е в задтаблетното у-во?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#89

Пробва ли с някоя по-стара версия на Flash-a?
Цитирай
#90

Засега не, само с последните две. Довечера ще пробвам и с по-стара.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#91

Здравейте,имам такъв таблет от юни месец.Понякога се случва,както работя с него ,да почва сам да отваря и затваря приложения,опции и въобще каквото му падне.Дори,когато се получи това ,доста трудно успявам да го изключа.Някой имал ли е подобен проблем.
Цитирай
#92

Направи ъпдейт до 4.1. и трябва да ти изчезнат проблемите. Относно батерията...аз съм страшно доволен. над 7 часа нон- стоп игра на nfs...Първите 2 пъти я зареждах по 12 часа. Следващите 10 пъти изчаквах батерията да падне до 0% и тогава започвах да зареждам. Когато зареди на 100 % веднага вадя от контакта. Въпрос на режим е...По доволен не мога и да бъда от този таблет. Филми, работа,книги, сърфиране... много работа ми върши. Даже пробвах мишка в докинг станцията. Малко странно за андроид, но се свиква.
Цитирай
#93

имам таблета от юни месец. От около месец насам батерията издържа около 4,5-5часа максимум. зареждането става винаги след като се изтощи напълно 2-3пъти не съм чакал да се зареди на 100%. Проблема се появи след ъпдейт до 4.1. Някои да има някакви идееи, или просто батерията си заминава?
Цитирай
#94

Това си купих за 11 USD и 3 бр. протектори за екрана за 5 USD. от ebay.int

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай
#95

да ви питам тези които имате дока става ли за игри или е замо за писане и дали е голяма загуба без док Big Grin
Цитирай
#96

някои може ли да препоръча някоя блутуут клавиатура с usb hub и да е около 100 лева че оригиналната ми це вижда скъпа Big Grin Confusedtupid:
Цитирай
#97

Каква е резолюцията на таблета? Мисля че трябва да е 1280 х 800 но като пробвам да инстална IGO Primo навигацията на тази рез. ми дава само грешки??
Някой знае ли на какво се дължи или резолюцията ли е проблем?
Вие колеги с каква навигация сте и на каква резолюция?
Цитирай
#98

проверена игра REAL STEEL

инсталира се в /Android/data/ Dance

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=KiuXi4...QXY1402970

:tease:

ASUS Transformer Pad TF300T
Цитирай
#99

някой има ли инфо кога ще получим андроид 4.2 Confusedtupid:
Цитирай

Мисля тия дни да си за купа този таблет и въпроса как се държи по време на игри, гледане на филми и в интернет, защото аз го взимам само зареди това Big Grin ? И най важното е колко държи батерията, че четох много лоши неща за нея ?

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)