Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player

Деинсталирате флаш плеър и мозила ако имате инсталирани и рестартирате, инсталирате флаш плеъра и браузера (FlashFox Pro) от архива, пускате браузера, ако ви изхвърли го пачвате с Lucky Patcher. Изпробвано на няколко модела телефони - работи безотказно на андроид 4.2, 4.3 и 4.4, другото хубаво нещо е, че можете да сваляте клипове от всеки сайт.

http://www47.zippyshare.com/v/1545420/file.html

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

centur написа:По-вероятно е от самия телефон (ROM) или от доставчика ти.
Това какво значи-да го пращам на ремонт ли или да го поправям през PCC?Тела няма и седмица :unknw:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:...
Това какво значи-да го пращам на ремонт ли или да го поправям през PCC?Тела няма и седмица :unknw:

Няма нужда да го пращаш на ремонт, но явно има други ограничения от Sony и затова при теб не работи коректно.
Пробва ли да се свържеш към WiFi мрежа на друг доставчик?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Ивайло69 написа:Деинсталирате флаш плеър и мозила ако имате инсталирани и рестартирате, инсталирате флаш плеъра и браузера (FlashFox Pro) от архива, пускате браузера, ако ви изхвърли го пачвате с Lucky Patcher. Изпробвано на няколко модела телефони - работи безотказно на андроид 4.2, 4.3 и 4.4, другото хубаво нещо е, че можете да сваляте клипове от всеки сайт.

http://www47.zippyshare.com/v/1545420/file.html
Е това с пачването на програма от андроид въобще не ми е ясно.Би ли обяснил по-подробно а също и ,от къде да взема този Lucky Patcher.На тела имам инсталирани хром и делфин за сега .Мозила още не съм слагал.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

centur написа:Пробва ли да се свържеш към WiFi мрежа на друг доставчик?
На работата ми WiFi-то е на друг доставчик,но с този флаш не съм пробвал.Утре ще тествам.
Поздрави!
п.п.
Имаше едно приложение в Google Play-Bulgarien TV.Имаше почти всички тв-та,които гледам.Бях го свалил на Арката и си работеше перфектно.Но кога успяха да го изтрият,не разбрах.И в моите приложения на профила ми не се пази като другите приложения. :confused:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ти в България ли си? Звучи ми доста немско Bulgarien TV, което обяснява защо не можеш да подкараш БНТ, което работи само в територията на България).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:Ти в България ли си? Звучи ми доста немско Bulgarien TV, което обяснява защо не можеш да подкараш БНТ, което работи само в територията на България).
В България съм-Търговище.Без да искам съм си изтървал немския,че правех едновременно и един превод -sorry
Мисля ,че беше Bulgaria TV.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

zabadara написа:В България съм-Търговище.Без да искам съм си изтървал немския,че правех едновременно и един превод -sorry
Мисля ,че беше Bulgaria TV.

В Google Play напиши: Bulmedia TV и после изтегли MX Player също.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:В Google Play напиши: Bulmedia TV и после изтегли MX Player също.
Е с това май ще приключи моята сага :bow:
Не е същото,като това което ползвах,но ще свърши работа. :thumbup:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Здравейте.
ресетнах си телефона Note 3, и след това си инсталирах flash player по гореописаните стъпки. Използвам Firefox, оправих настройките, но като се опитам да заредя видео от сайт, ми се появява само черен екран. Моля, дайте съвети.
Цитирай

vender написа:Здравейте.
ресетнах си телефона Note 3, и след това си инсталирах flash player по гореописаните стъпки. Използвам Firefox, оправих настройките, но като се опитам да заредя видео от сайт, ми се появява само черен екран. Моля, дайте съвети.
За KitKat трябва да прочетеш това: https://www.androidbg.com/forum/post1120...l#p1120482

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте приятели,
аз съм със alcatel one touch 4033x и не мога да си инсталирам Adobe Flash Player,не ми позволява.Разбрах че телефона не го поддържа.Има ли начин да си го добавя.Ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете.Има филми и игри,който не мога да използвам.
Цитирай

nezemno написа:Здравейте приятели,
аз съм със alcatel one touch 4033x и не мога да си инсталирам Adobe Flash Player,не ми позволява.Разбрах че телефона не го поддържа.Има ли начин да си го добавя.Ще ви бъда много благодарна,ако ми помогнете.Има филми и игри,който не мога да използвам.
Отговора ти е в първи пост,а и не си споменал версията на андроида. :cheers:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Притежател съм на Samsung Galaxy Tab 2 10.1-GT-P5100, Android 4.4 и не мога да улуча подходяща версия на Adobe Flash Player. Пробвах резлични-не и не. Моля да ми посочите точната версия. :bow: :bow: :bow:
Цитирай

person написа:Притежател съм на Samsung Galaxy Tab 2 10.1-GT-P5100, Android 4.4 и не мога да улуча подходяща версия на Adobe Flash Player. Пробвах резлични-не и не. Моля да ми посочите точната версия. :bow: :bow: :bow:
Няма точна версия, а трябва да прочетеш този пост: https://www.androidbg.com/forum/post1120...l#p1120482

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

person написа:Притежател съм на Samsung Galaxy Tab 2 10.1-GT-P5100, Android 4.4 и не мога да улуча подходяща версия на Adobe Flash Player. Пробвах резлични-не и не. Моля да ми посочите точната версия. :bow: :bow: :bow:

По назад съм описал как и този начин е по-добър, защото може и да изтегляш клиповете!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ивайло69 написа:
person написа:Притежател съм на Samsung Galaxy Tab 2 10.1-GT-P5100, Android 4.4 и не мога да улуча подходяща версия на Adobe Flash Player. Пробвах резлични-не и не. Моля да ми посочите точната версия. :bow: :bow: :bow:

По назад съм описал как и този начин е по-добър, защото може и да изтегляш клиповете!
Този файл който си посочил в пост 226 вече го няма, моля дай друг линк.
Цитирай

Код:
Има ли още устройства с Андроид, които не поддържат Адоб флаш или вече всички имат
Цитирай

@petttto Adobe Flash Player за Android отдавна е спрян от поддръжка. За сега може да се използва модифицираната версия на Flash Player и Dolphin Browser: https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid907904

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)