Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player
#76

Te не са ли различни .apk-тата за ICS и JellyBean
Защото аз имам две отделни и JellyBean-ското не работи на 4.0.3, например
Цитирай
Аксесоари
#77

@suffer нещо се бъркаш, защото не са различни, а за Android 4.0 и нагоре последната официална версия е (11.1.115.34).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#78

Да. Иинтересното е какво се случва.... През Макстона забиват клиповете, както вече казах, а през Мозилата(не бета версията) за да ми тръгнат има един интересен момент, който открих докато се ровех из настройките и.... Тръгвам да пускам клип през нея - нищо, просто черен екран, НО давам горе в десния ъгъл менюто от там Add-ons или някоя от другите опции после връщам назад и клипа си тръгва Big Grin Айде ходи разбери какво аджеба се случва..... нещо не е наред ама кое точно, не знам....
Цитирай
#79

здравейте, имам устроиство Archos Arnova 10 някакви идеи как да подкарам vbox, и флаш анимации, за youtube намерих приставка на маркета, но пуска клип само ако задам първо HD качество
Цитирай
#80

Здравейте!
Имам Huawei U8500. С купения от Виваком ром YouTube вървеше с картина. След рутване и нов ром Андроид 2.2 също. След това пробвах СМ-9 (ICS) и CM-10 (JB) но видеото в YouTubeне излиза, а се чува само звука на тъмен екран. Може ли да ми помогнете да отстраня този проблем.
Цитирай
#81

dipivo написа:Здравейте!
Имам Huawei U8500. С купения от Виваком ром YouTube вървеше с картина. След рутване и нов ром Андроид 2.2 също. След това пробвах СМ-9 (ICS) и CM-10 (JB) но видеото в YouTubeне излиза, а се чува само звука на тъмен екран. Може ли да ми помогнете да отстраня този проблем.
И какво общо има с flash player-а това?
Просто му изчисти данните на youtube приложението и пробвай пак!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#82

За моя телефон пише че подаря Flash Player. :unknw:
Влизам в BTV на живо и пише изтегли Flash Player. :unknw:
Изтеглих от Google Play и пак не става. :unknw:
Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas

Sony Xperia Go >Samsung Galaxy S4
Цитирай
#83

Браузърът поддържа ли Flash?
С кой опитваш?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#84

Чaкaйте мaлко, те нaли го бяхa свaлили от Play Store, колегaтa мaй е изтеглил нещо друго. Aко си с Android 4.0 или по-високa, пробвaй с този http://db.tt/RC7SMMhQ
Aко си с по-нискa 2.2-2.3 с този http://download.macromedia.com/pub/flash...re_ics.apk
И дa, с кaкъв брaузър си?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#85

vargala81 написа:... Aко си с Android 4.0 или по-високa, пробвaй с този http://db.tt/RC7SMMhQ
...

За моя телефон ще стане ли?
Цитирай
#86

При положение, че си със Samsung Galaxy S III 4.1.1 Stock трябва да стане.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#87

Стана Rock
Незнам защо от както съм го купил чета, че няма Flash Player за моя телефон.
Цитирай
#88

centur написа:ICS/Jelly Bean: Adobe Flash Player v11.1.115.34.apk (обновен на 11.12.2012)

Инсталирах това на Galaxy S3-то си, но продължава да не ми работят много клипове от Youtube.
Инстересно е че някои все пак ми работят. На тези които не тръгват се появява по средата малка иконка с кинолента и триъгълниче вътре...
Нямам root-ове, ползвам стоковия браузър
идеи?
Цитирай
#89

Я си изясни за какво служи Flash. Youtube си имат приложение и мобилна страница. Това не е флаш. Тествай във vbox.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#90

vbox също си имaт мобилнa стрaницa и от нея също не тръгвaт всички
клипове. Сaмо дa кaжa, че Chrome browser не поддържa Флaш, aко случaйно той ти се пaдa стоков.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#91

Здравейте! С LG Optimus L5 E610 съм и вече го инсталирах, но когато се опитам да пусна клип от vbox ( не мобилната версия) ми показва, че трябва да си инсталирам Flash Player. Отскоро имам телефона и все още не съм на "ти" с функциите му. Някой може ли да ми обясни по възможно най-простия начин какво трябва да направя ? Благодаря предварително Smile
Цитирай
#92

ivelen4eto написа:Здравейте! С LG Optimus L5 E610 съм и вече го инсталирах, но когато се опитам да пусна клип от vbox ( не мобилната версия) ми показва, че трябва да си инсталирам Flash Player. Отскоро имам телефона и все още не съм на "ти" с функциите му. Някой може ли да ми обясни по възможно най-простия начин какво трябва да направя ? Благодаря предварително Smile

Да настроиш вградения браузър да показва добавките или да използваш друг(и) браузър(и): Пост №71

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#93

Отвори иконaтa нa флaш плеaрa, нaтисни Local Storage и сложи отметкaтa нa Always. Горе вляво нaтисни синятa стрелкa, влез в Peer-Assisted Networking и сложи отметкa нa enable peer. Нaтисни десния бутон меню/нaстройки/рaзширени/рaзрешaвaне нa добaвки и сложи отметкa нa "винaги включен" Товa сa моите нaстройки нa същия телефон и видеото тръгвa. Но имaй в предвид, че процесорa и видео ускорителa сa слaби и тaкa нямa дa можеш дa гледaш. Около 30 сек. стои нa черен екрaн сaмо със звук и тогaвa тръгвa кaртинaтa, но прекъсвa. Aко влезнеш в мобилнaтa версия нa vbox ще те питa дaли дa свaли клипa или искaш сaмо дa го пуснеш. Пускaш, избирaш с кой плеър дa се възпроизведе и готово, върви чудесно без прекъсвaне. Вгрaдения плеър ги плейвa без проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#94

AMG написа:Я си изясни за какво служи Flash. Youtube си имат приложение и мобилна страница. Това не е флаш. Тествай във vbox.

знам за какво служи flash, flash-a ми върви явно тъй като всички видеота във vbox си вървят нормално.
проблема е че някои видеота в youtube (не мобилната версия и не youtube приложението, а просто през стоковия браузър) не ми вървят...
Цитирай
#95

Изчисти данните на youtube и като цяло търси проблема в него. Не разбирам защо пишем в тази тема.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#96

Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.36)
Flash Player 11.1 for Android 2.x and 3.x (11.1.111.31)
Цитирай
#97

Здравейте колеги.

Извинявам се предварително,ако мястото на темата не тук.Имам следният проблем.Преди няколко дни ъпнах на 4.0.4.Сложих Flash Player 11.1.115.36,и на какво попадам.Много неприятен лаг по време на скролване с вграденият браузер.Опитан на Chrom-а,но той май не поддържа флаш.Някой има ли същият проблем с вграденият браузър.Не ми се ще да слагам нов такъв,защото стоковият най ми допада.
Нядавам се да дадете някой друг съвет или споделите мнение.

Още веднъж,извинявам се,ако мястото на темата не е точно!!!

Huawei P9 Lite, Android 7.0
Цитирай
#98

cairoli_222 написа:Здравейте колеги.

Извинявам се предварително,ако мястото на темата не тук.Имам следният проблем.Преди няколко дни ъпнах на 4.0.4.Сложих Flash Player 11.1.115.36,и на какво попадам.Много неприятен лаг по време на скролване с вграденият браузер.Опитан на Chrom-а,но той май не поддържа флаш.Някой има ли същият проблем с вграденият браузър.Не ми се ще да слагам нов такъв,защото стоковият най ми допада.
Нядавам се да дадете някой друг съвет или споделите мнение.

Още веднъж,извинявам се,ако мястото на темата не е точно!!!

По принцип това няма нищо общо с flash player-а, а зависи колко е "тежка" страницата. Също така е хубаво да изчистиш кеша на браузъра (имам предвид Настройки > Приложения > Управление на приложения > Всички > Интернет), а от настройките на браузъра (с натискането на бутончето за меню): Clear cashe, Clear history, Clear form data, Clear location access..

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#99

Здравейте колеги,не мога и не мога да подкарам flashplayer на Sony xperia Acro S,пробвах дадените тук и Maxthon Broswser също но не мога да гледам on-line tv.Моля дайте съвет,Благодаря ви!
Цитирай

А клипове във Vbox примерно гледаш ли?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)