Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player
#1

Кои устройства са съвместими с Adobe Flash Player: Flash Player Certified Devices - възможно е устройството ви да НЕ е сред списъка, но да поддържа flash player, затова първо пробвайте!

Директен линк за изтегляне от страницата на Adobe:

Froyo/Gingerbread/Honeycomb: Adobe Flash Player v11.1.111.73.apk (обновен на 12.09.2013)

ICS/Jelly Bean: Adobe Flash Player v11.1.115.81.apk (обновен на 12.09.2013)

KitKat (Android 4.4.x): https://www.androidbg.com/forum/post1120482.html#p1120482

Допълнителната информация за тези, които са с ICS/Jelly Bean/KitKat: Google Chrome за Android -> НЕ поддържа flash!!!
Как да гледам сайтове с flash съдържание  =>>> Пост №71
Как да гледам vbox7 десктоп версия =>>> Пост №107

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари
#2

След всичко описано тук влязох но ми изписва че телефонът ми не подържа флаш плеара ? MOTOROLA FIRE XT530 root
Но като вляза в сайта и се въртят снимките който са от флаш ? като на компютъра но като вляза в vbox7 оригиналната версия а не мобилната ми иска флаш ?
Цитирай
#3

MIROBGBG написа:След всичко описано тук влязох но ми изписва че телефонът ми не подържа флаш плеара ? MOTOROLA FIRE XT530 root
Но като вляза в сайта и се въртят снимките който са от флаш ? като на компютъра но като вляза в vbox7 оригиналната версия а не мобилната ми иска флаш ?

Хубаво, че си го пробвал, но телефона ти Motorola Fire XT (XT531) е с архитектура на процесора ARMv6 и затова Adobe Flash Player НЕ е съвместим с твоето устройство!
Изиксването го пише в първи пост!!!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

Pаботи на всяка версия 4.1 и със стоковият браузър, но според мойте тестове работи най-добре със Maxthon Browser, който е безплатен в PLAY STORE.

http://d-h.st/7Ds
Цитирай
#5

Проблем се получи с моят СГС3 и по точно с Adobe Flash Player инсталирах всички възможни 11-ци ,върнах се на 10 и пак 11 и нищо изписва ми изтегли най новата версия на Adobe Flash Player от тук < изтеглям и нищо ,замених е и с тази---- ICS/Jelly Bean: Adobe Flash Player v.11.1.115.17.apk от форума и пак същото. като го купих си го имаше направи 3 актулизаций на софта и от тогава нищо някакви идеи ?

LG O2X-P990____SGS III
Цитирай
#6

@tonyiliev74 с кой браузър ти пише това?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

google chrome

LG O2X-P990____SGS III
Цитирай
#8

tonyiliev74 написа:google chrome

:facepalm:

Google Chrome НЕ поддържа adobe flash player!
Използвай вградения браузър.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#9

Вярно сега се сетих и го пуснах през вградения и няма проблем ,мерси все пак за бързият отговор .

LG O2X-P990____SGS III
Цитирай
#10

Здр,при мен проблема с флаш плеъра се появи след като преминах на андроид 4.0.1 след това го надградих до 4.0.4 с надейдата че ще се оправи,но и това не стана.С таблет съм ''Ployer momo9'' ъпдеитнах го от официалния саит на производителя. Sad

Letv X500
Цитирай
#11

iceking90 написа:Здр,при мен проблема с флаш плеъра се появи след като преминах на андроид 4.0.1 след това го надградих до 4.0.4 с надейдата че ще се оправи,но и това не стана.С таблет съм ''Ployer momo9'' ъпдеитнах го от официалния саит на производителя. Sad

С тия ъпдейти само се скапват тия таблети. Откажи му всичките автоматични ъпдейти. Аз имам Asus Padfone station и не мога да сваля флаш плеър ... :capitulation:
Цитирай
#12

А тази тема за какво е според теб :facepalm:
Цитирай
#13

az iskam da popitam nesuvmestimite kakvo da pravim

Аз искам да попитам несъвместимите какво да правим?

[note=Модератор ilieff]В този форум се пише само на кирилица![/note]
Цитирай
#14

Пиши на кирилица, редактирай си мнението!

Сменяте си телефона. Не си написал телефон нито нищо...... Дай повече инфо, мисля че имаше вариант за Arm v6 процесори.
Цитирай
#15

телефона ми е самсунг галакси 550
Цитирай
#16

Samsung I5500 Galaxy 5, май е ARMv6. Пробвай Flash Player 10.3 for MaPan MX71G.
Цитирай
#17

А за Galaxy Nexus може ли да се направи флаша да е активен на Chrome, а не само на стоковия браузър?

Even when winning is illogical losing's still far from optional!
Nexus 5
Цитирай
#18

Хрома не поддържа флаш! Ползвай други браузъри.
Цитирай
#19

При мен тръгна без проблем на Asus Padphone и Samsung Galaxy note 10.1 и двата са със 4.0.4.

Благодарско!!!!

Blackberry Priv,BB Passport Silver Ed,Moto X Pure Style
Цитирай
#20

От миналата седмица и аз съм собственик на Galaxy Note10.1 - готина играчка е, обаче има и ред разочарования,и едно от тях е отскоро премахнатия флаш. Опитах да изтегля глинка по горе, обаче нищо не става! Някой може ли да ми помогне от къде да изтегля и как да инсталирам този флаш.
Другото разочарование е, че постоянно ми се отварят мобилни версии на интернет станциите, а това е излишно при резолюцията на таблетите. Май вярно Андроида е направен за GSM-и и изобщо на Google не им пука, че имам 1280 точки на екрана :/
Цитирай
#21

колега, видях че в съвместими телефони са записани моделите на Sony Xperia U и S но P липсва. Също ще трябва да се добавят и Acro S, SL, T, TX, V, Sola, Go, Ion, J, Tipo, Miro и Neo L
Цитирай
#22

cristooo написа:От миналата седмица и аз съм собственик на Galaxy Note10.1 - готина играчка е, обаче има и ред разочарования,и едно от тях е отскоро премахнатия флаш. Опитах да изтегля глинка по горе, обаче нищо не става! Някой може ли да ми помогне от къде да изтегля и как да инсталирам този флаш.
Другото разочарование е, че постоянно ми се отварят мобилни версии на интернет станциите, а това е излишно при резолюцията на таблетите. Май вярно Андроида е направен за GSM-и и изобщо на Google не им пука, че имам 1280 точки на екрана :/

Изтегли *.apk файла на компютъра си и го прехвърли после на таблета.
Би трябвало да имаш вграден файлов мениджър (при Samsung е: "Моите файлове" = "My files"), но ако нямаш такъв можеш да си изтеглиш от Google Play (например: Astro, ES, OI и други).
Кои страници ти се отварят в мобилна версия? С кой браузър си (вградения или друг) ?
DiDk070 написа:колега, видях че в съвместими телефони са записани моделите на Sony Xperia U и S но P липсва. Също ще трябва да се добавят и Acro S, SL, T, TX, V, Sola, Go, Ion, J, Tipo, Miro и Neo L

Сега ще ги добавя.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#23

Не видях никъде Google NEXUS 7? За него има ли подръжка?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай
#24

gothicmanbg написа:Не видях никъде Google NEXUS 7? За него има ли подръжка?

Официално Android 4.1 няма да поддържа Adobe Flash Player, но в XDA има решение за Nexus 7: Adobe Flash on the Nexus 7 and other Jelly Bean Devices

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#25

Блгадоря за информацията :-)

(до колкото разбрах нексуса трябва да е руутнат? http://forum.xda-developers.com/showthre...t=1780746)
:-(

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)